לא תאמינו באילו מדינות כבר משתמשים בטכנולוגיות מובילאיי

304 צפיות

מפריז ולונדון, דרך ניו-יורק ועד בייג'ינג – מובילאיי הישראלית מובילה את העולם לעתיד בטוח בכבישים. מהפיכת הבטיחות בדרכים כובשת עוד ועוד יעדים

כנראה שאין מדינה בעולם שלא סובלת מהרעה החולה שהיא תאונות דרכים – למעשה, על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO 2015), בכל שנה נהרגים כ-1.25 מיליון אנשים בתאונות דרכים ברחבי העולם, ואליהם מתווספים כ-50 מיליון פצועים.

התאונות האלו, לרוב מתרחשות בעקבות מה שמכונה "הגורם האנושי": בין אם זה שימוש בטלפון הנייד, עייפות, אלכוהול, נהיגה לא בטוחה או אפילו חוסר תשומת לב של שנייה, שעשוי לעלות לנו ביוקר, ולהפוך נסיעה רגילה לקטלנית.

לכן, אין זה מפתיע שחברות וארגונים במדינות רבות בעולם החליטו לאמץ את הטכנולוגיה של מובילאיי, מערכת התרעה ישראלית ששמה לה למטרה להפחית במספר תאונות הדרכים ולשמור על הבטיחות בכבישים.

מיפן ועד ארה"ב – הנהגים שגילו את מובילאיי

את הטכנולוגיה המתקדמת תוכלו למצוא בלמעלה מ-20 מיליון כלי רכב ברחבי העולם – מישראל ודרך אירופה, אמריקה ואסיה. הטכנולוגיה מוטמעת גם בדגמים החדשים של למעלה מ-27 יצרניות רכב מובילות בשוק, ביניהן אאודי, קיה, פורד, פיג'ו, ניסן, הונדה, וולקסווגן, GM ,BMW ועוד.

הקפיצה החדה והפופולריות המטפסת של מובילאיי ברחבי העולם נובעת מהטכנולוגיה הייחודית שלה, שעוזרת למנוע תאונות הנובעות מהגורם האנושי. הטכנולוגיה של מובילאיי, למעשה מספקת לנהגים עוד "עין פקוחה", שמתריעה מפני כל סכנה פוטנציאלית, ומסייעת לתפקד ולהגיב באופן טוב יותר בכבישים, שלפעמים מרגישים כמו מבוך מכשולים פתלתל ומסוכן.

מדוע הפכה דווקא הטכנולוגיה של מובילאיי למובילה בתחומה?

מובילאיי נבחרה על ידי יצרניות רכב, ארגונים ציבוריים ולקוחות פרטיים רבים מסביב לעולם, ונעשתה ליצרנית מובילה של מערכות בטיחות לרכב. ההצלחה הגלובלית הזו נובעת מטכנולוגיה חדשנית ומובילה, המבוססת על שבב ייחודי, שפותח על ידי מובילאיי.

המערכת מכילה שש התרעות, שמתריעות מפני סכנות בכבישים, שעלולות להביא לתאונה, למשל קרבה מסוכנת לרכב שמלפנים, סטייה לא מכוונת מהנתיב ועוד. בנוסף, המערכת תתריע באור יום גם מפני הולכי רגל, רוכבי אופניים ואופנועים שאנו עשויים להתנגש בהם בזמן הנהיגה. על פי מחקרים בלתי תלויים המערכת מפחיתה את הסיכון לתאונה בכ-39% בישראל, תוך שהיא מקנה הרגלי נהיגה נכונים ובכך חוסכת בדלק, מפחיתה בזיהום אוויר ומורידה את הבלאי של הרכב.

מובילאיי כובשת את העולם

נראה כי העולם החליט לשים סוף למגפת תאונות הדרכים הקטלנית, ולמוות המיותר שנגרם כתוצאה מהן, ואימץ את הטכנולוגיה של מובילאיי באמונה שתשנה את תרבות הנהיגה בעולם ותהפוך את הכבישים לבטוחים יותר. ומה שטוב עבור הנהגים האוסטרלים, הגרמנים, הדרום אפריקאים, הברזילאים, היפנים, היוונים, ההודים, הצרפתים והאמריקאים – חייב להיות מצוין גם עבורנו הישראלים.

ועכשיו יש סיבה נוספת להתקין מובילאיי ברכב – תקנה חדשה של משרד התחבורה תחסוך לכם 1500 ש"ח! 

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך