חושבים מחוץ לבקבוק: כך תיהנו מיתרונות היין האדום בלי תחושת ההנגאובר

שני מדענים ישראלים פיתחו כמוסת פלא, המכילה אבקת תאי ענבים אדומים, ומספקת את היתרונות הבריאותיים שביין האדום. גלו את הסופר-פוד הישראלי שמשגע את העולם
318,503 צפיות
כל הטוב שבאלף ענבים בכמוסה אחת

מחשבה על יין מביאה איתה בדרך כלל רומנטיקה, שמתחילה במראה כרמים פרושים למרחבים, ממשיכה בתהליך ייצור מסורתי בן מאות שנים, ומסתיימת ברגעי האושר שגורמים לנו לפתוח בקבוק ולהשיק כוסות לחיים. ענבי היין גם מביאים איתם יתרונות בריאותיים רבים, עליהם יודע לספר כל צרפתי. אולם, לצד כל אלה שתיית יין בכמויות גבוהות עלולה לגרום לתופעות שהיינו מעדיפים להימנע מהן: חשיפה להשמנה, לפגיעה בכבד ואלכוהוליזם, שמאפילים על כל היתרונות הנלווים.

שני מדענים ישראלים, בהתבסס על פיתוח ראשוני במכון הוולקני של משרד החקלאות, החליטו להיענות לאתגר הבריאותי, ולמצוא דרך שתאפשר ליהנות מהיתרונות הבריאותיים שביין האדום, ללא הצורך בצריכת האלכוהול והסוכר. הם פיתחו את תוסף התזונה VINIA – כמוסת אבקת תאי ענבים אדומים המכילה פוליפונלים – החומר הכימי הפעיל ביין ובענבים. אותם רכיבים פעילים שב-VINIA מסייעים לשיפור זרימת דם, ובכך גם מסייעים לאספקת החמצן, להגברת ערנות ולשמירה על הבריאות. הסופר פוד הישראלי מיוצר בתנאים מבוקרים במים הידרופוניים ללא ריסוס או הנדסה גנטית. למעשה, כמוסת VINIA אחת מכילה ריכוז רסברטרול שנמצא בבקבוק שלם של יין אדום, ובנוסף מכילה את הפוליפנולים הבריאים שיש ביין האדום, כשהיא משאירה הרחק מאחור השפעות שליליות של שכרות והשמנה.

אותם רכיבים פעילים שב-VINIA מסייעים לשיפור זרימת דם, ובכך גם מסייעים לאספקת החמצן, להגברת ערנות ולשמירה על הבריאות.

״לפני 5 שנים התחלתי לקחת VINIA כי היו לי תחושות לא נעימות , חוסר אנרגיה, לא הייתה לי איכות חיים…״, מספרת אסתר בת ה-70 על חוויות הבריאות שהביאה איתה ה- VINIA לחייה, ״כלתי המליצה לי לקחת VINIA… אחרי חודשיים בערך הרגשתי שינוי לטובה מאוד. הייתי יותר חיונית, היו לי אנרגיות יותר טובות… כל בוקר אני לוקחת כמוסה וזה נותן לי איכות חיים. המדדים שלי מאוזנים, הסוכר שלי מאוזן.. חוויתי איכות חיים.. הוספתי רק VINIA ..הפסקתי לקחת דברים אחרים וזה הספיק לי״.רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  גם נתן בן ה- 63 ממודיעין, בעברו מעשן כבד, מדווח כי מאז ששילב VINIA בתפריט היומי שלו, מספר שהוא חש שיפור ניכר בזרימת הדם ובהרגשה הכללית. ״אני צורך את ה-VINIA כבר כמה שנים טובות.. לאחר כחצי שנה, אולי טיפה פחות, ראיתי הטבה במדדים.. קל לראות את המדדים בבדיקות מעבדה.. היכולת שלי לנשום יותר בקלות בעת מאמץ. לחזור לנשימה רגילה לאחר הנשימה הכבדה בעת מאמץ… הויניה עזרה בהרחבת כלי הדם, לדעתי אחד לאחד, כי אחרת לא הייתי רואה מדדים של זרימת דם טובה יותר ואספקת חמצן טובה יותר… הפכתי להיות ממליץ נלהב של המוצר״. בניגוד למוצרים רבים אחרים, VINIA היא למעשה סופר-פוד מרוכז בכמוסה, המכילה רכיבים פעילים המאפשרים לנו לקבל את הטוב שבאלף ענבים. כמוסה אחת של VINIA מקבילה לכמות הרסברטרול שבבקבוק יין שלם, אך ללא סוכר, ללא אלכוהול ורק ב-2 קלוריות לכמוסה.

  "חזרתי לנשום רגיל, בלי מאמץ", נתן, בן 63

  ״אחרי כמה חודשים הרגשתי מיד שינוי בחיוניות שלי״

  עישי, בן 65, מטפל בשיאצו, גדל בקיבוץ וכילד היה מצטרף לאביו לעבודה בכרם, כך שניתן לומר שגדל על ברכי הענבים וכל חייו הכיר בכך שמדובר בפרי מופלא ובריא. ״ לפני כמה שנים נתקלתי באינטרנט ב- VINIA, ומיד הבנתי שזה התוסף שהייתי רוצה לנסות… אחרי כמה חודשים הרגשתי ממש שינוי בכל החיוניות שלי. אני מאוד פעיל מבחינה ספורטיבית. אני רוכב על אופניים, עושה יוגה, שוחה ורוקד ואני מרגיש שיש לי עודף אנרגיה. אני לא מרגיש עייף אחרי הפעילויות הגופניות שלי. אני מכיר בערך של שיפור בזרימת הדם, בשיפור של זרימת חמצן כל הדברים האלה משפיעים על החיוניות״.

  ״אני כבר לא מרגיש עייף אחרי פעילות גופנית״, עישי, בן 65

  במחקר קליני שבוצע על ידי החברה נמצא כי VINIA מסייעת באופן משמעותי לשיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם*.  החיוניות המתגברת עליה מדווחים משתמשי VINIA הינה ככל הנראה תוצאה של שיפור בזרימת הדם. בהתבסס על המחקר הקליני שבוצע, VINIA עשויה לסייע בהתמודדות עם רמות הסוכר, בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל ומטבוליזם**. כלומר, מכיוון ש – VINIA מסייעת לזרימת דם טובה יותר משתמשים רבים עשויים לחוות שיפורים מגוונים. מערנות, חיוניות, אנרגיה ותחושה טובה יותר במהלך פעילות גופנית ועד לסיוע בשיפור מדדים שונים. 

  כמוסת ה-VINIA הרשומה כפטנט, מסייעת בחיזוק הגוף וכמו כן בפעילות אנטי חימצונית כולל LDL כולסטרול. ככזו היא מתאימה גם לצעירים המתחזקים שגרת חיים ספורטיבית ומעוניינים להמשיך לחוש חיוניים גם בסוף היום, וגם לבני גיל מתקדם יותר, השואפים לשמור על איכות חייהם. פריצת הדרך הנפלאה הזו זוכה גם להשגחה של בד״ץ העדה החרדית.  רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*

   מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

   (Julio Wainstein et al, American Diabetes Association, 2016 (abstract**

   App04.02.2021