אני בן 34, למה אני צריך להגיד תודה על השיער שנשאר לי?

343 צפיות

"תגיד אחי, שמת לב שקצת דליל לך למעלה?"


האמת שעד לאותו רגע שגיסי שאל אותי, לא שמתי לב, ואם לומר את האמת – לא ממש הפריע לי, כל עוד רק אני שמתי לב לזה. בכלל לא. אולי טיפה. ממש קצת. בסולם של 1-10, רציתי למרר בבכי בתנוחת עובר על הרצפה באמבטיה, יחד עם שלל השערות שפזורות שם ושימשו רמז מטרים.

תמיד הייתי זה עם הבלורית. השופע. כשחברים שלי התחילו להקריח באזור גיל 25, אני והמחלפות שלי היינו מדגמנים את שחרור הכותל. ואז הופיעו המרווחים. החללים. הדלילות. בקטנה, פה ושם. ואז הם גדלו. אני עדיין רחוק מתסרוקת החיסכון-הלוואה, אבל מדי פעם כבר יוצא לי לסדר את השיער בצורה שלא תחשוף החללים.

וכמובן שזה צובט אותי מבפנים, וברור שזה מוריד קצת מהביטחון. כל מי שאומר אחרת, פשוט משנן את זה יחד עם משפטי ההעצמה שהוא מקבל במייל בכל בוקר.אפקט שמשון ודלילה

זה מול הפרצוף שלי בכל בוקר, כשאני סופר את השערות על הכרית; זה מבאס בכל מקלחת, כשאני נפרד לשלום מקבוצת שערות שלא בטוח שיצמיחו שוב שורשים; זה מבאס אצל הסָפַר, שאומר "תגיד תודה, אתה בן 34 ורק עכשיו מתחיל להתעסק בזה. יש לי קליינטים בגיל שלך שהפסיקו לבוא אליי לפני עשר שנים. אגב, אתה רוצה שהפעם נספר פחות קצר למעלה?"

זה נקרא אפקט שמשון: יחד עם השיער שנעלם, נעלם לך גם הכוח שמגיע; מביטחון עצמי, ממבטים של בחורות. אגב, מי שגרמה לאובדן השיער, נקראה "דלילה". צירוף מקרים?

ובחזרה לגיסי: "טוב מה נהיית לי סיד? תנשום, הכול בסדר. אני יודע שאתה שונא אותי בגלל ששאלתי, אבל זה לא היה סתם. אח שלי בדיוק סיפר לי על פתרון חדש ש….". שוב פעם מישהו שמכיר מישהו שמכיר משהו שהפך את השיער הדליל שלו לג'ונגל. נמאס לי מהסיפורים האלה, ומה הוא מקשקש לי על אח שלו, הבנאדם לא חבר של השיער שלו מגיל 30!

ואז הוא הראה לי תמונה של המאחורה של הראש של אח שלו, עם התאריך של אתמול. וואט דה פא… מאיפה הגיע כל השיער הזה לראש שלו?!

"…הם עשו לו שם בדיקות במעבדה, התאימו לו תכנית במיוחד לשיער שלו, כבר חצי שנה הוא עושה את זה כל יום, לא האמנתי שזה יצליח. אתה קולט מה זה?" הגיס שלי מחייך. בטח מחייך, החיוך הזה יירד ביום שיתחילו לקרוא לו "בן גוריון", כמו שהוא קורא לאח שלו. בעצם, כמו שזה נראה עכשיו, בקרוב כבר לא תהיה לו סיבה לעשות את זה.

שלחתי הודעה לאח של גיסי, קבענו לבירה. ואז הוא נכנס לפאב. שמעו – מעולם לא היה מדובר בבחור יפה, לאופי לא שמתי לב כי עד שהוא היה פותח את הפה כבר נגמר ליל הסדר והיינו מתקפלים הביתה. פתאום נכנסה הגרסה השמחה שלו, טוב לו עם עצמו, השיער שלו עושה קאמבק. אני גם רוצה להרגיש ככה."פתרון קסם זה חרטא, תוצאות אמיתיות לוקחות זמן"

והוא סיפר על הפתרון שהוא מצא, על האבחון שעשו לו ועל הטיפול שעבר עם מכשיר בשם Hairegen classic – כל יום כמה דקות עד שהתחיל לראות תוצאות של ממש. "לקח לי מלא זמן עד שמצאתי טיפול שאני סומך עליו וגם אז חפרתי לחברה המשווקת בשאלות. דימדיקו היו היחידים שהתחייבו שאם אני לא רואה תוצאות תוך 4 חודשים אני מקבל את הכסף שלי בחזרה. ואז קלטתי שהם לא מנסים למכור לי פתרון קסם, זה חרטא. תוצאות אמיתיות לוקחות זמן ואם החברה סומכת על הפתרון שלה היא תדע גם להחזיר לי את הכסף אם הוא לא יעבוד".

ואז התחיל פינג פונג של שאלות ביני לבינו. "היו השפעות לוואי לשימוש ב-Hairegen classic?", הוא אומר שלא. לא מדובר בתרופה אז למה שיהיו. "בטוח שיגדל לי השיער בחזרה?" אני שואל. הוא מסביר שזה תלוי במצב השיער שלי, אבל שמצבי טוב כי רובו עדיין נמצא על הראש שלי, ובכל מקרה אני אדרש להתחייב לבצע לפחות 80% מתכנית הטיפול, כמה דקות ביום סך הכול ולעבור בדיקה של מצב השיער שלי.

"אחי איפה הקאצ'?" אני מנסה שוב, אבל הוא חוזר ואומר שאין אחד כזה. אם לא אראה שיפור מצרפי של 30% אחרי 4 חודשים, אני אקבל את הכסף שלי בחזרה. זה בחוזה.

"טוב, אבל למה אתה מחייך?" אני שואל אותו.

הוא מתחיל לצחוק: "תסתכל על הלמעלה של הראש של הגיס שלך, אני רק חושב על הרגע שאני אוכל לקרוא לו בן גוריון".

רוצים להחזיר את השיער שלכם בדרך היעילה ביותר, ללא תופעות לוואי ועם התחייבות להחזר כספי מלא אם לא תראו שיפור של 30% תוך 4 חודשים*? השאירו את הפרטים שלכם >>

* שיפור מצרפי בכמות השיער הכוללת ובכמות השיער הטרמינלי (השיערות העבות), בהתחייבות לשימוש תקין של 80% לפחות בתכנית שנקבעה לך.

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך