שמואל, שכבר פרש מחיי העבודה, התחיל לקחת VINIA בכל בוקר: ״זה שינה לי את כל האנרגיות… חזרתי לעניינים״

מוטל׳ה שפיגלר ממשיך להפיץ את בשורת VINIA בקרב חברים וקרובי משפחה, כשהפעם הוא הצליח לשכנע את אחיו וגיסתו לנסות את תוסף התזונה החדשני. כעבור מספר חודשים נפגשו שוב בכדי לשתף כיצד VINIA השפיע עליהם. התוצאות ממש לא הפתיעו אותו.
23,516 צפיות

מוטל׳ה שפיגלר כבר מזמן הפך לשגריר החיים הטובים, תוך כדי שהוא מקפיד לחלוק את הטיפים שלו עם כולם. לאחרונה הוא שכנע את אחיו שמואל ואשתו רותי לנסות ולקחת את תוסף התזונה VINIA בכל בוקר, זאת לאחר שסיפר להם איך זה שיפר לו את רמת האנרגיה והחדות, ואת איכות החיים בכלל.

שמואל ורותי, למרות היותם סקפטיים, הסכימו לנסות ולהוסיף את תוסף התזונה לתפריט היומי שלהם. כגודל הסקפטיות, כך הם היו מופתעים מהשינוי שחוו. מספר חודשים אחרי שהתחילו לקחת VINIA בכל בוקר, נפגשו שלושתם שוב וחלקו את החוויה האישית שלהם.

רותי אמרה שמבחינתה מילת הקסם היא משמעות: ״באיזו מידה אנחנו יכולים לתרגם את מה שאנחנו עושים, לתרגם באמת ולא רק ליהנות באותו הרגע, אלא באמת להפנים את זה ולראות עד כמה זה מרחיב את דעתנו, נותן לנו חיים טובים יותר, ויכול להיות שה-VINIA באמת יכולה לתרום לנו בהבנה של איכות חיים שבה אנחנו רוצים להיות״.

שמואל, במקצועו, מצהיר על עצמו שאינו מאמין גדול בתוספים: ״… אמרת לי שיש לך משהו ש׳יריץ אותך קדימה יותר ממה שאתה רץ׳, ומאותו רגע שהתחלתי לקחת, אחרי שבוע שבועיים מצאתי את עצמי במשרד, עובד״.

שמואל פירט לגבי השינוי שחווה מאז שהתחיל לקחת VINIA: ״זה שינה לי פתאום אנרגיות בצורה כזאת..ולמרות שחשבתי, הנה אני פרשתי, לא עובד יותר… חזרתי לעניינים. אני גם צועד בבוקר, גם הולך לשעתיים-שלוש למשרד, גם עובד… קורא, הולך להרצאות, הולך למופעים, יש זמן לנכדים, יש זמן להכל!״.. והוסיף: ״אני לא רופא ולא מבין, אבל ברגע שיש לי את ההרגשה והתחושה שאני עושה הכל ובחדווה, קניתי!״.

מוטל׳ה, ששמח ולא הופתע מהסיפורים האישיים של אחיו וגיסתו, שיתף אותם בתחושותיו: ״מעולם לא נחשדתי כמישהו שלא עושה פעילות ספורטיבית, אבל השינוי שאני חשתי זה: אני רוצה עוד כי אני יכול, ולהתרכז במחר, באתגרים חדשים״.

רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? תקשיבו למוטל׳ה ותתחילו לקחת VINIAגם אתם יכולים! שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA:

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  היתרונות הבריאותיים של הענבים האדומים בכמוסה אחת קטנה

  VINIA הוא תוסף תזונה הממצה את היתרונות הבריאותיים הטמונים בענבים אדומים, המהווים מקור נפלא לפוליפנולים (כולל בין היתר רסברטרול, קטכינים, טנינים, קוורצטין, אנתוציאנינים), חומרים פעילים טבעיים המסייעים בפעילות אנטי חימצונית ויתרונות בריאותיים נוספים.

  VINIA מבוססת על טכנולוגיה מוגנת פטנט לה אחראית חברת ביו הרווסט הישראלית. ביו הרווסט הצליחה באמצעות גידול בתנאים מבוקרים לגדל תאים של ענבים אדומים ולהפיק מהם אבקת תאי ענבים אדומים, המכילים את כל אותם יתרונות בריאותיים הקיימים באופן טבעי בענבים או ביין האדום בכמוסה קטנה.

  כמוסה אחת של VINIA מכילה 40 מ״ג של פוליפנולים מסוגים שונים, וכמובן רסברטרול בריכוז משמעותי המקביל לכמות הנמצאת בכ-1,000 ענבים אדומים, או אם תרצו בקבוק יין אדום שלם. תוסף התזונה מאפשר ליהנות מהיתרונות הבריאותיים שביין האדום או בענבים האדומים, כל זאת ללא סוכר (רק 2 קלוריות) וללא אלכוהול. ועכשיו VINIA בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית.

   VINIA סופר פוד המסייע בשיפור זרימת הדם
  מבוסס על מחקרים קליניים

  מחקרים שבוצעו על ידי החברה מצאו כי VINIA מסייעת:
  • באופן משמעותי לשיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם*
   ⧫ ידוע בספרות כי הרחבה של כלי הדם מסייעת בשיפור בזרימת הדם ובאספקת החמצן דבר שגורם לעליה באנרגיה ובעירנות.
  • בהתמודדות עם רמות הסוכר בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל ומטאבוליזם וכתוצאה מכך גורם להרגשה טובה יותר במהלך היום**
  • בפעילות אנטי חימצונית כולל פעילות אנטי חימצונית של LDL כולסטרול.

  Vaisman, et al2015 Int J Food Sci Nutr*
  מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.
  Julio Wainstein et al, American Diabetes Association2016 (abstract)**

   

  VINIA נבדקה במחקרי אין-ויטרו, בניסויים פרה-קליניים ובמחקרים קליניים ונמצא כי הטענות לפי המבנה שלה ופעולותיה מבוססות מדעית. VINIA מאושרת לשימוש בישראל ובארה"ב ומיוצרת בתנאי ייצור נאותים (GMP). בנוסף, המוצר נבדק על ידי חברת ביו – הרווסט ולא נמצאו ממצאים של תופעות לוואי.

  רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? תקשיבו למוטל׳ה ותתחילו לקחת VINIA  גם אתם יכולים! שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA:

   

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*
   מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

   .Julio Wainstein et al, American Diabetes Association2016 (abstract)**