אמא, בטיחות המשפחה חשובה לך? כמה דברים שחשוב שתדעי

421 צפיות

אנחנו עושים הכל למען בטיחות הילדים שלנו: ברגע שהם מתחילים לזחול אנחנו מרפדים את הבית, כשהם גדלים ומתחילי לרכוב על אופניים, אנחנו דואגים לקסדה ומגנים, ואין ספק שנקנה את כיסא הבטיחות הטוב ביותר עבור האוצר שלנו • אז למה כשזה מגיע לדברים החשובים ביותר בבטיחות הרכב, שעשויים להציל חיים – אנחנו נרדמים בשמירה?

כהורים, אנחנו רוצים לעשות הכל למען בטיחות הילדים שלנו. כבר מהרגע שאנחנו יוצאים עם הרך הנולד מבית החולים, אנחנו דואגים לסל-קל הבטיחותי ביותר שיש בשוק. ברגע שהם מתחילים לזחול אנחנו מרפדים את כל הבית ודואגים של יפגעו; כשהם גדלים ומתחילים לרכוב על אופניים, אנחנו לא נותנים להם לצאת החוצה ללא קסדה ומגנים; וכשהם ברכב – אנחנו נדאג לציוד הבטיחות הטוב ביותר, ואפילו למכוניות הבטיחותיות ביותר. הכל כדי שהילדים שלנו יהיו בטוחים לא משנה מה, ולא משנה כמה כסף זה עולה לנו.

ולמרות זאת, משפחות רבות עדיין לא אימצו מערכת בטיחות לרכב – מערכת שמשדרגת את הבטיחות על הכביש בכמה רמות, על מנת שנגיע אל היעד בבטחה וללא סכנות מיותרות.

מדוע חייבים מערכת בטיחות ברכב כשיש ילדים?

מערכת בטיחות ברכב חשובה במיוחד כשילדים נמצאים ברכב. זה לא סתם – כולנו יודעים שילדים עשויים להרעיש, לבכות ולצעוק בשעת נסיעה, מה שעלול להסיח את דעתנו מהכביש לכמה רגעים. כל הסחה כזו מהדרך עשויה להיות קטלנית – שכן 93% מתאונות הדרכים מתרחשות בגלל הגורם האנושי, ובדרך כלל, בגלל חוסר תשומת לב של שניות אחדות.

מערכת בטיחות מסייעת למנוע את התאונות שנגרמות מהסחות הדעת האלו, ולהוות עין פקוחה שלא מאבדת את תשומת הלב בגלל הבכי של התינוק או הריב בין האחים – אלא מסתכלת על הכביש ומודעת לסכנות פוטנציאליות.

מה מיוחד במערכת הבטיחות של מובילאיי?

אם אתם מעוניינים להתקין מערכת בטיחות ברכבכם, כדאי להכיר את מערכת הבטיחות של מובילאיי ,

מערכת-כחול לבן ששמה כבר הולך לפניה. הייחודיות של מובילאיי נובעת מהטכנולוגיה החדשנית, המחיר הנגיש והכי חשוב – התוצאות המרשימות בשטח. מובילאיי מספקת עין שלישית שנשארת פקוחה, ומתריעה מפני הסכנות הנפוצות ביותר על הכביש – קרבה לרכב שלפנים, סטייה מהנתיב, והתפרצות של הולך רגל אל הכביש.

המערכת האיכותית לא פסחה גם על יצרניות הרכב הבכירות ביותר בשוק, ואת הטכנולוגיה של מובילאיי תוכלו למצוא אצל למעלה מ-27 יצרניות רכב.

כל הקודם זוכה – משרד התחבורה מעניק הנחה באגרת הרכב למתקינים מובילאיי לכמות מוגבלת של כלי רכב

עכשיו זה בדיוק הזמן לשדרג את הרכב ואת הבטיחות בבית, ולהתקין מערכת בטיחות ברכב במחיר משתלם במיוחד. ההנחות ברכישת מערכת בטיחות ניתנות מכל הכיוונים: לפי תקנה 151 החדשה של משרד התחבורה, התקנת מערכת מובילאיי מזכה בהנחה של עד 1500 ש"ח באגרת הרישוי לרכב. בנוסף ביטוח החובה יעניק לכם הנחה שנעה בין עשרות למאות שקלים. ולבסוף, המחיר של מערכת מובילאיי ירד – כך שזה בדיוק הזמן להשלים את המעגל ולהעניק למשפחתכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

דאגו לבטיחות הילדים! התקינו מערכת בטיחות ברכב >>>

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך