טיפול להעלמת קמטים? היום כבר יודעים שחומצה היאלרונית זה לא מספיק

707 צפיות

נשים רבות ברחבי העולם פונות להזרקת חומצה היאלרונית על מנת לטשטש את הקמטים שהעמיקו • אבל לטיפול כזה לבדו יש לא מעט חסרונות: הוא לא דואג לשיפור מרקם העור והוא מחזיק למשך חודשים ספורים בלבד, במהלכן אנחנו נאלצות להישאר עם האצבע על הדופן ולחשוש מהיום בו הקמטים יחזרו • טכנולוגיה חדשנית תוודא שנישאר צעירות וזוהרות לאורך זמן


אצל נשים רבות, בעיקר בגילאי ה-40 ומעלה, מגיע הרגע בו אנחנו כבר פחות אוהבות את הפנים הנשקפות במראה: הקמטוטים, הקמטים והחריצים שהעמיקו בצידי הפה, על המצח ועוד – כבר אינם ניתנים להתעלמות, ואנחנו מחפשות את הפתרון הנכון, שיסייע לנו להחזיר את השנים אחורה, ולחוש צעירות וזוהרות שוב. והחדשות הטובות – היום זה אפשרי לחלוטין, וטיפולים להצערת העור ולטשטוש הקמטים הם כבר מזמן אינם נחלתן של נשים עשירות בלבד.הפתרון שרובנו נפנה אליו כיום: הזרקת חומצה היאלרונית

רבים לא יודעים, אבל חומצה היאלרונית היא חומר המיוצר באופן טבעי בעור שלנו, אך למרבה הצער – הוא הולך ומתמעט עם השנים, ולכן יורד הנפח בפנים וקמטים והחריצים מעמיקים.

הזרקת חומצה היאלרונית לעור היא פתרון זמני מצוין, שכן, היא ממלאת את הקמטים ומסייעת לנו להיראות שוב צעירות, אך יש בה גם חסרונות שכדאי לקחת בחשבון.

החסרונות שבחומצה היאלרונית: פתרון זמני בלבד, שאינו מטפל במרקם ובגמישות העור

לא רק חומצה היאלרונית היא חומר האוזל בגופנו במרוצת השנים, אלא גם קולגן. קולגן הוא החומר האמון על גמישות העור והמרקם הזוהר והמתוח שלו. ככל שהוא הולך ופוחת – העור נראה רופס יותר, מרקמו אינו חלק כשהיה, והוא פחות זוהר וחיוני.

לכן, אם רק נזריק חומצה היאלרונית לעור, הקמטים אומנם יעלמו לתקופה של מספר חודשים, אבל מרקמו של העור יישאר כפי שהיה. כלומר, במקרה והגעתן לגיל בו רמות הקולגן ירודות – העור עלול להיוותר רופס וחסר חיות, גם אם טיפלתן בקמטים.

בנוסף, כאמור, הטיפול בחומצה היאלרונית ישרת אותנו למשך חודשים בודדים, ואף אחת לא אוהבת להסתובב בתחושה שאוטוטו "הקסם יתפוגג" והקמטים שוב ישתקפו מן המראה.

הפתרון: טיפול משולב של חומצה היאלרונית יחד עם טכנלוגיה המעודדת ייצור קולגן

אפשר לנשום לרווחה – אם גם אתן חוששות מהחסרונות שבהזרקת חומצה היאלרונית לבדה, ומכך שתצטרכו לדאוג כל הזמן שמא הקמטים המאיימים יחזרו – יש לנו חדשות טובות עבורכן.

יש היום טיפול שלא רק דואג שפניכן יהיו גם נטולות קמטים וגם בעלות מרקם זוהר, מתוח וחיוני – אלא גם מוודא שהטיפול לטשטוש הקמטים שעברתן יחזיק עד שנתיים שלמות, במהלכן לא תצטרכו לדאוג למראה עור שלכן.


מדובר בטיפול לייזר חדשני בשם "פוטונה", שכבר הפך לטרנד בקרב נשים ברחבי העולם. שילוב של טיפול כזה, לצד הזרקת חומצה היאלרונית – יבטיח לכן מראה קורן ומתוח לאורך זמן.

איך זה עובד? הטכנולוגיה החדשה לוקחת בחשבון שהגורם לקמטים הוא מחסור בקולגן, שכאמור, שומר על אלסטיות העור ומיוצר פחות ופחות ככל שאנחנו מתבגרות. הטיפול, למעשה, מעודד את העור לייצר קולגן באופן טבעי. כן, באופן טבעי, כאשר אותו קולגן משקם את מרקם העור ומסייע למניעת הקמטים וחזרתם.

 טיפולי הלייזר נעשים על ידי רופא בלבד, והוא יעיל במיוחד כאשר משלבים אותו עם הזרקות חומצה היאלרונית, שכן המכשיר החדשני "מכניס את העור לכושר", וגורם לכך שייצור הקלוגן בעור לא יפסיק לרגע.


יפה, זוהרת ונטולת קמטים – לאורך שנתיים שלמות

למעשה קיבלתן פה שילוב מנצח של שני טיפולים: האחד דואג למילוי הקמטים ולהחזרת הנפח לפנים – והשני דואג שמרקם העור ישאר גמיש, מתוח וזוהר, ומעל כל אלו – הטיפול לטשטוש הקמטים יחזיק לאורך זמן, בו תוכלו להיות רגועות ולאהוב, במשך שנתיים שלמות, את הפנים המשתקפות מולכן במראה.

בואי לייעוץ חינם – והכירי את הטיפול שישאיר אותך צעירה וזוהרת לאורך זמן

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך