בזכות פטנט ישראלי, זכיתי לאיחוד מרגש עם השיער שלי מגיל 25

637 צפיות

בפעם האחרונה סיפרתי לכם על הבאסה שהיא להיות גבר מקריח בן 34 ועל הפגישה עם אחד של גיסי שסיפר לי על פטנט ישראלי שמטפל בהתקרחות ובשיער דליל. הוא נשמע מאוד בטוח בעצמו, אבל אני חזרתי הביתה קצת סקפטי. ואז…

בבוקר אחרי שדיברתי עם אחיו של גיסי על איך הוא הצליח לטפל בהתקרחות שלו, הסתכלתי על עצמי במראה. נגעתי קלות בשיער וכמו בהילוך איטי, שלוש שערות ממנו נשרו לכיור. החלטתי שאני לא מוותר הפעם לעצמי והולך לבחון לפרטי פרטים את המכשיר לטיפול בהתקרחות שהוא סיפר לי עליו – הריג'ן קלאסיק.

לא הבנתי איך לא שמעתי עד עכשיו על דימדיקו (החברה המשווקת של המכשיר), אם הפתרון שלהם כל כך מוצלח. אבל אז הבנתי שלא ממש חיפשתי פתרון, כי הייתי נבוך מדי להודות בפני עצמי שיש בכלל בעיה; הביך אותי לדבר על הידלדלות השיער שלי, אולי בכלל קיוויתי שאף אחד לא ישים לב ואצליח למשוך עוד איזה עשור לפחות. אבל בעוד עשור אולי לא יישאר לי מספיק שיער על הראש להציל. ואם לי היה כל כך קשה לדבר על זה, כנראה שיש רבים כמוני.

בכל מקרה, קראתי עליהם כל מה שהצלחתי למצוא באינטרנט וראיתי לא מעט ביקורות חיוביות על הטיפול הפשוט והתוצאות שלו, אבל עזבו את האינטרנט, ראיתי את התוצאות מול העיניים שלי על אחיו של גיסי! לא יכולתי להתווכח עם זה. עם כל המידע שאספתי, החלטתי לקבוע בדיקה ראשונית במעבדה שלהם. נקבע לי טיפול מותאם לסוג השיער שלי ונאמר לי להקפיד עליו כדי שבאמת יראו תוצאות לאחר ארבעת חודשי הניסיון שהחברה מספקת.

במהלך ארבעת החודשים האחרונים הקפדתי כל יום לבצע את הטיפול היומי עם מכשיר ההריג'ן קלאסיק. עבר שבוע, עברו שבועיים, עברו חודשיים, והתחלתי להרגיש שהשיער קצת יותר מלא, אבל לא הייתי בטוח אם זה רק הרצון שלי שמתעתע בי. חשבתי שאני בטח מדמיין עד שאשתי התחילה לעקוץ אותי לגבי השיער החדש שלי, ואחרי 8 שנות היכרות, כבר למדתי שזו הדרך שלה להחמיא לי בעקיפין, כי היא יודעת שאני נהיה כמו גולם אחרי שמחמיאים לי.

"אני מאשימה את הכלבה בשיער על הרצפה"

בחודש השלישי לשימוש שלי במכשיר, אחרי שהשיער החדש כבר הפך לעובדה, היא ביקשה ממני שאלמד אותה איך להשתמש בו. הנשירה המשוגעת שהייתה לה בשנה האחרונה בעקבות הלידה התמתנה, אבל השיער הפך להיות דליל ופגיע יותר, ואני מצטט אותה: "אתה מאשים את הכלבה שלנו כשאתה נופח, אני מאשימה אותה בכל השערות על הרצפה, למרות שחצי מהן שלי בוודאות".

אז בדקתי עם דימדיקו אם יש אפשרות שיותר מבן אדם אחד ישתמש במכשיר, ולהפתעתי הם אמרו שאין עם זה שום בעיה, כל עוד אנחנו דואגים להשתמש ב-2 ידיות טיפול שונות, מטעמים בריאותיים והגייניים. הוא אמר שהתנאי היחיד לשימוש הוא בדיקה מוקדמת ואבחון של אשתי כדי לדעת איזה טיפול להתאים לה.

יומיים אחרי זה גם אשתי התייצבה במעבדה של דמידקו לאבחון, והטיפול הפך להיות סוג של דייט נייט שלנו. קודם אשתי משתמשת בזמן שאני מספר לה על היום שלי, ואחרי זה אני מחליף לראש שלי והיא מספרת מה הילד אכל לצהריים וכמה חיתולים היה צריך להחליף לו. חיי הזוהר, גרסת רמת גן.

טפלו באובדן השיער ובשיער הדליל ללא תופעות לוואי, מהבית שלכם. לא חוויתם שיפור אחרי 4 חודשים*? כספכם יוחזר במלואו!

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  איזה מזל שהתחלתי להשתמש במכשיר הזה לפני שנהיה מאוחר מדי

  כמעט 4 חודשים אחרי שהתחלתי את הטיפול, הלכנו לארוחת חג אצל אחותי וגיסי. נכנסנו אליהם, גיסי מסתכל עליי בחיוך ענקי מאוזן לאוזן ואומר לי, ״אה אחי, מה זו הרעמה הזו שגידלת על הראש, מה אתה סימבה??״. שיט! מה, הוא מדבר איתי על השיער שלי ליד כולם? העיניים של כולם עכשיו עלי ואני מת לעוף משם, אבל אז נזכרתי שהבושה לדבר על השיער שלי היא זו שהביאה אותי לייאוש מההתקרחות בגיל 34. מה כבר יש לי להסתיר וממה יש לי להתבייש? לקחתי אוויר והשבתי, ״הראש של אחיך נתן לי רעיונות, החלטתי לבדוק את העניין לעומק״.

  אחרי זה תפס אותי אבא של גיסי ואמר לי, ״שמענו מהבן שלנו שהתחלת את הטיפול שהוא עושה, בזמנו כשהוא התחיל וראינו את התוצאות הלכתי לבדוק גם, אבל בגלל שנשארו לי שיערות בודדות שלא לומר קרחת, המכשיר לא מתאים למצב שלי כי שהוא מעודד את הצמיחה בזקיקי השיערות ולא נשארו לי מספיק זקיקים. אולי אם היו מפתחים את זה לפני 20 שנה הייתי נראה יותר טוב היום״

  אשתו הסתכלה עליו ואמרה, ״מספיק עם השטויות שלך, אתה נראה מצוין״ ולי מבפנים נצבט קצת הלב על האיש החמוד הזה כי אני לגמרי מבין מה הוא מרגיש. מזל שהתחלתי להשתמש במכשיר הזה לפני שנהיה מאוחר מדי.

  אחרי הארוחה, אחיו של גיסי הצטרף לקינוחים. המצב אצלו פשוט מעורר השתאות, והוא אפילו הביא בחורה שהתחיל לצאת איתה. מדהים כמה דבר כזה משפיע על הביטחון העצמי של בנאדם. הוא נכנס עם חיוך לחדר, עם נוכחות, הוא רוצה שיסתכלו עליו, לא כמו קודם שאפילו לא הוציא מילה, רק סימן ״היי״ עם היד, ברח לנקודה הכי מרוחקת בחדר וניסה להיות בלתי נראה.

  תתחילו להתרגל לכינויים כמו 'יוליוס קיסר'

  באחד הימים לאחר מכן תפס אותי אחד המנהלים במשרד ואמר לי תוך כדי שמעביר יד בעדינות על השיער הדליל שלו, ״שמע אחי, השיער שלך… מה זה זה, יוליוס קיסר! וואלה מה זה הפלא הזה?״. אמרתי לו, ״פלא זה לא, זה מכשיר חכם שעושה את העבודה כמו שצריך ומביא תוצאות. אבל חייבים להתחייב לזה, אני משתמש בו כל יום כמה דקות, כבר 4 חודשים״.

  הראיתי לו את האתר של של דימדיקו והסברתי לו מה כל פעולה במכשיר (יש 3 סך הכול) עושה לקרקפת ולשיער. הפעולה החשמלית מעוררת את הזקיקים והעור להתחדשות טבעית, הפעולה הביוכימית מזינה את העור ביוני אבץ ונחושת שמשחקים תפקיד חשוב בטיפול נגד התקרחות, והפעולה המכאנית מעסה את הקרקפת וממריצה את זרימת הדם לאזור הטיפול.

  הוא לא היה נראה משוכנע והמשיך לשאול, ״מ'זתומרת ביוכימית? זה מאושר במשרד הבריאות הדבר הזה?״ המשיך בספקנות תוך ליטוף כמעט לא מורגש של הקרחת המבצבצת שלו.

  ״זה מכשיר חיצוני״, עניתי לו, ״אין פה שימוש בתרופה או בלייזר. הוא לא צריך לעבור אישור של משרד הבריאות ואין תופעות לוואי, למה שיהיו? עובד בובה כמו שאתה רואה. אני אשלח לך את הלינק לאתר גם במייל. עכשיו תלך כי אני צריך לעבוד״.

  בתום ארבעת חודשי הניסיון, חזרתי למעבדה של דמידקו לבחינה מדעית של מצב השערה. השינוי היה מדהים, לא האמנתי שצפיפות השערה שלי תגיע למצב כזה, כמו אז, בגיל 25, עם חיוך מלא גאווה מרוח לי על הפנים ודגל ישראל ביד; הבלורית שלי ואני שוב יחד, חזקים מאי פעם.

  טפלו באובדן השיער ובשיער הדליל ללא תופעות לוואי, מהבית שלכם. לא חוויתם שיפור אחרי 4 חודשים*? כספכם יוחזר במלואו!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   * שיפור מצרפי בכמות השיער הכוללת ובכמות השיער הטרמינלי (השיערות העבות), בהתחייבות לשימוש תקין של 80% לפחות בתכנית המותאמת אישית.

   * התמונות לצרכי אילוסטרציה בלבד *