איך חוסכים 1500 ₪ על מערכת בטיחות לרכב המסייעת למנוע תאונות?

1,663 צפיות

תכנית חדשה של משרד התחבורה מעודדת התקנת מערכת בטיחות ברכב – ואף תחזיר לכם כסף עליה. איך זה עובד ואיזו מערכת היא המומלצת ביותר?

תאונות דרכים מתרחשות יום יום על הכבישים שלנו, ורובן נגרמות מטעויות אנוש. הסחת דעת רגעית, חוסר תשומת לב לכל המקיף אותנו, ילדים שצועקים במושב האחורי או טלפון שלא מפסיק לרטוט – כל אלו מהווים גורמים יומיומיים לתאונות קטלניות. משרד התחבורה מציב את המלחמה בתאונות הדרכים בראש סדר העדיפויות שלו, והחליט להילחם בקטל בכבישים בעזרת תקנה חדשה שתחסוך לכם כסף ותהפוך את רכבכם לבטוח יותר.
התכנית החדשה תזכה אתכם בהנחה בסכום עד 1500 ₪ באגרת הרישוי, אם רק תתקינו מערכת בטיחות המתריעה מפני סטייה מנתיב ומפני התנגשות ברכב שמלפנים .מערכות הבטיחות החדשניות משמשות כגורם משמעותי בצמצום מספר תאונות הדרכים הנגרמות ע"י הגורם האנושי, בעזרת התרעות חכמות.

מי יכול ליהנות מההטבה החדשה ואיך בדיוק?

ההטבה מתייחסת לכלי רכב בבעלות פרטית שמשקלם הוא עד 3.5 טון, שעוד לא הותקנה בהם מערכת, ששנת הייצור שלהם היא משנת 2000 ונרשמו לראשונה בישראל לפני 1.5.17. עומדים בתנאים? עכשיו כל שעליכם לעשות כדי להינות מההטבה הוא להצטייד במערכת התרעה לרכב.

בשלב הראשון, יש לשלם את התשלום המלא עבור המערכת (שתעלה לא יותר מ- 2,100 ₪ כולל מע"מ), ואת ההחזר תקבלו בצורת הנחה בעת חידוש רישיון הרכב. ההנחה הזו תתפרס על פני שלוש שנים: בשנה הראשונה תקבלו הנחה של 700 ש"ח בחידוש רישיון הרכב, בשנה השנייה תקבלו עוד 700 ש"ח הנחה בחידוש רישיון הרכב, ובשנה השלישית תקבלו 100 ש"ח הנחה בעת חידוש רישיון הרכב.

חשוב לציין, כי אם התקנתם את המערכת יותר מחודשיים לפני חידוש רישיון הרכב, תהיו זכאים להטבה עוד השנה. במקרה וחידשתם את רישיון הרכב בטווח הקצר מחודשיים, תהיו זכאים לה מהשנה הבאה.

אבל כך או כך, ההטבה תסתכם בסכום של 1,500 שקלים, שמגיעה יד ביד עם מערכת בטיחות מצילת החיים.

למה כדאי לבחור דווקא במערכת הבטיחות של מובילאיי?​

למה כדאי להצטייד במערכת מקיפה באמת? כי היא תתריע מפני סכנות בהן אתם עלולים להיתקל על הכביש מעבר לדרישות הסף. אלו יכולים להיות הולכי רגל או רוכבי אופניים שצצים לפניכם, סכנה הנובעת מאי-שמירת מרחק מהרכב שלפניכם שעשויה להסתיים בתאונה חזיתית, או נסיעה במהירות מופרזת.

המערכת שתענה על כל הצרכים הללו היא מערכת מובילאיי המתקדמת, החברה שנרכשה לאחרונה ע"י ענקית הטכנולוגיה האמריקאית אינטל במעל ל-50 מיליארד ש"ח.

במערכת מובילאיי תמצאו שש התרעות מתקדמות, המתריעות מפני כל הסכנות הנ"ל – והן כולן מאוגדות בתוך מוצר אחד. לא סתם בחרו 27 יצרניות רכב בינלאומיות בטכנולוגיה של מובילאיי עבור הרכבים שלהן, ביניהן אאודי, פולסקווגן, BMW ,GM יונדאי, פורד, קיה, ניסן ועוד.

אם אתם רוצים להספיק וליהנות ממנה – הזמינו כבר עכשיו מערכת בטיחות חכמה!

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך