האזניות האלחוטיות שכיכבו בתערוכה בברלין – כבר בדרך לארץ

563 צפיות

בתערוכת האלקטרוניקה IFA שהתקיימה בגרמניה בשבוע שעבר, בלטה מגמת האזניות האלחוטיות. מהו הדגם שצפוי להגיע לישראל בחודש הבא ולמה הוא מצדיק את הבאז

מזה עשרות שנים, מתקיימת כל שנה בברלין שבגרמניה תערוכת Internationale Funkausstellung berlin) IFA). מדובר בתצוגה של כל החידושים הטכנולוגיים בתחום האלקטרוניקה הצרכנית.

חובבי הטכנולוגיה יוכלו לראות שם את כל הגאדג'טים והמכשירים שצפויים להגיע לחנויות בעולם חודשים, ובמקרים מסוימים אפילו שנים, לפני שאלה מגיעים לחנויות.

בנוסף ניתן לראות שם את הטכנולוגיות החדשות ביותר בתחומי מסכי טלוויזיה, מחשבים, מחשבי לוח, קוראים אלקטרוניים, טלפונים סלולריים ומצלמות.

אחת המגמות החמות בתערוכת IFA 2017 שהתקיימה בשבוע שעבר בברלין, הן אזניות אלחוטיות (Truly Wireless). ענקית הטכנולוגיה הדנית B&O PLAY לא נשארה מאחור, והציגה את הדגם הראשון שלה למוצר,
אזניות אלחוטיות מדגם E8, הצפויות להגיע ארצה בחודש הבא.

מהם היתרונות באזניות אלחוטיות?

ה-E8 של B&O PLAYמגיעות בתוך נרתיק המשמש גם כמקור טעינה, אבל אחד היתרונות הגדולים הוא שילוב מגנט, שלמעשה מקבע כל אזנית בתושבת שלה. האזניות יוכלו לנגן למשך ארבע שעות, זאת לאחר טעינה מלאה של שמונה שעות בתוך ה"קייס" המטעין אותן.

 לראשונה: אזניות אלחוטיות  – ללא הנזקים לבריאות

בניגוד לאזניות האלחוטיות אותן אנחנו מכירים, שלרוב עושות שימוש בטכנולוגיית Bluetooth, בדגם החדש של B&O PLAY, שתי האזניות מתקשרות ביניהן באמצעות טכנולוגיית NMFI Near Field Magneti) Indution), מה שאומר שהאזניות יתחממו הרבה פחות, מה שישמור על בריאות האוזניים שלנו (והראש כולו) באופן ניכר, וכמובן גם יחסוך בחיי סוללה.

מחירן של האזניות האלחוטיות צפוי להיעמד על כ-1,299 שקלים. תמחור אטרקטיבי מאוד ביחס למחיר המוצר בשווקים רבים ברחבי העולם.

את האזניות המדוברות ועוד מגוון גאדג'טים חדשניים – תמצאו כאן!