חדשות רעות למוסכניקים – מחקר חדש קובע: 75% ממערכות הבטיחות לרכב המותקנות הן של מובילאיי

425 צפיות

מתגעגעים למוסך שלכם? חבל. מחקר חדש שערכה חברת SAPIO מראה כי רוב מערכות הבטיחות המותקנות כיום על רכבים הן של מובילאיי, ורוב מהמוסכניקים מסכימים: מערכת הבטיחות מובילאיי מורידה את כמות הפגיעות בפח הרכב

אלפי פגיעות ברכבים נמנעות מדי שנה עקב מערכת הבטיחות של מובילאיי – ומשאירות את המוסכניקים שלנו עם המון זמן פנוי. כדי לנצל את הזמן הזה, נערך סקר* בקרב מאות מוסכניקים-פחחים ומתקיני מערכות בטיחות כדי לבדוק כיצד השפיעה מערכת הבטיחות של מובילאיי על הפגיעות ברכבים. הממצאים לא מותירים מקום לספק – כ-75% ממערכות הבטיחות המותקנות היום שייכות למובילאיי. בנוסף, מובילאיי מפחיתה משמעותית במספר הפגיעות בפח ורוב המוסכניקים-פחחים מאמינים כי היא עשויה להוביל לירידה בכמות תאונות הדרכים בשנה הקרובה.74.3% מהמוסכניקים מסכימים: בזכות מובילאיי ישנה ירידה בפגיעות הפח ברכבים

אם אתם מהאנשים המוזרים האלה שבטיחות בזמן נהיגה חשובה לכם, כדאי מאוד שתקחו את הממצא הבאים לתשומת לבכם. כמעט המוסכניקים-פחחים שהשתתפו במחקר מאמינים שהיא עשויה להוביל לירידה במספר תאונות הדרכים. הסיבה לכך נעוצה במערכת ההתרעות המתקדמת של מובילאיי.

המערכת כוללת 5 סוגי התרעות שונות שנועדו להתריע בפני נהגים על סכנות שונות בכביש שעלולות להוביל לאסון:

1. סטייה מהנתיב

2. התנגשות ברכב שלפניכם – בדרכים עירוניות ובין עירוניות

3. אי שמירת מרחק

4. פגיעה בהולכי רגל או ברוכבי אופניים (באור יום)

5. חריגה מהמהירות המותרת


עוד לא התקנתם מובילאיי? למימוש ההטבה שמגיעה לכם ממשרד התחבורה, השאירו פרטים >>

  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך  כל התרעה מאותתת לנהג באמצעים ויזואליים וקוליים בזמן-אמת, כך שקשה מאוד להתעלם ממנה או לאבד ערנות בזמן הנהיגה. עם התרעות כאלה, לא פלא שמתקיני מוביליאיי מרגישים כל כך בטוחים בקביעה שלהם. והקביעה הזאת, לצד הטבה מאוד משתלמת, מובילות אותנו לנתון הבא:

  הודות להתרעות הללו, מערכת הבטיחות של מובילאיי נחשבת לבטוחה במיוחד ולקובעת סטנדרט חדש בתחום הבטיחות שלא ניתן להתעלם ממנו. בעקבות כך הכניס משרד התחבורה לתוקף תכנית חדשה – "תקנות התעבורה (תיקון מס' 11), התשע"ז-2017", שקובעת כי בעלי רכב פרטי או מסחרי במשקל של עד 3.5 טון שנרשמו לתנועה מיום ה-1.1.2000 ועד ליום 1.5.2017 והתקינו בו את מערכת הבטיחות של מובילאיי לאחר ה-19.9.17 זכאים להנחה של 1,500 ₪ על אגרת הרישוי. ההנחה מיועדת למתקינים חדשים כך שאם אין לכם עדיין מובילאיי אבל עמדתם בקריטריונים – הרווח כולו שלכם!

  למעשה, אתם מקבלים תמריץ חסר תקדים כדי למגן את עצמכם ואת הרכב שלכם עם מערכת מובילאיי. וזו הסיבה שרוב מערכות הבטיחות המותקנות בכלי רכב כיום, הן של מובילאיי. ואתם יודעים מה? גם אם אתם הנהגים הזהירים ביותר על הכביש, הודות למובילאיי גם הנהגים הפחות זהירים שומרים על עצמם – ועל הרכב שלכם. מה שמוביל אותנו לממצא הבא:

  86% מהמוסכניקים-פחחים שהשתתפו במחקר מאמינים שמובילאיי תסייע במניעת פגיעות ברכבים וחשוב מכך – תסייע במניעת תאונות דרכים!

  כלומר, מאות בעלי מקצוע שרואים מדי יום סוגים שונים של רכבים שעברו תאונה, מאמינים שהתקנת מובילאיי ברכב תמנע מהרכב להגיע אליהם. הצהרה אמיצה, אם תשאלו אותנו, במיוחד כשהנגזרת שלה היא שתהיה להם פחות עבודה. אנחנו בטוחים שהם, בדיוק כמונו, יודעים שבטיחות מעל לכל. אז תקשיבו טוב למה שיש לבעלי המקצוע המנוסים ביותר בתחום להגיד לכם – מובילאיי שומרת עליכם, ועל הרכב שלכם!


  עוד לא התקנתם מובילאיי? למימוש ההטבה שמגיעה לכם ממשרד התחבורה, השאירו פרטים >>

   ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

   השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   * מתוך סקר טלפוני שנערך בישראל על ידי חברת סאפיו מחקר ופיתוח בע"מ באוגוסט 2018, לבקשת מובילאיי, בקרב 202 מוסכניקים העוסקים בפגיעות פח, מתוך מאגר של כ- 5,000 מוסכניקים ופחחים, הלקוח מאתר משרד התחבורה.