ידעתם שקופת החולים שלכם משתתפת בעלות טיפול חדשני בבעיות ברכיים, ירך וגב?

1,738 צפיות

רק מי שסבל אי פעם מבעיות ברכיים, גב או ירך, מבין עד כמה הכאבים מגבילים את התפקוד היומיומי • אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להתכופף, לרדת או לעלות מדרגות, לישון כמו שצריך או נמנעים מספורט בגלל בעיה רפואית, הגיע הזמן שתיחשפו לפתרון היעיל והחדשני לבעיה שלכם: אפוסתרפיה • קופת החולים שלכם מכירה בחיוניות שלו ומשתתפת בהחזר על הטיפול

לא מדובר בטיפול פולשני, או תרופתי. מדובר בטיפול רפואי שהוא מאה אחוז טבעי, ללא תופעות לוואי, שהוכח מחקרית כיעיל, המטפל בבעיה מהשורש בצורה מדהימה – ומוכר על ידי קופות החולים!

מערכת ההליכה של טיפול אפוסתרפיה

שמים סוף לכאבים – זה אפשרי

אפוסתרפיה הינה טיפול רפואי המבוסס על מערכת הליכה המותאמת אישית למטופל. המערכת מורכבת מ-4 יחידות ביו-מכאניות המוצמדות לסוליות נעליים ייעודיות תחת אזורי הדריכה – העקב וקדמת כף הרגל. כיוון היחידות ומיקומן נעשה באופן המוריד עומסים מהאזורים הכאובים במפרקים ובגב ומאפשר לגוף ללמוד כיצד להפעיל את השרירים בצורה נכונה, כך שיתמכו במפרקים ובגב ויאפשרו תנועה ללא כאב.
השימוש בטכנולוגיה המוטמעת בנעלי אפוסתרפיה מאפשרת לתקן את הליקויים הקיימים, ללמד דפוסי תנועה נכונים, להקל על הכאבים ולבסוף לחזור לתפקוד, ללא כאב.

הטיפול באפוסתרפיה מוכר על ידי קופות החולים – איך לקבל את ההחזר?

הנה אנחנו מגיעים לחלק המדהים. מאחר והטיפול החדשני והמהפכני של אפוסתרפיה מוכר כיעיל ומוכח על ידי עשרות מחקרים, הוא מסובסד על ידי הביטוח הרפואי המשלים של כל קופות החולים השונות, ותוכלו לקבל החזר שיכול להגיע לעשרות אחוזים ממחיר הטיפול, בהתאם לסוג הביטוח שלכם ותהליך הטיפול הייחודי שהותאם לכם.

חברי קופ"ח כללית אינם צריכים להגיע עם הפנייה לאבחון או לטיפול, וההחזר נעשה בצורה אוטומטית.

חברי קופות החולים האחרות יתבקשו להציג הפנייה מהרופא המטפל (רופא משפחה, אורתופד, רופא שיקומי, טראומטולוג, פנימית, רפואה כללית וכיו"ב) טרם הרכישה, לצורך קבלת ההחזר. ההפניה צריכה לכלול אבחנה רפואית והמלצה לרכישת הטיפול.

חשוב לציין – הייעוץ והאבחון במרכזי אפוסתרפיה השונים ברחבי הארץ נעשים ללא עלות. מומלץ להגיע עם סיכום רפואי לבדיקה מהרופא המטפל, להקלה בהתאמת הטיפול המדויק עבורכם.

איך זה עובד: מהאבחון הראשוני ועד ההקלה בכאב

תהליך האבחון וההתאמה של מערכת ההליכה של אפוסתרפיה הינו ללא עלות. מדובר באבחון במעבדת הליכה ממוחשבת וחדשנית, הנעשה על-ידי צוות פיזיותרפיסטים מומחים בטיפול. במהלך האבחון, תבדקו במעבדת הליכה ממוחשבת בה תצעדו על שטיח המרושת באלפי חיישנים שימדדו את אורך הצעד שלכם, מהירות ההליכה, חלוקת העומסים בגוף והאופן שבו מנסה הגוף לפצות על אזור הפגיעה והכאב.

בהמשך, תמלאו שאלונים לגביי הכאב שממנו אתם סובלים ומידת ההשפעה שלו על איכות חייכם. תהליך האבחון כולל גם ראיון רפואי ובדיקה קלינית מקיפה על ידי פיזיותרפיסט מומחה. לאחר הבדיקות השונות מגוון הממצאים ישוקללו על מנת להתאים לכם את מערכת ההליכה שתכוון באופן אישי בדיוק עבורכם, תאיץ את התהליך הריפוי, תטפל בכאב ותחזיר אתכם לתפקוד יומיומי.

זה עוד לא הכול, מעבר לאבחון המדוקדק ולהתאמת מערכת ההליכה לצרכיכם המדויקים, תקבלו גם תכנית טיפול המותאמת אישית לכם ולבעיה ממנה הנכם סובלים, שתסדיר עבורכם את אופי התרגול היומי הקצר שתתבקשו לעשות עם מערכת ההליכה של אפוסתרפיה בבית או במשרד, וכמו כן את מועדי בדיקות המעקב עם פזיותרפיסט מומחה לצורך ליווי אישי ובחינת ההתקדמות שלכם בטיפול.

בדיקת הליכה בטיפול אפוסתרפיה

למי מיועד הטיפול באפוסתרפיה?

 לסובלים מכאבים במפרקי הרגליים או הגב בשל עומס יתר על המפרקים וליקוי בפעולת השרירים סביבם. הכוונה היא לכאבי ברכיים כתוצאה משחיקת סחוס, נזק למיניסקוס, קרע ברצועות הברך, כאבי גב תחתון לא ספציפיים או כאלו שנגרמו בגלל בלט דיסק או פריצת דיסק.

לסובלים מבעיות בירך שנגרמו בשל שחיקת סחוס, קרע לברום או צביטה (אימפינג'מנט).

למי שסובל מפגיעות קרסול וכף רגל כגון דורבן, דלקת בגיד אכילס ושיקום לאחר שבר בקרסול.

אפוסתרפיה יעילה לשיקום לפני ואחרי ניתוח להחלפת מפרק הברך או הירך, או לשיקום לאחר פציעות ספורט מסוגים שונים.

סובלים מאחת מהתופעות הגופניות ברשימה ⬆⬆ או יותר? אתם לא חייבים להמשיך לסבול.

לקביעת מועד לבדיקה ואבחון רפואי ללא עלות או קבלת מידע נוסף על ההחזר מקופות החולים, השאירו פרטים:

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך