בעיית השפיכה המוקדמת

לראשונה בישראל - מרכז רפואי דיגיטלי בשם Act on , היחיד שמטפל און ליין בבעיית השפיכה המהירה ע"י ייעוץ של רופא והנפקת מרשם לטיפול תרופתי.
988 צפיות
גברים, יש פתרון פשוט לבעיית השפיכה המוקדמת (שטארסטוק)

בעיית השפיכה המוקדמת היא בעיה שהרבה מאוד גברים סובלים ממנה. במקום אבן קטנה באמצע הדרך שפשוט צריך להזיז הצידה – היא הפכה להיות מכשול עצום עבור כל אותם גברים.
אז איך קורה מצב, שבו השוק מציע כל כך הרבה פתרונות "קסם" (לרוב טבעיים – משחות, כמוסות, טיפולים שמרניים והתנהגותיים), ועדיין 30% מהגברים נמצאים במבוי סתום ולא מצליחים להתגבר על הבעיה?

נתחיל במסר החשוב ביותר: שפיכה מהירה היא בעיה רפואית. בעיה רפואית פותרים בדרך רפואית.

זה נכון – לפעמים טיפולים משלימים כאלה ואחרים עובדים על מטופלים מסוימים ומשפיעים לטובה, אבל לו השפעתם הייתה דרמטית והייתה גורפת לרוב רובם של המטופלים – לא היינו עדים לכל כך הרבה גברים אשר סובלים משפיכה מהירה.

כיום כמעט כל גבר שלישי גומר מוקדם מאוד. כמעט כל גבר שלישי אינו שולט בתזמון של השפיכה שלו. כמעט כל גבר שלישי לא נהנה מסקס לפרק זמן ארוך כפי שהיה רוצה. כמעט כל גבר שלישי לא מסוגל לספק את זוגתו במיטה. כמעט כל גבר שלישי – מתוסכל.
"דרך רפואית?! שום סיכוי שאני מתעד את בעיית השפיכה במערכות של קופות החולים, וחושף את עצמי."

בעיה רפואית פותרים בדרך רפואית. והיום יש מרכז שמסוגל לתת את כל המעטפת הזו באונליין, מבלי לצאת מהבית, מבלי להיחשף, ומבלי להתפשר על איכות הטיפול.

תור אצל רופא המשפחה הוא באמת לאו דווקא הפורום הכי מתאים להתייעצות בבעיה הזו. מדובר בנושא רגיש ואינטימי מאוד המצריך פורום נטול אי נעימויות ולחץ. פורום שאינו מאיים, כזה שמאפשר למטופל להרגיש בטוח להציף את הבעיה ולא לפחד לרדת לפרטיה.

במקביל, על הרופא להיות מקצועי – רצוי אורולוג, מנוסה, וכזה שמכיר את הבעיה על כל האספקטים שלה – הקליניים והפסיכולוגים.
ולבסוף – לו היה המטופל יודע שהייעוץ נשאר בינו לבין הרופא, ולא מוקלד אל תוך מאגר מידע, שרק הולך ונהיה חשוף מיום ליום – היה לו הרבה יותר קל לגשת ולבקש עזרה.

הצעד הראשון שלך לפתרון מתחיל עכשיו. השאר פרטים:

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  המרכז הרפואי הדיגיטלי "אקט און" מכיר בכל החשיבויות הללו, ומציע לכלל הגברים הסובלים מבעית השפיכה המוקדמת ייעוץ רפואי דיסקרטי אונליין, בשילוב של טיפול תרופתי, אשר בכוחם לפתור את בעיה השפיכה המוקדמת.
  התהליך מתחיל בהשארת פרטי התקשרות באתר, ממשיך בשיחת ייעוץ עם רופא בה הוא ממלא שאלון רפואי, ומחליט על הפורמולה אשר תתאים למטופל בהתאם לפרופיל הרפואי שלו, ומסתיים בכך שהמטופל מקבל את הפורמולה שנרקחה עבורו – במשלוח דיסקרטי הביתה (כמוסות לבליעה).
  מחקרים מראים ש-80% מבעיות השפיכה המהירה נפתרות עם הפורמולה (המורכבת מחומר פעיל בתוספת ויטמינים ומינרלים – כל הרכיבים בה מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות).

  גם אתה יכול להרגיש ככה! (שאטרסטוק)

  המרכז הרפואי "אקט און" מנוהל מקצועית על ידי אורולוג אשר עוסק בבעיית האון הגברי. פגישות הייעוץ אונליין הינן דיסקרטיות לחלוטין, וכאמור – 80% סיכויי הצלחה עומדים לצד הגבר אשר יבחר בפתרון. ולמרות שהדבר החשוב ביותר הינו הדיסקרטיות והמקצועיות – חשוב גם לדעת שהאופן שבו השירות ניתן – חוסך למטופל גם נסיעות, עמידה בפקקים וזמן יקר.

  למי מאיתנו שזוכר את הסלוגן המפורסם "זה לא אנחנו, זה התפוזים", באותה מידה מסבירים לנו ב"אקט און" – זה לא אנחנו, זה המרכיבים הפעילים". הפתרון עובד מהסיבה הפשוטה שהוא נותן לגוף את מה שחסר לו כדי שמנגנון השפיכה יפעל בזמן הנכון.

  לסיכום, שפיכה מוקדמת היא בעיה רפואית עצבית. הגוף פשוט צריך את החומרים הנכונים, שילמדו אותו בחזרה מתי לתת את הפקודה שגורמת לשפיכה.

  בעיה רפואית פותרים בדרך רפואית. והיום יש מרכז שמסוגל לתת את כל המעטפת הזו באונליין, מבלי לצאת מהבית, מבלי להיחשף, ומבלי להתפשר על איכות הטיפול.

  הצעד הראשון שלך לפתרון מתחיל עכשיו. השאר פרטים:

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך