לכולנו יש אמונות תפלות – אבל יש מקום אחד בו לא לוקחים סיכונים

1,813 צפיות

ישראל היא מעצמה בכל הקשור לאמונות תפלות, והן מובילות אותנו אל האירועים הכי גדולים ומשמעותיים בחיים – מחתונה ועד לידה • אבל על הכביש – אמונה תפלה לבד לא תספיק כדי לשמור על החיים • כאן נכנסות מערכות הבטיחות המתקדמות שיסייעו לנו ויתריעו בפני סכנות • למה עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתקין מובילאיי ברכב?

 אם אתם מוצאים את עצמכם מקישים על השולחן שלוש פעמים, משתדלים לא לשבת בקצה השולחן וממלמלים מדי פעם "חמסה, חמסה", כנראה שגם לכם יש כמה אמונות תפלות שהשתחלו להן עם הזמן;  למעשה, ישראל היא סוג של מעצמה בכל הקשור לאמונות תפלות, והן מובילות אותנו אל האירועים הכי גדולים ומשמעותיים בחיים – לפני חתונה צריך להיכנס לחופה עם רגל ימין, את הזר של הכלה – הרווקה חייבת לתפוס, ספורטאים לפני ריצה לא מחליפים תחתונים, ולפני מבחנים חייבים לשים את החומר מתחת לכרית.

צריך לעזור לאמונות התפלות

בנוסף לעשרות האמונות התפלות שקיימות בנוגע להיריון ולידה, בישראל גם עושים הרבה בדיקות במהלך ההיריון, ולמרות שאנחנו משתדלים לפתוח כל טיול או דרך חדשה עם רגל ימין, אנחנו עדיין נעשה הכל כדי לאבטח את עצמנו במהלכם – כי מה לעשות, אי אפשר לסמוך על מילים.

ובואו נסכים על דבר אחד: אם יש מקום אחד בו אסור לקחת סיכונים ש"הכל יהיה בסדר" – הוא הכביש.המקום שבו אמונות תפלות לא יספיקו – הכביש

אמונות תפלות קיימות גם בכביש. אנשים שקונים רכב חדש לפעמים שורטים אותו בכוונה, כי הם מאמינים שכך יימנעו מתאונות. אבל לצד האמונות התפלות האלו – יש גם משהו מעשי לעשות, שיחזיר אותנו הביתה בשלום – והוא התקנת מערכת בטיחות.

מערכת בטיחות מסייעת במניעת תאונות. היא מתפקדת כעין שלישית שפקוחה ללא הפסקה, מביטה  ומתריעה לנו מפני סכנות שאנו עלולים להיתקל בהן בכביש – בין אם זו קרבה מסוכנת לרכב שלפנים, התרעה לפני התנגשות ברכב שמלפנים, סטייה לא מכוונת מהנתיב, התפרצות של הולך רגל לכביש וכדומה. בזמן שתשומת הלב שלנו עשויה להיות מוסחת, היא יודעת להעיר אותנו לכל סכנה ולשמור עלינו מכל מעידה. בעזרת סדרה של צפצופים מערכת בטיחות מסייעת לנו להגיע הביתה בשלום באמת, ובלי לענוד שרשרת של שום על הצוואר.

המערכת המומלצת ביותר – עכשיו בהנחה

ואם כבר מתקינים מערכת בטיחות, כדאי להתקין את המערכת המומלצת ביותר בשוק. מערכת מובילאיי היא מובילה עולמית ויצרנית מובילה של מערכות בטיחות לרכב. ההצלחה שלה נובעת מטכנולוגיה מהפכנית שפותחה במשך שנים, המשלבת ראייה מלאכותית מפותחת. המערכת מאגדת בתוכה מערכות התרעה מתקדמות, המהוות יחד חבילה מקיפה של בטיחות לרכב עבורכם ועבור בני משפחתכם.

עכשיו יש סיבה נוספת להתקין מובילאיי ברכב – הנחה של 1500 ש"ח

צריכים עוד דחיפה בכיוון הנכון? אז תדעו שמערכת מובילאיי ניתנת עכשיו בהנחה משמעותית, בזכות תקנה 151 שהעביר משרד התחבורה בכוונה לעודד התקנת מערכת בטיחות ברכב. לפי תקנות התעבורה ונוהל 151, אדם המתקין מערכת בטיחות ברכבו יזכה להנחה בגובה של כ-1,500 ₪ שתתבטא בהנחה באגרת הרישוי השנתית. ההחזר הכספי יתפרס על פני שלוש שנים, כאשר בשנתיים הראשונות תתקבל הנחה של כ-700 ₪ בתשלום אגרת הרישוי, ובשנה השלישית תינתן הנחה של 100 ₪ נוספים.

אז נכון, להיכנס לאוטו ברגל ימין אמנם לא יזיק, אבל מערכת בטיחות לרכב היא זו שתבטיח לכם נסיעה חלקה ליעד ובחזרה בשלום – הגיע הזמן להפסיק לסמוך על "יהיה בסדר", ולהתחיל לפעול באמת.

על הכביש – אמונות תפלות לא מספיקות! התקינו עכשיו מערכת בטיחות ושמרו על חיי המשפחה

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך