פסח שמח וחגיגי עם מארזי המתנה היוקרתיים של T-Lab

831 צפיות
פסח מתקרב ואין דרך טובה יותר לפתוח את האביב מאשר הזמנת מתנות מפנקות לחג, בניחוחות ארצישראליים משגעים. הכירו את מארזי המתנה החדשים מבית T-Lab

מאת: מערכת VOOOMבכל חג ומועד חוזרות השאלות וההתלבטויות: איזה שי להעניק לעובדי הארגון? עוד פעם תלושים? 
מחד, הרי ברור לנו שמתנות בעלות ערך ומשמעות יזכו להערכה גדולה יותר מצד העובדים, ומאידך…  למי יש זמן להתעסק בבירורים וחיפושים אחרי מתנות? 

התה מסמל לאורך ההיסטוריה ערכים ומסורת לצד דרך חיים של בריאות, התחדשות, שלווה והרמוניה. השילוב בין מסורת של תה, לבין המסורת המקובלת בארצנו, להעניק שי בחגים ומועדים, לקרובי משפחה, חברים וכמובן במקומות העבודה, יוצר הזדמנויות למתנות קלאסיות בלתי נשכחות.

170 שנה של מסורת ומתנות לחג

T-LAB, מותג הקונספט מבית ויסוצקי, המתמחה בתה מרחבי העולם כולו ומביא איתו ניסיון של 170 שנה בתחום, מציע מגוון רחב ומשכר של סוגי תה, חליטות וכלים נוספים, כמתנות ייחודיות לעובדים. לכבוד חג הפסח חנות האונליין של המותג התחדשה במבחר מארזי מתנה בעיצוב בוטיק, תערובות תה וחליטות שונות בניחוחות וטעמים מפתים, לצד קנקנים, ספלים וגם פחיות אחסון מעוצבות השומרות על טריות התה. כל המארזים כשרים לפסח.

המארזים מתאפיינים בניחוחות ארצנו, עם מגוון תה וחליטות בטעמים שונים, כמו ירוק נענע, לימונית לואיזה, פרחים כחולים ופירות יער, זאת לצד מוצרים ייחודיים של "תמר כנרת" ו"זיתא", כמו חרוסת, סילאן, זיתים ושמן זית. המארזים מכילים גם מבחר כלים מעוצבים, קומקומים וספלים עשויים זכוכית, פורצלן או ברזל. להשלמת החוויה נוספו גם כלי אחסון שומרי טריות יפהפיים, שתשמחו להציג בויטרינה.

מעבר למבחר המארזים הכוללים בין היתר גם תיבות תה מעוצבות וממותגות, ותערובות תה ריחניות מכל העולם, ניתן כמובן גם להרכיב מארזים בהתאמה אישית, בהתאם לתקציב, אופי הארגון והמתנה.
תה ירוק ובריא, תה שחור מסורתי, חליטות בטעמים שונים וכלים יחודיים…וכמובן, במיטב מסורת החג, גם אגוזים מלוא הכיס…כל מה שישמח את העובדים היקרים לכם ואת משפחותיהם לאורך תקופת החג. כל המארזים כשרים לפסח.

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך