הזדמנות נדירה להשקעה בארה"ב – עם רווח גדול במיוחד

693 צפיות

השקעות נדל"ן בישראל הולכות והופכות לפחות אטרקטיביות • ישראלים רבים פונים לאופציה של השקעה בארה"ב • מה חייבים לבדוק לפני שהולכים על עסקה כזו • איפה בארה"ב מסתמנת הזדמנות יוצאת דופן להשקעה עם תשואה גדולה במיוחד

יוקר המחיה בישראל, כולל עלויות גבוהות מאד של הצרכים הבסיסיים של משפחה ממוצעת.

כידוע, העלויות הללו אינן עולות בקנה אחד עם השכר הממוצע במשק, ולכן רבים מחפשים הכנסה פסיבית שתגדיל את הכנסותיהם החודשיות, ותאפשר להם לחיות ברווחה יחסית ועם פחות דאגות קיומיות.

בנוסף, בשנים האחרונות מסתמנת בישראל עליה מתמדת במחירי הנדל"ן לצד תשואה נמוכה, מה שמביא את משקיעי שוק הנדל"ן בישראל לתור אחר הזדמנויות אטרקטיביות להשקעה מעבר לים.

מדוע השקעה בנכס בישראל הופכת לפחות ופחות משתלמת?

ניקח כדוגמה אדם שרכש דירה במחיר מסוים לפני כמה שנים ומשכיר אותה כעת תמורת שכר דירה חודשי ממוצע. ערך דירתו עולה אך מחירי השכירות אינם עולים בהתאמה, ולכן התשואה למעשה יורדת ועומדת על ממוצע של כ-3%. בעבר, התשואה של המשקיעים הייתה גבוהה יותר ולכן האכזבה מהירידה בתשואה היא גדולה.

בנוסף לכך, רשות המיסוי העלתה את גובהו של מס הרכישה על דירות להשקעה ומתכננת להטיל מס על כל דירה שלישית ועל דמי שכירות המשולמים לבעל הנכס.

המצב הסטטי של דמי השכירות, הצמצום בהיקפי הבניה לאור התכניות הממשלתיות של מחיר למשתכן ומחיר מטרה והמסים החדשים, הבהירו למשקיעים הישראלים בדרך שאינה משתמעת לשני פנים כי התשואות שלהם יפחתו עוד יותר ולכן פחות משתלם להם להשקיע בישראל, אלא בעסקאות אטרקטיביות מעבר לים.

בתקופה האחרונה אפשר לראות מגמה ברורה גם של המוסדיים כמו מגדל, כלל, ילין לפידות, פסגות והראל המגדילים את השקעותיהם בנדל"ן זר.

קניית נכס להשקעה בחו"ל על הפרק? צריך לזהות הזדמנות אמיתית

לעתים, צצות הזדמנויות ייחודיות של השקעות בארה"ב, וכדאי לזהות אותן מיד בהתחלה, כדי לא לפספס עסקאות משתלמות במיוחד. הזדמנויות כאלה נוצרו מיד לאחר התפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב, מי שהבין אז את הפוטנציאל ורכש נכסים עשה את עסקת חייו.

כבר היו בעבר אופציות שנראו כהזדמנויות פז, אך כשלו בסופו של דבר, כמו לדוגמה השקעות באזורים שיש בהם הגירה שלילית ולכן קשה להשכיר שם נכסים כמו בפלורידה, אריזונה, קליפורניה ונבאדה.

הוריקן של תשואות: מסתמנת הזדמנות יוצאת דופן לרכישת נכס ביוסטון

הזדמנות מבטיחה שמסתמנת כיום, היא רכישת נכסים שנפגעו בהוריקן הארווי ביוסטון, שבמדינת טקסס בארה"ב. בסופת ההוריקן הקשה האחרונה שתקפה את העיר באוגוסט האחרון, נפגעו אלפי בתים. משיקולים כלכליים, מרבית בעלי הבתים הללו מעדיפים למכור את הנכס ולעבור לנכס חלופי.

הסיבות לכך נעוצות בעובדה שמועד קבלת הפיצוי על הנזקים מחברות הביטוח יכול לקחת חודשים רבים ואף יותר, בנוסף, הם צריכים להתמודד עם הוצאות רבות בגין הנזק שנגרם לביתם בשל ההצפות, ולאור הנסיבות הללו – הם נאלצים לשלם גם שכר דירה וגם משכנתא, ולכן הם מעדיפים לעבור לבית אחר ולא לעסוק בכל הקשור לשיפוץ.

היתרונות הגדולים של עסקה כזו: תשואה גדולה ומהירה

בחלון ההזדמנויות שנוצר ביוסטון, אפשר לרכוש דירה באחד האזורים המבוקשים ביותר בעיר בהנחה משמעותית ביותר של כ – % 30 כולל ביצוע השיפוץ המסיבי בדירה.

בעסקה מבטיחה זו אפשר לקבל תוך פרק זמן קצר של כ- 12-18 חודשים, תשואה גבוהה ותמורה נאותה להשקעה הפיננסית.

אין עוררין על העובדה שעסקה כזו מבטיחה הכנסה קבועה ותשואה משתלמת במיוחד, ביחס להשקעה והיא עדיפה על השקעות אחרות בישראל ובוודאי על פיקדונות וחסכונות שבהם ההון העצמי לא יצמח.

השקעה לטווח קצר עם תשואה גדולה, הקליקו להשארת פרטים

לפני שאתם ניגשים לעסקה כזו – חשוב לוודא שאתם בידיים טובות ומנוסות

אם החלטתם ללכת על קניית נכס להשקעה בארה"ב, ובפרט בעיר שעברה סופה, כדאי לוודא שמי שמנהל את התהליך הזה עבורכם, אלו הן חברות עם הניסיון הנדרש.

יש לבצע בדיקות מקדימות ולעמוד על טיבה של החברה המבצעת את העסקה. לקבל מידע מקיף ומבוסס על רמת האמינות והמקצועיות של צוותי התכנון והביצוע של חברת השיפוץ.

יש לוודא שמנהלי החברה עוסקים בתחום זה במשך שנים רבות וצברו ניסיון ומוניטין מכובד.

בנוסף, כדאי לבדוק שנציגי החברה דואגים לשקיפות מלאה בכל שלבי הרכישה, משתפים אתכם בקבלת ההחלטות האסטרטגיות לצורך ביצוע העסקה וכיוצא בזה.

וכאמור, יש לוודא שהחברה שבחרתם עובדת עם חברת שיפוצים בעלת ניסיון רב בביצוע שיפוצים בדירות לאחר הצפה, כמו לדוגמא, חברת enterpriserenovation.

הזדמנות שכדאי לקחת בשתי ידיים

בסיכומו של דבר, אם יש לכם אפשרות לרכוש נכס בשכונות היוקרתיות של יוסטון, העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית, עיר בעלת בסיס כלכלי יציב ותשתיות מפותחות בכל הענפים – זו הזדמנות שכדאי לקחת בשתי ידיים.

יוסטון- השקעה לטווח קצר עם תשואה גדולה! התייעצו עם מומחים שכבר הצליחו בארה"ב 

 

    השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך