הפיתוח הישראלי שמטפל בכאבי ברכיים, ירך וגב בשיעור הצלחה של 87%!

1,041 צפיות

קשה לכם לעמוד, לשבת, או לעלות במדרגות בגלל כאבי ברכיים או במפרק הירך? סובלים מכאבי גב כרוניים או מכאבים בקרסול ובכף הרגל ? אם עד היום חשבתם שאין ממש טיפול יעיל לבעיה שאתם סובלים ממנה ושנגזר עליכם לקחת תרופות ומשככי כאבים – אתם חייבים לשמוע על הפיתוח הישראלי שיעזור לכם להיפרד לשלום מהכאב ולחזור לתפקוד מלא. מבוטחי קופות החולים זכאים גם להחזר משמעותי

נעים להכיר, אפוסתרפיה – טיפול רפואי פורץ דרך המבוסס על מערכת הליכה חכמה וטכנולוגיה ייחודיות המותאמות אישית לכל מטופל, ומאפשרות לגוף ללמוד כיצד להפעיל את השרירים בצורה נכונה ולאפשר חלוקת עומסים יעילה. מדובר בטיפול טבעי לחלוטין, יעיל ומהפכני שפותח על ידי שני רופאים ישראליים, ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור. שני הרופאים נשענו על תובנות מדעיות שהצטברו בספרות הרפואית, הקשורות לתפקיד השרירים והעצבים בבעיות ברכיים, ירך והגב. הם הבינו את הפוטנציאל הטיפולי של השרירים והעצבים בשיקום בעיות גב ומפרקים והצליחו לשלב תובנות אלו לכדי טיפול חכם ואפקטיבי אשר מוכר כיום כטיפול מוביל בתחומו בישראל ובעולם.

הפריצה של אפוסתרפיה החלה בשנת 2005, לאחר שנים של מחקר ופיתוח. ההצלחה הייתה סוחפת – 87% מהמטופלים אשר סבלו מכאבי ברכיים, ירך או גב, דיווחו על הפחתה ניכרת בכאב ועל חזרה לתפקוד. בשל ההצלחה הרבה כמות המטופלים עלתה במהירות והטיפול המהפכני צבר הדים בספרות הרפואית בארץ ובעולם.

איך ייתכן שאחוזי ההצלחה גבוהים כל כך?

את האחוזים הגבוהים של הצלחת הטיפול אפשר לזקוף לטכנולוגיה הייחודית של מערכת ההליכה של אפוסתרפיה. זוהי מערכת אשר מורכבת מארבע יחידות ביו-מכאניות המוצמדות לסוליות של נעליים ייעודיות, וממוקמות באזורי הדריכה של כף הרגל. לכל מטופל מותאמת מערכת ברמת הקושי והתצורה המתאימה לו, לפי הבעיה ממנה הוא סובל, תבנית ההליכה שלו ומבנה גופו.

מערכת ההליכה של טיפול אפוסתרפיה

אפוסתרפיה מטפלת בבעיה מהשורש, על ידי כך שהיא מסייעת לגוף לרפא את עצמו באמצעות חלוקה נכונה של העומסים, הפחתת עומס מאזורים פגועים ולמידה מחדש של דפוסי תנועה תקינים. מרגע שאנחנו הולכים בצורה נכונה מורגשת הקלה משמעותית בכאבים, חל שיפור ניכר בשליטה העצבית-שרירית של המפרק והגוף לומד דפוסי תנועה נכונים הנשמרים לאורך זמן ומסייעים לחזור לתפקוד יומיומי.

טיפול אפוסתרפיה בהשתתפות כל קופות החולים

חדשות טובות למבוטחים – כל קופות החולים מכירות באפוסתרפיה כטיפול רפואי חיוני ומועיל ולכן ניתן לקבל החזר על הטיפול! חברי קופת חולים כללית אינם נדרשים להציג הפניה מהרופא המטפל לצורך קבלת ההחזר, ואילו חברי קופות החולים האחרות נדרשים להציג הפניה מרופא מטפל טרם הצטרפות למסגרת הטיפול והתאמת מערכת ההליכה האישית.

איתכם לאורך הדרך: טיפול בהתאמה, מעקב תקופתי וליווי אישי

הטיפול באפוסתרפיה מותאם אישית לכל מטופל ולא מסתיים בהתאמת מערכת ההליכה בלבד. מה שנדרש מכם ברמה היומיומית הוא לנעול את מערכת ההליכה שהותאמה לכם במשך כשעה, מתוכה עשר דקות בסך הכול של הליכה פעילה. במהלך תקופת הטיפול תגיעו לבדיקות מעקב על מנת לבדוק את השיפור בתפקוד. בדיקות המעקב כוללת אבחון חוזר במעבדת הליכה מהמתקדמות בעולם ובדיקה עם פיזיותרפיסט מומחה, שיטפל וילווה אתכם באופן אישי. הפזיותרפיסט גם יכוון מחדש את היחידות על פי התקדמותכם בטיפול.

בדיקת הליכה בטיפול אפוסתרפיה

גם כיום, לאחר מעל 15 שנות מחקר ויותר מ-80,000 מטופלים ברחבי העולם, הצוות הרפואי והמחקרי של אפוסתרפיה ממשיך להקדיש משאבים על מנת לפתח את המחקר בתחום רפואת השריר- שלד. כחמישים מאמרים פורסמו עד היום, ומחקרים רבים ממשיכים להיערך במיטב המוסדות הרפואיים והמדעיים ברחבי העולם על הטיפול המדהים הזה שהוכח כמפחית כאב ומשפר תפקוד.

אז אם גם אתם סובלים מכאבים, בואו לבדיקה ואבחון ללא עלות, באחד מהמרכזים של אפוסתרפיה ברחבי הארץ. תנו לגוף שלכם להתרפא, והיפרדו מהכאבים לשלום.

לתיאום פגישת אבחון ללא עלות, התייעצות עם הצוות הרפואי וקבלת הסבר על ההחזר מקופות החולים, השאירו פרטיכם

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך