מה הקטע עם עדשות מולטיפוקליות?

922 צפיות

שמעתם הרבה על עדשות מולטיפוקל אבל לא יודעים מה זה? או אולי לא צריכים אותם. אבל עדשות מולטיפוקל הן למעשה עדשות שאפשר לראות גם לרחוק וגם לקרוב!

שמעתם הרבה על עדשות מולטיפוקל אבל לא יודעים מה זה? או אולי לא צריכים אותם. אבל עדשות מולטיפוקל הן למעשה עדשות שאפשר לראות גם לרחוק וגם לקרוב! כן, משקפי קריאה, האימה של כל נער ונערה בבית הספר והסימן המובהק ביותר ש…הזדקנת. אבל תתפלאו לדעת שמשקפי קריאה זה לא רק למבוגרים.

הצורך במשקפי קריאה בדרך כלל מתחיל בגיל 40 ואילך, כשאנשים מתחילים להתקשות בקריאת האותיות הקטנות בעיתון או בטלפון הנייד. לתופעה עצמה קוראים פרסביופיה כלומר קוצר ראייה למרחקים קרובים, והיא לקות הראייה הנפוצה ביותר בעולם!

shutterstock_355696091

אז מה הפתרון הטוב ביותר לפרסביופיה? עדשות מולטי-פוקליות!

למעשה מדובר בעדשות רגילות, רק שהן בעלות מספר מוקדים שונים, כלומר ראיה לרחוק ולקרוב, ולכן יכולים לחסוך לכם את הצורך להחליף משקפיים כל שתי דקות. הן הפתרון הטוב ביותר לאנשים שצריכים להרכיב יותר מזוג משקפיים אחד (גם לקרוב וגם למרחק) אבל לא באמת רוצים להתעסק בזה יותר מידי.

עדשות מולטי-פוקליות מיוצרות בהתאמה אישית ויכולות לספק את כל צרכי הראייה שלכם בצורה הטובה ביותר. במידה ואתם כבר מרכיבים משקפיי ראייה לראייה מרחוק וגיליתם שאתם צריכים גם משקפי ראייה לראייה מקרוב, יש לכם 2 פתרונות:

1.לקנות זוג משקפיים נוסף עם עדשות חד-מוקדיות לראייה מקרוב

2.לקנות זוג אחד של משקפיים אשר ישרתו את שני צרכי הראייה שלכם עם עדשות מולטי-פוקליות.

איפה קונים עדשות מולטיפוקל?

ובכן, יש הרבה מקומות שאפשר לרכוש מהם עדשות מולטי-פוקליות. אופטיקה נובה למשל, הנה ספק ותיק ומומלץ לעדשות מולטי-פוקליות בישראל. החברה מציעה פתרונות יוצאי דופן עבור אלו המחפשים לקנות עדשות איכותיות עם טכנולוגיית המולטיפוקל המתקדמת של עדשות מולטיויז'ן.

באופטיקה נובה משתמשים בציוד ההיקפי המתקדם מסוגו להתאמת העדשות המולטי-פוקליות. לרשות הצוות עומדים מומחים בתחום העדשות המולטי-פוקליות. באופטיקה נובה גם מציעים תורים מתואמים בשעות שנוחות ללקוח, חניה צמודה, בדיקה באווירה נעימה ונינוחה והכי חשוב – התאמת העדשות על פי אורח החיים האישי של כל לקוח ולקוח.

למה כדאי לכם לקנות עדשות מולטיפוקל מאופטיקה נובה?

עדשות מולטיפוקל MULTIVISION בהתאמה אישית הינן בלעדיות לקליניקת אופטיקה נובה ומיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, המותאמות בלעדית למרשם המבוקש. אופטיקה נובה היא קליניקה יחידה מסוגה בישראל בהתמחותה בהתאמת עדשות מולטיפוקל. התאמת עדשות מולטיפוקל מהווה מוקד פעילות עיקרי ומרכזי באופטיקה נובה. הקליניקה מנתבת את כל יכולותיה ומשאביה – האנושיים והטכנולוגיים לתחום מורכב זה. ההצלחה היומיומית להגיע לשיעור התאמה מעל 99.5% בעדשות מולטיפוקל, מדברת בעד עצמה. אלפי לקוחות מטופלים בקליניקה לשביעות רצונם, לאורך שנים רבות.

לא מצליחים לקרוא את הכתבה הזו מבלי למצמץ? כנראה שגם אתם צריכים עדשות מולטיפוקל!

 קבעו עוד היום תור לבדיקת התאמה למולטיפוקל מולטיויז'ן. חינם וללא התחייבות!    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך