פיתוח ישראלי אמריקאי! מערכת למניעת תאונות דרכים מבוססת רדאר

788 צפיות

המערכת המתקדמת מוצגת ופועלת ברכבים בישראל, ארה"ב, אירופה ושאר העולם בשנים האחרונות בהצלחה גדולה ומסייעת במניעת תאונות רבות. גאווה ישראלית!

וודאי שמעתם כבר או התבשרתם כי במהלך 2016 נכנסה לתוקפה בישראל רפורמה שמוזילה בעשרות אחוזים את תעריפי ביטוח החובה לרכב. ההוזלה תקפה לכלי רכב פרטיים בהם מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות כגון מערכות לבקרת יציבות ומערכות התרעה בפני תאונה. על כן, אם ברצונכם להתחיל כבר עכשיו לחסוך אלפי שקלים בביטוח הרכב כדאי שתשאלו את עצמכם שאלה אחת קריטית וחשובה: האם ברכב שלכם מותקנת מערכת התרעה מפני תאונות?

הפיתוח הישראלי שמונע תאונות וחוסך כסף

איווקס היא מערכת בטיחות למניעת תאונות שפותחה על ידי ישראלים ומחוללת מהפכה בעולם הרכב. באמצעות מצלמה מתקדמת ומכ"ם הפועלים בשילוב בזמן אמת, הסריקה מתבצעת בכל תנאי שטח וכל תנאי מזג אוויר כך שבעצם היא פועלת ללא הפסקה כל זמן שהרכב מונע.

כעת, דמיינו שחלילה מתפרץ גורם זר לנתיב נסיעתכם, כגון קטנוע, רכב שסוטה מהנתיב, הולך רגל המתפרץ לכביש וכו'. מערכת כזו יכול מיד לספק עבורכם התראה וכך גם מאפשרת לכם להאט בזמן או להסיט את ההגה ולמנוע תאונה לא נעימה ולעיתים אפילו להציל חיי אדם. המערכת נכנסת לפעולה גם במקרים בהם נוהגים במצב של עייפות יתרה, וסוטים לרגע מהנתיב לכיוון מסוכן או עומדים להתנגש בכלי רכב אחר. תוך חלקיק השנייה ניתנת התראה ואתם שוב בשליטה מלאה על הרכב. המערכת המתקדמת מוצגת ופועלת ברכבים בישראל, ארה"ב, אירופה ושאר העולם בשנים האחרונות בהצלחה גדולה ומסייעת במניעת תאונות רבות. גאווה ישראלית!

rd140_system

חברות הביטוח מוזילות מחירים לנהגים זהירים

מחקרים שנערכו בחו"ל ובישראל מצאו וגילו שרכבים בהם מותקנות מערכות התרעה מעורבים פחות בתאונות וכמות תביעות הביטוח שלהם קטנות בכ-40 אחוזים מרכבים בהם לא הותקנו מערכות כאלו. היום מערכות אלו כבר מגיעות כסטנדרט בחלק מהמכוניות החדשות ובמכוניות אחרות הן ניתנות להתקנה בעלות נמוכה יחסית, בין אם ברכב חדש או משומש. בכל מצב – החיסכון המצטבר לאורך הזמן הוא ענק, וכמובן הבטיחות היא הגורם העיקרי שמקבל כאן יתרון עצום.

כפי שכל נהג יודע, עלות הביטוח לרכב היא נגזרת ישירה של הסיכון שהפוליסה תופעל. לכן ראוי וברור שנהג זהיר שלא מעורב בתאונות, וכן נהג אחראי שהתקין ברכבו מערכת למניעת תאונות כגון איווקס, יהנה מהוזלה ניכרת בעלות הביטוח לרכבו. מאז תחילת הרפורמה בישראל רוב חברות הביטוח נוהגות בהתאם ונותנות למבוטחיהן בעלי רכבים עם מערכות התראה פוליסות מוזלות.

כעת, לאחר שעניתם על ההשאלה הראשונה (האם מותקנת ברכבכם מערכת למניעת תאונות) הגיע הזמן לשאלה השנייה: האם חברת הביטוח שלכם מעניקה מחיר מוזל על ביטוח רכב בו מותקנת מערכת כזאת? ההוזלה יכולה לבוא לידי ביטוי בביטוח החובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג', הכל בהתאם לתקנות חברת הביטוח שלכם. מומלץ לבדוק את הפרט הזה בבואכם לחדש את הביטוח לרכב לשנה הקרובה.


    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך