דווקא בגיל 45 – פתאום אני זוהרת מתמיד

651 צפיות

נשים רבות חולמות על טיפול שיעלים או יפחית את הקמטים הבלתי נמנעים שמופיעים על פניהן, אבל הסכנות הכרוכות בטיפולים כמו בוטוקס ועוד – מרתיעות ואף מונעות מאתנו לעשות זאת. מכשיר חדשני שהגיע למכון בראשל"צ, מצליח לעשות זאת באופן טבעי ובטוח. מדובר במכונת זמן של ממש

כבר כמה שנים שאני סובלת "בשקט" את הקמטים והקמטוטים שהחלו להיראות על הפנים שלי… בערך מגיל 40 כבר מאוד התחשק לי ללכת להזריק בוטוקס, להעלים אותם, ולהרגיש שוב צעירה וקורנת, אבל הניסיון של החברות שלי עם הזרקות פשוט הרתיע אותי.

קודם כל, להזריק רעלן לתוך הגוף, זה משהו שנשמע לי מפחיד בפני עצמו, וגם – לא נעים לומר, אבל חלק מהנשים שאני מכירה שעשו בוטוקס, נראות קצת מוזר וחסרות הבעה, הרי החומר הזה פשוט משתק את הקטע בו הוא הוזרק.

וגם, הקטע הזה של להיכנס לטיפול ולא לדעת איך בדיוק זה ייצא בסוף – לא ממש נותן לי לישון בשקט… וגם, תקראו לי מפונקת, אבל אני גם קצת מפחדת ממחטים ומהכאבים של טיפול כזה.

אז ניסיתי לחיות בשלום עם הקמטים, אבל קשה לומר שזה הצליח לי. הביטחון החל לרדת עם כל הצצה במראה.

יש פתרון חדשני לקמטים – והוא לא מצריך הזרקות

ניסיתי לחשוב, איך זה שבעידן כל כך מתקדם עוד לא מצאו פתרון הולם יותר לבעיה שמטרידה כל כך הרבה נשים על פני כדור הארץ?

ואז שמעתי על מערכת הדיינמיס פרו של חברת פוטונה. מסתבר שיש מכשיר חדשני שפותח במשך 30 שנה, ובינתיים בשימוש בעיקר אצל רופאים.

מערכת הדיינמיס פרו מצליחה לעשות את הלא-ייאמן – להחזיר את הזמן אחורה ולהעלים את הקמטים באמצעות קרני לייזר, והחלק הכי טוב, הוא עושה זאת בלי להזריק שום דבר לפנים, בלי לחתוך, לשאוב או למתוח.

מכשיר הדיינמיס פרו של חברת פוטונה

הייתי חייבת לראות כדי להאמין. הגעתי למכון של דשלי בראשון לציון, כדי לברר בדיוק במה מדובר.

אז הוסבר לי שבגלל שאני בת 45, אזדקק לסדרה של ארבעה טיפולים, כלומר על כל עשור של חיי – טיפול אחד, במרווחים של חודשיים, ובהמשך אצטרך להגיע לכאן רק פעם בשנה לשימור התוצאות (בניגוד לבוטוקס, שצריך להגיע למילוי פעם בכמה חודשים). מה שהיווה הקלה גדולה, כי בכל זאת, אני גרה בחיפה, אבל להגיע לכאן פעם אחת בשנה אני מסוגלת בקלות.

שינוי כבר מהטיפול הראשון: הקולגן יחזור לפנים והזמן יחזור לאחור

אז מה קורה בטיפול הזה? זה טיפול של 45 דקות שנקרא 4D, שנעשה בידי רופא בלבד. עכשיו, מה גאוני כאן? בחברה האירופית הוותיקה שייצרה את הפלא הזה, השכילו להבין שטיפול בקמטים צריך לעשות מתוך הפה (כן, כמו רופא שיניים רק מינוס הכאבים והאימה), כי ככה יש פחות שכבות להגיע עד הקמט מאשר כשעושים פעולה מבחוץ.

במשך השנים, העור שלנו מאבד קולגן – חומר יקר מפז שגורם לו להיות מתוח ויפה, ובכך פוחתת גמישות העור – ואז מופיעים הקמטים המבאסים.

תמונת לפני (משמאל) ואחרי (מימין) הטיפול במכשיר הפוטונה

במהלך הטיפול, משתמש הרופא בארבע ידיות שונות, שבסופו של דבר גורמות לעור עצמו לייצר את הקולגן מחדש. אתן קולטות? לא מוזרק כאן שום חומר, אין פה שום התערבות כירוגית של אף מכשיר, אלא פשוט מעודדים את הייצור הטבעי של הקולגן, כאילו גורמים לפנים "לחזור לכושר", והן מייצרות את זה בעצמן.

התוצאה: כבר למחרת הטיפול הראשון, אחרי שהתחלנו לייצר קולגן בזמן שישנו – העור מתחיל להימתח… הגוף ממש מרפא את עצמו. התהליך הדרגתי, טבעי, ואנחנו פשוט חוזרות אחורה בזמן כמה שנים טובות, מבחינת המראה וכמובן ההרגשה.

לא רק הקמטים נהנים – גם השפתיים שאיבדו נפח

יתרון נוסף – מכירות את הקמטוטים הקטנים והמעצבנים האלה מסביב לשפה ובאזור הלחיים, שאף בוטוקס לא יכול להגיע אליהם? ובכן, אף אחד לא חומק מהמכשיר הזה.

ועוד בונוס – השפתיים, שנהיו דקות וחסרות נפח עם השנים, גם מתמלאות בחזרה אחרי שעוברים עליהם עם המכשיר הזה. איזה כיף להתעורר בבוקר עם שפתיים חושניות וסקסיות (ולא "ברווזיות", כמו שקורה לעתים אחרי בוטוקס).

באמת שצריך לראות כדי להאמין.

רואים את השינוי בן לילה

זהבה, אחת המטופלות שפגשתי בלובי של המכון, סיפרה לי שהיא ממתינה לטיפול שני בסדרה. לדבריה, כמה ימים אחרי הטיפול הראשון, היא הגיעה למכון הכושר בו היא מתאמנת, וכולם העירו לה איך שהיא נראית זוהרת וחיונית ולא הבינו מה עשתה. היא בעצמה היתה בשוק שאחרי 45 דקות של טיפול יחיד, בו פשוט הכניסו לה מכשיר לתוך הפה והיא אפילו לא הרגישה שום כאב, כבר נראו תוצאות.

בחנתי את פניה, הן היו נראות לי טבעיות וחיוניות, ממש לא המראה המתוח-מדי שאופייני לבוטוקס וניתוחים פלסטיים למיניהם.

תמונת לפני (משמאל) ואחרי (מימין) הטיפול במכשיר הפוטונה

נותר לי רק להזמין סדרת טיפולים בהקדם, ואולי קצת לכעוס שרק עכשיו סיפרו לי על מכונת הזמן המדהימה הזו. כמה כיף לחיות בעידן כל כך מתקדם.

אנחנו מזמינים אותך לדיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים והתאמה אישית של טיפול להצערת העור – במתנה! >>>

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך