זו הסיבה שדווקא אתה עלול לעבור תאונת דרכים

294 צפיות

הנטייה האנושית הטבעית היא לחשוב ש"לי זה לא יקרה" – משום מה אנחנו מניחים שאנחנו נהגים זהירים יותר מאחרים, ולכן בהחלט נימנע מתאונות דרכים • למה הסיכוי שכן תהיו מעורבים בתאונה הוא גבוה משחשבתם – ומהי הדרך הטובה ביותר לדאוג לבטיחותכם • הזדמנות ליהנות מהנחה משמעותית בהתקנת מערכת בטיחות"לי זה לא יקרה" – כמה פעמים עבר לכם המשפט הזה בראש? יש לנו נטייה משונה לחשוב שלנו זה לא יקרה. אנחנו נהגים זהירים ומוצלחים יותר משאר הנהגים, ולכן הסטטיסטיקה הזו תפסח עלינו. המחשבה הזו, הטבעית והאנושית למדי – בדרך כלל לא מסתדרת עם מה שמתרחש לבסוף במציאות.

נוהג בכבישי ישראל? סיכוי גבוה שתהיה מעורב בתאונה עם נפגעים

כדי להבין עד כמה זה מסוכן, נספר שרק בשנת 2017, נרשמו בישראל 24,438 נפגעים ב-12,700 תאונות דרכים, כאשר מתוכם: 362 הרוגים, כך לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.תאונות דרכים הן הגורם המרכזי לתמותה בקרב ילדים ונוער.

במהלך התאונה עלולים להיפגע הנהג, הנוסעים או עוברי אורח, כאשר על פי נתוני הלמ"ס, כשני שליש מהנפגעים בתאונות הם לא נהג הרכב.

אפשר לתלות את האשמה בגורמים שונים כמו כשל טכני במכונית או תנאי דרך לקויים, אך ממחקר של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, עולה כי הגורם האנושי הוא הגורם הראשי לתאונות דרכים.

חוסר תשומת לב של הנהג, עייפות, הסטת מבט לספסל האחורי או סטייה מנתיב – כל המקרים הללו עלולים לגרום לתאונה, וכן – זה עלול לקרות גם לכם.אתם לא צריכים לנהוג לבד

נהיגה בכביש היא עניין מסוכן, אבל אתם לא חייבים להיות שם לבד. הכוונה היא לא לחבר שיישב וישגיח עליכם בזמן הנהיגה, אלא למערכת בטיחות מתקדמת שתתריע ותזהיר אותכם מפני סכנות בדרך.

מערכת בטיחות מסייעת במניעת תאונות דרכים, ומשמשת כעין שלישית שמשגיחה על הנהג ומסייעת להתמודד עם הגורם האנושי הלא יציב. היא לא נרדמת, לא מורידה את הראש לרדיו, ולא מסובבת את הראש לכיסא האחורי. היא נמצאת שם וסורקת קדימה ומתריעה מפני מפגעים וסכנות.

למה עכשיו הזמן המתאים ביותר להתקין מערכת בטיחות?

אנחנו אוהבים לדחות דברים למחר, ואם לא מחר אז לפחות למחרתיים, אבל מערכת בטיחות כדאי להתקין כבר היום.

במסגרת המאמצים להילחם בתאונות הדרכים הבינו במשרד התחבורה עד כמה משמעותית התקנת מערכת בטיחות לרכב. כדי לעודד את רכישת מערכות הבטיחות הוחלט כי אדם שיתקין מערכת בטיחות לפני תנאי נוהל 151 של משרד התחבורה יזכה להטבה של 1500 ש"ח באגרת הרישוי. זהו למעשה החזר כמעט מלא של עלות התקנת המערכת.כדי לקבל את ההנחה עליכם לפנות לחברת מובילאיי, שתבדוק האם הרכב שלכם עומד בתנאי ההטבה. לאחר שתזמינו את המערכת והיא תותקן ברכבכם, מובילאיי תעדכן את משרד התחבורה שייתן לכם הנחה בעת תשלום אגרת הרישוי.

את ההחזר תקבלו באמצעות החזר כספי על אגרת הרישוי לרכב במשך שלוש שנים: בשנתיים הראשונות תקבלו 700 ש"ח הנחה בתשלום אגרת הרישוי, ובשנה השלישית תקבלו 100 ש"ח נוספים, זאת לפי נוהל 151 ותקנות התעבורה של משרד התחבורה.

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך