מהפיכה בתחום התיווך

826 צפיות

בשנים האחרונות חל מהפך בתחום התיווך ומכירת הנכסים בעקבות פלטפורמות השיווק הדיגיטליות המתקדמות. השינויים פועלים לטובת מוכרי הנכסים וככאלה, כדאי לכם מאוד להכירם ולא להישאר מאחור.

עד לא מזמן, עולם התיווך עבד באותה הדרך המוכרת והישנה שכולנו מכירים – מתווכים פרסמו בתים למכירה בעזרת שלטי חוצות, מודעות בעיתון או שלטי פרסום מקומיים.

הבעיה עם השיטה הזו היא שמודעות אלה הצליחו להגיע רק למעט אנשים וכך מכירת נכסים לקחה זמן רב וממושך. המהפכה התחילה עם פריצתו של עידן האינטרנט, אשר חולל שינוי מופתי בתחום הנדל"ן בישראל ובעולם בכלל: במקום לפרסם בתים על מודעות או שלטי חוצות, המתווכים החילו להיעזר באינטרנט ופרסמו את הנכסים באתרים השונים כמו יד2 והומלס.

בדרך הזו הצליחו לפתע המפרסמים להגיע לקהל רחב הרבה יותר וכמו כן, לצמצם את הזמן שלקח להם בעבר למכור בית, מאחר והלקוחות אשר הגיעו אליהם-היו לקוחות פוטנציאליים רלוונטיים. יחד עם זאת, עולם הדיגיטל מתקדם בקצב מסחרר ומה שעבד מצוין היום, כבר לא עובד מחר. לכן, כאשר עוסקים בפרסום ושיווק בפלטפורמה זו, חשוב כל הזמן להישאר עם היד על הדופק ולהיות מעודכנים בטכנולוגיות החדשות שיש לעולם השיווק, המדיה והדיגיטל להציע. כיום, כלים אלו יכולים לעזור למוכרי הנכסים והמתווכים למכור את נכסיהם מהר יותר, ביעילות רבה וברווחיות גבוה יותר מאי פעם.

מהפיכה בתחום התיווך

כשאנו אומרים "מהפיכה", למה בעצם אנחנו מתכוונים?

קטגוריית השיווק והפרסום באינטרנט מתפתחת מדי יום, ובכך יוצרת הזדמנויות פרסום חדשניות היכולות להגיע לכמויות גדולות יותר של אנשים, מאי פעם. ישנן פלטפורמות חדשות רבות, בהן ניתן להיעזר על מנת למכור נכס, ובנוסף,, ישנן פלטפורמות חדשות אשר נוצרו במיוחד עבור תחום זה. תחום הפרסום ושיווק הדיגיטלי הינו יחסית מורכב וטכנולוגי, אבל עם הידע והכלים הנכונים, ניתן לנצל אותו למכירת נכסים בצורה מהירה, יעליה ורווחית ביותר.

איך זה עובד?

עולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי מתאפיין בקמפיינים המנוהלים בפלטפורמות השונות – פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יו טיוב וכו'… באמצעות פלטפורמות אלו ניתן לפלח את הגולשים, כלומר את הקונים הפוטנציאליים, אל קבוצות קהלים ספציפיים – ייעודיים באמצעות אלגוריתמים פשוטים שקיימים ועובדים. כך למשל, תוכלו לפנות רק לאנשים הגרים באזור נתניה, בגילאים מסוימים, בעלי תחומי עניין מסוימים המחפשים כבר בעצמם נכסים לקנייה באותו האזור באינטרנט. הפרסום של ביתכם יגיע אליהם ישירות באופן ממוקד ואפקטיבי וכך גם יגיע אל הקונים הפוטנציאליים הטובים ביותר.

במקום לפרסם במקומות כלליים ולא ממוקדים ( למשל בעיתון) ולהגיע לקהל לקוחות רחב אך לא רלוונטי, כפי שנעשה עד היום, באמצעות פרסום ממוקד ומפולח זה תוכלו להגיע להרבה יותר אנשים רלוונטיים ספציפית לנכס שלכם. בדרך זו האינטרנט הופך את מכירת הבית שלכם לכמעט חסר מאמץ, נח , קל וברווחיות גבוהה יותר, מאחר ואתם חוסכים כסף על פרסום מיותר שאינו ממוקד.

סיור בבית, מבלי לבקר בבית

בנוסף לפרסום הממוקד, האינטרנט גם מציע דרכים חדשות לפרסם נכסים, כמו באמצעות וידאו וקידום הסרטונים ביו טיוב. תוכלו, למשל, לצלם ווידאו סיור בתוך הבית אותו אתם מנסים למכור, לספר עליו ועל האזור בו הוא נמצא יותר פרטים (כגון בתי ספר קרובים וכו' ) ולהעלות את הסרטון ליו טיוב. בדרך זו, האנשים שיגיעו לראות את ביתכם יהיו כאלה שכבר עברו סיור ראשוני ובעלי עניין גדול יותר ברכישת ביתכם מאשר אנשים שמגיעים מבלי שראו אותו לפני כן בכלל. הסרטון, שלא כמו תמונות סטילס רגילות, יאפשר לקונים לקבל תחושה אמתית של פנים הבית לפני שהם מגיעים פיזית לראות אותו, וכך תוכלו לחסוך להם ולכם זמן רב בביקורים מיותרים שאינם מניבים רווחים.

שיווק דיגיטלי, ידע משפטי ותיווך מסורתי תחת קורת גג אחת

ישנן כיום בישראל מספר חברות נדל"ן המוכרות בתים ונכסים שונים באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות השונות: למשל חברת "גרין הום", המתגאה בכך שביכולתה להגיע עם הנכס לעיניים הרלוונטיות ביותר וברמת מיקוד שלא נראתה עד היום בשוק הנדל"ן. חברות כאלו הן תוצר ישיר של חיבור אפקטיבי בין ענף התיווך המסורתי, ענף השיווק הדיגיטלי, ניהול משא ומתן, ידע פיננסי ומשפטי, בשילוב חווית לקוח מקסימלית. "גרין הום" עובדים כיום באזור נתניה ולרשותם מערכת שיווק דיגיטלית חכמה שהופכת כל מכירה לקלה ומהנה, עבור כל הצדדים.

במידה ויש לכם נכס למכור אבל אין לכם את הזמן או את הרצון להתעסק במכירתו באופן אינטנסיבי, מאוד יכול להיות שיתאים לכם לעבוד עם חברת נדל"ן כמו "גרין הום" היכולה לפרסם את הנכס שלכם במקומות הטובים ביותר באינטרנט, בצורה היעילה ואפקטיבית ביותר וברווח הגבוה ביותר מבלי לגרום לכם לכאב ראש מיותר או לעצבים סביב נושא המכירה.

רוצים למכור את ביתכם בעזרת חברות כמו "GREEN HOME" והקמפיינים הדיגיטליים שלהם? השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.