הכירו את בן ה-82 שנמצא בכושר טוב משלכם

הוא רץ מרתון, הוא התחרה בתחרויות פיתוח גוף, הוא יודע קראטה, בדרך הוא גם חלה בסרטן והחלים - ועכשיו הוא האדם המבוגר ביותר שמתחרה בתחרויות קרוספיט. ג'אסינטו בונילה הוא סיפור יוצא דופן של השראה לאורח חיים בריא והוכחה שגיל הוא רק מספר
45,673 צפיות

חושבים שאתם זקנים מדי בשביל להתאמן? חכו שתשמעו את הסיפור הבלתי ייאמן של ג'אסינטו בונילה, תושב ניו יורק ויליד שנת 1939.
מאז ומתמיד ג'אסינטו בונילה בחן את הגבולות הפיזיים שלו. הוא השתתף בריצות מרתון, השתתף בתחרויות פיתוח גוף, למד קראטה, מה לא… אבל זה אף פעם לא הספיק לו ותמיד חיפש את האתגר הבא. עד שבגיל 66 הוא גילה במקרה, במהלך ריצה בסנטרל פארק, את הקרוספיט.

ג'אסינטו הבין מהר שמצא את מה שחיפש והדרך להתאהבות בספורט האינטנסיבי הזה היתה קצרה מאוד. הקרוספיט שינה לגמרי את הגישה של ג'אסינטו לאימון גופני. בניגוד לאימוני פיתוח גוף, בהם הוא נשאר במקום אחד תוך כדי הרמת משקלים כבדים, קרוספיט דרש ממנו לנוע ללא הפסקה ולהשלים סטים רבים של תרגילים בעצימות גבוהה בתוך פרק זמן נתון.

"חשבתי שאני בכושר מצוין עד שגיליתי את קרוספיט, ממש הושפלתי באימונים הראשונים, אבל זה רק דרבן אותי להמשיך״, אומר ג'אסינטו. לא חלף זמן רב ולא רק שג'אסינטו התמיד באימוני הקרוספיט, הוא אף השתתף בתחרויות קרוספיט בארה״ב, והפך למתחרה המבוגר, כשמולו מתמודדים צעירים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם. "אני נהנה להתחרות", אומר ג'אסינטו, "אפילו שאני יודע שאני לא הולך לנצח כי המתחרים האחרים צעירים ממני בהרבה. ההופעה שלי בתחרות היא הניצחון שלי".גם אתם יכולים! גיל זה רק מספר. שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף עבור VINIA: 

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  בגיל 69 ג'אסינטו בונילה ניצב בפני האתגר הגדול של חייו, לאחר שאובחן כחולה בסרטן הערמונית. מי שהקדיש את רוב שנותיו לתזונה בריאה וכושר גופני, לפתע נאלץ לעצור בבת אחת את שגרה מעוררת הערצה, כדי לטפל בבריאות שלו. 

  "תמיד הייתי בריא ובכושר, תמיד השגחתי על מה שאכלתי, ופתאום משום מקום חליתי בסרטן הערמונית. טיפלתי בזה הכי מהר שאפשר, לא הזנחתי את זה לרגע, ולאחר מספר חודשים החלמתי וחזרתי להתאמן", אומר ג'אסינטו.

  לאחרונה לג'אסינטו היתה עוד תגלית חדשה - VINIA, ויש לו רק דברים טובים לומר עליה: ״אני מרגיש נפלא, אני יכול ללכת רחוק יותר, לרוץ מרחק גדול יותר, להתאמן יותר זמן, מבלי להתנשם ולהתנשף.

  בגיל 75 ניסה למצוא עבודה כמאמן קרוספיט, ללא הצלחה. גם הפעם הוא לא ויתר ופתח סטודיו במרתף ביתו, קנה ציוד והחל לאמן באופן פרטי, כשבין הלקוחות שלו אפשר למצוא אמהות, צעירים ואפילו חיילים בצבא האמריקאי. הלקוחות שלו מסתכלים עליו בהערצה ורואים בו השראה ומוטיבציה להגיע לגבהים חדשים.
  ג'אסינטו לא מאט ולא מפסיק לתכנן את המחר, והוא כבר יודע שביום שהוא יצטרך לפרוש מאימון הוא ימשיך להתאמן בשביל הכיף ואפילו יחזור לתחרויות פיתוח גוף: ״אני אוהב להיות חזק, להיות מסוגל לזוז, לעשות דברים שהרבה צעירים לא יכולים לעשות, או לא מוכנים לעשות", אמר בונילה.

  לאחרונה לג'אסינטו היתה עוד תגלית חדשה – VINIA, ויש לו רק דברים טובים לומר עליה: ״אני מרגיש נפלא, אני יכול ללכת רחוק יותר, לרוץ מרחק גדול יותר, להתאמן יותר זמן, מבלי להתנשם ולהתנשף. כמי שמשתדל לאכול בריא, המוצר הזה הוא ללא סוכר, ללא אלכוהול, הוא לא סינטטי, הוא נקי, כמו שאני אוהב. זה מוצר טוב ואני ממליץ עליו בחום״.

  VINIA שיפר לי את איכות החיים והאימונים

  לשמור על כושר בכל גיל עם VINIA
  הסיפור של ג'אסינטו בונילה יוצא דופן, לא בכל יום אנחנו מוצאים מבוגרים בגיל מתקדם כל כך, שמסוגלים להרים משקלים כבדים או אפילו לרוץ במהירות ממוצעת. אבל הסיפור שלו צריך לעורר השראה אצל כולנו ולהוכיח לנו שהכל אפשרי ולא משנה בני כמה אנחנו.
  תזונה בריאה, פעילות גופנית והתמדה הם מרכיבים חשובים לאיכות חיים טובה. אבל גם מתכון טוב צריך לפעמים חיזוק מבחוץ, כדי להפוך למצויין. VINIA, כמוסה קטנה האוצרת בתוכה את היתרונות הבריאותיים שיש בענבים האדומים, מסייעת בהרחבת כלי הדם ואספקת חמצן טובה יותר. ועכשיו VINIA בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית.

  אספקת חמצן טובה היא קריטית בכל מה שקשור בפעילות גופנית. כשאתם הולכים, רצים או רוכבים על אופניים, קצב הנשימה עולה בזמן הפעילות הגופנית לשם אספקת חמצן למערכות הנדרשות לייצר יותר אנרגיה. כשכלי הדם מורחבים, הם מאפשרים ליותר דם לזרום בהם ועל ידי כך לספק יותר חמצן.

  VINIA מסייעת באספקת חמצן טובה יותר גם במצב מנוחה, דבר שמסייע לחדות וערנות. כמוסה אחת ביום אולי לא תהפוך אתכם למאסטרים בקרוספיט כמו ג'אסינטו בונילה, אבל היא ללא ספק יכולה לסייע באיכות החיים שלכם ובשמירה על  הבריאות שלכם.  גם אתם יכולים! גיל זה רק מספר. שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף עבור VINIA: 

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*