"ה-VINIA נותנת לי ביטחון שאני יכול לשחזר ימיי כקדם"

רבים מאיתנו חשים בעייפות במהלך היום, בעיקר בשעות הצהריים, או באי נוחות ומחסור באנרגיה במהלך פעילות גופנית, אבל יש גם כאלה שגילו את תוסף התזונה VINIA ושיפרו את איכות החיים שלהם. זה מה שיש להם להגיד על הסופר פוד הישראלי
352,707 צפיות
"הפלא שבענבים אדומים" שטארסטוק

עובדה ידועה היא שליין אדום יש יתרונות  בריאותיים, הנובעים  מענבים אדומים, מהם הוא מיוצר. אלא שיתרונות אלה באים יחד עם חסרונות לא קטנים, בדמות אלכוהול ורמת סוכר גבוהה, העלולים להזיק לבריאות.

אלא שהראש היהודי, שלא מספיק להמציא לנו פטנטים, חקר ומצא את הדרך להפיק את היתרונות  הבריאותיים הנ״ל, ללא אותם חסרונות נלווים. התוצאה: VINIA –  תוסף תזונה, כמוסה המכילה אבקת תאי ענבים אדומים, האוצרת בתוכה את היתרונות הבריאותיים הטמונים בפרי הנחשק, או אם תרצו בבקבוק יין אדום שלם, ללא אלכוהול, ללא סוכר וכמעט ללא קלוריות (2 קלוריות בלבד).

הכמוסה מכילה ריכוז גבוה  של רסברטרול – פוליפנול חשוב המצוי ביין האדום. VINIA מסייעת בהרחבת כלי הדם*, שיפור זרימת הדם ואספקת החמצן כמו גם ברמות האנרגיה והעירנות.רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  זוהיר בהלול: "VINIA נותן לי ביטחון"


  ״אני משחק  … עד היום בליגת הותיקים, הקורונה גדעה לי את הקריירה הקצרצרה… ולא הצלחתי לחזור״, מספר זוהיר בהלול, העיתונאי ושדרן הספורט המוכר, ולימים פוליטיקאי ערבי – ישראלי, ״ואז VINIA … נכנסה לחיים שלי, ובאמת עכשיו אני חזרתי ומשחק מדי פעם… ה-VINIA נותנת לי ביטחון שאני יכול באמת לשחזר  את  ימיי כקדם״.

  "תמר, שאוהבת לשחות, מספרת אף היא על חייה מאז שגילתה את VINIA: "תוך כמה ימים הרגשתי סוג של ויטאליות שלא הרגשתי עם אף תוסף אחר… עם VINIA אני ממש הרגשתי  יום אחרי יום עלייה מתמדת ברמת האנרגיה שלי, רמת הפעילות שלי עלתה בצורה משמעותית״.


  עוצמה הטמונה  ב-1,000 ענבים אדומים

  היתרונות  הבריאותיים שיש ב-VINIA אפקטיביים גם בפעילות יום יומית רגילה, גם אם אתם לא מאלה שנוהגים לקום בשש בבוקר כדי לצעוד או לשחות. אורח החיים המודרני מצריך מאיתנו לשמור על רמת ערנות גבוהה לאורך שעות רבות של היום, ואותם פוליפנולים המצויים בענבים האדומים, מסייעים לנו לשמור עליה במהלך היום.

  "אני בשיא העבודה, אבל יש נפילות של עייפות בשעות הצהריים… איזו מכה שמנחיתה אותך והיא דורשת מנוחה…״, מספר שמואל כורזים, איש משפחה ועסקים, שהחל לקחת VINIA בהמלצת חבר: ״…פתאום זה נעלם… אתה מרגיש עירני, אתה מרגיש תוסס, אתה מרגיש חיוני לעבודה, לסביבה…״.

  שמואל כורזים: "מרגיש עירני ותוסס

  כמוסה אחת מצליחה לרכז את העוצמה שיש בכ-1,000! ענבים אדומים, שימוש יום יומי במשך 3 חודשים או יותר הוכח כמסייע בשיפור אלסטיות כלי הדם דבר שגורם להרחבה של כלי הדם * , שיפור זרימת הדם ואספקת החמצן, פעילות אנטי חימצונית כולל פעילות אנטי חימצונית של LDL כולסטרול ושמירה על הבריאות, החיוניות והעירנות. ועכשיו VINIA בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית.

  .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*
  מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

  VINIA היא פטנט עולמי ייחודי, שבתהליך הייצור שלה מגדלים תאי ענבים אדומים בתנאים מבוקרים ובשיטה ייחודית, ללא ריסוס או הנדסה גנטית. כמוסה אחת ביום תסייע לכם להרגיש חיוניים יותר ערניים יותר, ותשפר את איכות חייכם.

  חשוב לדעת
  תוספי תזונה אינם תרופה והם לא נועדו לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל. VINIA הוא תוסף תזונה. על כן, על נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – להיוועץ ברופא לפני השימוש. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.  רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*

   מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.