בחרתם מובילאיי? בחרתם הכי נכון שיש

274 צפיות

מערכת בטיחות ברכב היא כבר מזמן מאסט בכל רכב, בעיקר במדינה מרובת תאונות כמו שלנו | מערכת בטיחות ברכב מתריעה מפני סכנות בכביש ומסייעת לנו להימנע מתאונות דרכים מיותרות ואף מסכנות חיים | אם אין לכם מערכת בטיחות לרכב, זה בדיוק הזמן לרכוש ולהתקין אחת | באיזו מערכת בטיחות לבחור? הכתבה הזאת תעזור לכם להחליטבשוק יש מספר אופציות למערכת בטיחות לרכב, אבל אנחנו אומרים שאם החלטתם לשמור על הבטיחות שלכם בדרך הטובה ביותר – אתם גם צריכים ללכת על מערכת הבטיחות הכי ידועה בשוק. המערכת הזאת היא, כמובן, מובילאיי. למה? תמשיכו לקרוא (ועל הדרך תגלו איך לחסוך הרבה מאוד כסף עם התקנת המערכת)!

למה מובילאיי היא מערכת הבטיחות המובילה כיום?

 1.  עוצמה ישראלית – מובילאיי טכנולוגיה ישראלית שנמצאת בלמעלה מ-27 מיליון כלי רכב בעולם. בניגוד לחברות צעירות, או חברות שיווק שצצות מדי פעם כדי למכור מוצרים, מובילאיי נמצאת למעלה מ-19 שנים. בנוסף, היא המערכת היחידה שנבדקה לעומק במחקר של משרד האוצר, ונמצאה כי היא מפחיתה את מספר תביעות הביטוח ברכבים בהם היא מותקנת!
 2.  אמון של הצרכנים – מעל חצי מיליון משפחות בישראל נוסעות עם מערכת מובילאיי ברכב שלהם, ויש להן סיבה מעולה לעשות זאת. היא מזהה תמרורי מהירות, הולכי רגל ורוכבי אופניים שמתפרצים לכביש (באור יום), מתריעה על אי שמירת מרחק מהרכב שנוסע לפנינו, מתריעה מפני סכנת התנגשות ברכב שמלפנים ומתריעה מתי אנחנו סוטים מהנתיב. היא מתנהגת כמו עין שלישית, מסבה את תשומת הלב שלנו לקראת סכנה שהכביש עשוי לזמן לנו – ויש לא מעט כאלו.
 3. מוניטין עולמי – 25 יצרניות הרכב המובילות בעולם, ביניהן אאודי, BMW, קיה, רנו, פורד, פולקסווגן, שברולט, הונדה, יונדאי, סוזוקי, GM, סיטרואן, פיג'ו ועוד יצרני רכב, קבעו שמובילאיי היא סטנדרט הבטיחות ברכב ומטמיעות את הטכנולוגיה של מובילאיי עוד בשלב הייצור של הרכב במפעל. אם אתם לא מאמינים לנו, אולי תאמינו למוניטין של ענקית הטכנולוגיה אינטל שרכשה אותה בלמעלה מ-50 מיליארד ש"ח לפני כשנה בעסקה הגדולה ביותר במשק הישראלי.


4. חדשנות טכנולוגית –  מערכת הבטיחות של מובילאיי מוכרת כמובילה עולמית במערכות בטיחות לרכב – מובילאיי היא מערכת שדואגת לבטיחות שלכם מעל לכל. איך היא עושה זאת? מערכת מובילאיי מצויידת במצלמה מקדימה ושבב EYEQTM – ייחודי ובלעדי בשימוש החברה. המצלמה מצלמת באופן רציף את הכביש מקדימה. התמונות מהמצלמה עוברות עיבוד מתקדם, בעזרת EYEQTM, שבב מתקדם הרשום כפטנט ותומך בעיבוד חזותי אינטנסיבי. למעשה, מובילאיי נחשבת למובילה עולמית בתחום הראייה הממוחשבת, עם מרכז פיתוח מהמתקדמים בעולם של הרכב האוטונומי.

ההטבה שתחסוך לכם הרבה כסף אם תרכשו מערכת בטיחות עד דצמבר

והנה הדובדבן שעל הקצפת: אם תמהרו לרכוש ולהתקין עד דצמבר הקרוב, תזכו להנחה משמעותית באגרת הרכב וזה כי משרד התחבורה מנסה לעודד אותנו לשמור על זהירות בדרכים באמצעות התקנת מערכת בטיחות על רכב משומש.

משרד התחבורה מציע לזכאים הנחה של 1,500 ש"ח באגרת הרישוי השנתי לרכב. את הזיכוי הזה תקבלו בפריסה של שלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה תקבלו הנחה של 700 ש"ח באגרת הרכב, בשנה השנייה תקבלו הנחה של 700 ש"ח, ובשנה השלישית 100 ש"ח נוספים. אגב, מובילאיי היא זו שמעבירה את הדיווח למשרד התחבורה ומעדכנת להם שהתקנתם את המערכת שלה – כך שההנחה תינתן באופן כמעט אוטומטי, בלי בירוקרטיות וכאבי ראש.

מה התנאים לקבלת ההטבה של משרד התחבורה של עד 1500 ש"ח?

 • רכב בבעלות פרטית או ליסינג פרטי.
 • רכב עד משקל 3.5 טון.
 • מתאים לרכב משומש בלבד שעלה לכביש לפני מאי 2017  (רכבים חדשים שעלו לכביש אחרי מאי 2017 אינם זכאים להטבה של 1,500 ש"ח על אגרת הרישוי).
 • ההטבה היא לרכב שעוד לא מותקנת בו מערכת בטיחות.

אם אתם עומדים בתנאים, מזל טוב! חסכתם כסף, ושמרתם על הבטיחות שלכם ושל בני משפחתכם.

קחו את הבטיחות שלכם בידיים עם מערכת הבטיחות המשוכללת והמתקדמת בעולם

  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך