אחרי צבא ועדיין לא החלטתם מה ללמוד? בינתיים תלמדו איך עושים כסף

442 צפיות

המסלול של הצעיר הישראלי די קבוע: צבא, טיול בחו"ל ולימודים באוניברסיטה או מכללה • גם אני הייתי בדרך למסלול הקבוע, אבל ברגע האחרון משהו שינה לי את התכניות • כך התחלתי להרוויח כסף – עוד לפני האוניברסיטה

 

 חזרתי מהטיול הגדול ולא ממש ידעתי מה אני רוצה מעצמי. לימודים נראו לי כמו הדבר הבא שעליי לעשות, אבל לא היה לי שום מושג במה אני רוצה לעבוד בעתיד ומה אני רוצה ללמוד. כמוכם, גם אני ידעתי שזה המסלול שכולם עושים, אבל חששתי שאני סתם אבזבז את הזמן.

 הרי הנוהג בישראל ברור. אחרי הטיול הולכים לאוניברסיטה ומבזבזים שלוש או ארבע שנים מהחיים על לימודי תואר שכנראה לא יועיל לנו בשום דבר. אפשר לומר הרבה מילים יפות על החוויה הסטודנטיאלית ועל רכישת השכלה, אבל אם בסופו של דבר התואר לא מוביל להצלחה בחיים האמיתיים – זה עלול להיות סתם בזבוז של זמן וכסף. 

כמעט נרשמתי ל-B.A כללי – אבל אז שמעתי על משהו מסקרן

המחשבות האלה ליוו אותי כשעברתי בין "ימים פתוחים" במכללות השונות בחיפוש אחר תחום לימודים שימשוך את תשומת ליבי. האמת שלא ידעתי אם אני בכלל רוצה ללמוד, אבל ההורים לחצו, אז בין משמרת מלצרות אחת לאחרת הלכתי לחפש. קיבלתי הצעות וזימונים לראיונות, אבל אף אחת מהאפשרויות לא משכה אותי. כמעט התפתתי להירשם ללימודי B.A כללי במדעי הרוח, או תואר במנהל עסקים, אבל אז חבר סיפר לי על מסלול לימודי שוק ההון המכללה המתמחה בכך.

לא חשבתי שזה רציני, אבל במהלך הקורס על שוק ההון כבר התחלתי לסחור ולהרוויח

בהתחלה חשבתי שהוא סתם מנסה למכור לי קורס שקר כלשהו. אני מכיר את ההצעות האלה להרוויח כסף בזמן קצר ולא חשבתי שזה אמיתי, אבל אחרי שהוא סיפר לי איך זה עובד הבנתי שמדובר במשהו אחר. זו לא עבודה ברשתות החברתיות, אלא לימודי שוק ההון ומסחר עצמאי.

החלטתי לתת לזה הזדמנות ונרשמתי ללימודים, ואין ספק שזו הייתה אחת ההחלטות הטובות שלי. לא רק שהלימודים מרתקים, אלא שכבר במהלך הקורס התחלתי לסחור ולהרוויח. הלימודים מתקיימים בשעות נוחות, פעם בשבוע בשעות הערב, מה שמאפשר גם לעבוד תוך כדי הלימודים. הקורס מתקיים בקבוצה קטנה של כ-15 חבר'ה, ומועבר על ידי מרצים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח בשוק ההון. הכיתה הקטנה מאפשרת יחס אישי מהמרצה ולמידה אפקטיבית שמסייעת להתקדם בכל שיעור ושיעור.

שיעור במכללת מגמות

לא הפסקתי עם המלצרות, וגם הלימודים באוניברסיטה לא לגמרי ירדו מהפרק, אבל כל הסיפור הזה נתן לי הרבה אוויר. המחשבות על לימודים באוניברסיטה יצרו אצלי הרבה לחץ והקורס נתן לי זמן לחשוב על הדברים מחדש. דחיתי את ההרשמה ללימודים, אני מרוויח יפה בעזרת הטכניקות שלמדתי בקורס ואפילו משתעשע ברעיון של לעבוד בזה. בינתיים יש לי זמן להתבשל עם בחירת תחום הלימודים, ואם אחליט ללמוד אוכל לשלב הכנסה פסיבית במהלך התואר.

גם אם אתם סטודנטים – יש לכם אפשרות ללמוד ולהרוויח

אני לא מספר לכם את כל זה כדי שתשבו ותקנאו, אלא כדי שתוכלו להצטרף גם כן. לא משנה אם אתם שוקלים הרשמה ללימודים באוניברסיטה, או שאתם כבר סטודנטים, תוכלו להירשם לקורס שוק ההון במכללה ולהתחיל להרוויח.

בואו ללמוד תוך חצי שנה איך לייצר הכנסה פסיבית, ואם אתם אנשים של החלטות מהירות תוכלו ליהנות ממלגה שווה במיוחד בהרשמה עד סוף החודש.

סטודנטים? בואו ללמוד מהמקצוענים בתחום – איך מייצרים הכנסה פסיבית בשוק ההון

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך