איפה בארה"ב תמצאו נכס להשקעה עם התשואה הבטוחה ביותר?

489 צפיות

סופת ההוריקן שתקפה את העיר יוסטון שבמדינת טקסס, הביאה עמה הזמנות יוצאת דופן לקניית נכס להשקעה במחיר נמוך במיוחד ותשואה גבוהה תוך זמן קצר • מה צריך לדעת לפני שניגשים לעסקה כזו? • למה המומחים החליטו להתמקד בהשקעות בארה"בבימים אלה, מסתמנת הזדמנות נדירה להשקעה עם רווח משמעותי בעיר יוסטון שבמדינת טקסס בארה"ב. מדובר ברכישת הדירות שנפגעו בעת הוריקן הארווי הקטלני שהתרחש בחודש אוגוסט האחרון וגרם להצפות ולנזקים בבתים רבים בעיר.

לאור הנזקים הכבדים ומערכת הביורוקרטיה, מעדיפים רוב הדיירים לא להמתין לקבלת תשלומי דמי הביטוח שהם אמורים לקבל כפיצוי על הנזקים וגם לא להיקלע לפרויקט השיפוץ הארוך. במקום זאת, הם מעדיפים למכור את הנכס (ולו במחיר נמוך מערכו) ולעבור בראש שקט לדירה אחרת.

מסקנות מהתפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב: יש הזדמנויות שאסור לפספס

האופציה להשקעה הזו, מזכירה למשקיעים הוותיקים את ההזדמנות שנוצרה לפני כמה שנים לאחר התפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב. זו הייתה הזדמנות ייחודית ורק מי שהבין אותה לעומקה וראה את האופק, ביצע השקעה וזכה לתשואה מצוינת. מי שלא קפץ באותם ימים לעגלה, נותר מתוסכל ומאוכזב.

עבור המשקיעים זו הזדמנות נדירה לבצע השקעה ייחודית בטוחה בתחום הנדל"ן בארה"ב ולזכות בהכנסה פסיבית.הוריקן של הזדמנויות: רכישת נכס לשיפוץ ביוסטון בעלות של כ-30% מתחת לערך השוק

לאחר ההוריקן שתקף את העיר, מתאפשרת כעת רכישת דירה בשכונות היוקרתיות של יוסטון, במחיר של 70% בלבד מערכה המלא של הדירה, זאת על פי דיווחים רשמיים של עלויות הנדל"ן.

מה שהופך את קניית הדירה ביוסטון לאטרקטיבית במיוחד הוא מיקום גאוגרפי מצוין, בעיר הרביעית בגודלה בארה"ב, עיר בעלת עתיד מבטיח, מרובה בשכונות יוקרתיות, אפשרויות תעסוקה עצומות ואחוז זניח של אבטלה.

מדובר באחת הערים המבוססות ביותר כלכלית ברחבי היבשת. עיר שהושקעו בה מיליונים בהקמת תשתיות כמו תחבורה וחינוך, המעניקה מעטפת של מיקום מגורים מושלם עבור משפחות.

לקבלת מידע נוסף, הקליקו עכשיו להשארת פרטים

היתרונות הגדולים של עסקה כזו: תשואה גדולה ומהירה

אם יודעים כיצד לבחור חברה שתנהל את תהליך רכישת הדירה, שיפוצה ומכירתה, העסקה עשויה להיות כדאית גם בתוספת התחשיב המוערך של עלויות השיפוץ המסיבי שיש לבצע בדירה. מדובר בתשואה נאה ומהירה במכירת הנכס ברווחים יפים, תוך זמן של כ- 18-12 חודשים בלבד.מה צריך לבדוק כשבוחרים את החברה שתנהל את התהליך?

במידה והחלטתם להשקיע בנכס בארה"ב בכלל, ובפרט בעיר שעברה סופת הוריקן, על מנת להצליח ולייצר תשואה משמעותית מתהליך שכזה – יש כמה דברים שחייבים לבדוק, ולוודא שאתם בידיים טובות ומיומנות.

ראשית, יש לוודא שהחברה המלווה את הפרויקט היא חברה ותיקה ואמינה העוסקת בתחום הנדל"ן בארה"ב בכלל וביוסטון בפרט, עם ניסיון רב ומוכח. כדאי לוודא שהיא עושה שימוש באנשי מקצוע מהשורה הראשונה בכל הרבדים. מנהלים, עורכי דין, בנקאים ועוד. כולם יחד, אמורים להעניק רשת ביטחון ומענה לכל שאלה ולכל צורך. בנוסף, על התהליך כולו להתבצע בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה לנוחות המשקיעים.

וודאו כי החברה בדקה היטב את השטח לפני שבחרה חברת שיפוץ נכסים, וכי מדובר בחברה בעלת שם וניסיון רב בכל תחומי שיפוצי הבתים, בניה, נגרות, אינסטלציה ועוד. כדאי לאשר כי החברה מעסיקה מהנדסים ואנשי צוות איכותיים ומנוסים, וכי צוותי החברה  מכירים היטב את רזי העבודה בכל אחד מתחומי השיפוץ הרצויים בבתים שניזוקו בסופת ההוריקן מההצפות. דוגמא לחברה כזו היא חברת enterpriserenovation .

המומחים עוברים להשקעות בארה"ב – אך צריך לזהות את ההזדמנות האמיתית

גם בתחום הנדל"ן בארה"ב, עלולות להסתמן השקעות שנראות מבטיחות – אך בסופו של דבר הן מאכזבות וגורמות להפסדים כספיים. לכן, יש לבחון כל אופציה מכל היבטיה ולקבל את ההחלטה המושכלת והנכונה.

עבור משקיעים המעוניינים להגדיל את הונם האישי, זו אלטרנטיבה נהדרת לאור האפשרויות המקבילות כמו הריביות הנמוכות בחסכונות בבנקים והתשואות הנמוכות מאד בהשקעה בנדל"ן בישראל.

כיום, גם הגופים המוסדיים בישראל הבינו שאפשרויות ההשקעה כאן מוגבלות והחלו להשקיע גם הן בנדל"ן במדינות שמעבר לים. אפשר לראות זאת בדיווחים של מגדל, הראל, ילין לפידות, כלל וחברות ציבוריות וותיקות ומבוססות, המעוניינות להבטיח את כספי הציבור.

כעת, לפי המומחים, רכישת נכס להשקעה ביוסטון מסתמנת כאופציה בטוחה לתשואה משמעותית תוך זמן קצר במיוחד.

יש הזדמנויות שאסור לפספס – בואו להתייעץ עם המומחים שכבר עשו את זה בארה"ב 

 

    השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך