עצמאים ובעלי עסקים, זו הדרך שלכם לשבור שיאי מכירות ורווחים

להיות בעל עסק עצמאי זה לקבל החלטות נכונות מדי יום, במטרה למקסם רווחים. אלא שכולם בסופו של דבר עושים טעויות, לרובם אין את הזמן והיכולת לזהות את הטעות או להימנע ממנה. ניר דובדבני, שבחר בעצמאות לאחר שנים כשכיר וריצוי אחרים, פיתח שיטה להתפתחות עסקית ואישית ומייעץ לעשרות חברות מהמובילות במשק הישראלי
1,498 צפיות
איש עסקים, יזם והמנטור המוביל לעסקים בישראל. קרדיט: מיכל קושרוב

"לקחתם אחריות על החיים שלכם והחלטתם לצאת לדרך עצמאית, הקמתם עסק משלכם, המשפחה והחברים התפעלו, ההתחלה נראתה מבטיחה, אבל אז פתאום הכל נעצר. המכירות לא מתרוממות, הרווחים נשחקים, אתם מרגישים שוב כמו שכירים, רק הפעם שכירים של העסק שלכם. אתם לא מצליחים להפיק מהעסק את החלום העצמאי שכל כך רציתם, ולא יודעים לשים את האצבע על הבעיה.

התיאור הנ״ל מתאים לאחוז לא מבוטל של עצמאים ובעלי עסקים בישראל, שהעסק שלהם בסטגנציה, או נמצאים על סף קריסה וסגירת העסק. חלקם היו קורבנות של המציאות, כמו מגפה או מלחמה, חלקם עשו טעויות עסקיות, חלקם לוקים בכישורי הניהול שלהם, ויש עוד אלף ואחת סיבות. הם מרגישים חנוקים, מנסים לתקן את המצב, אבל פשוט לא מסוגלים לקבל את ההחלטות הנכונות לפעולות הנדרשות לניהול עסק נכון. 

הדרך הנכונה בשלב כזה היא לפנות לייעוץ עסקי. אבל אז צצה השאלה – איך לבחור את היועץ העסקי הנכון? יש לא מעט כאלה שמציעים שירותי ייעוץ עסקי, לרובם ככל הנראה גם יש אתר יפה, שמציג כרטיס ביקור מרשים, עם הרבה סיסמאות. 

הדרך הנכונה לבחירת היועץ הנכון, היא לחפש את זה שיש לו ניסיון עסקי מוכח, שיידע ללמד ולכוון איך לנהל ולהגדיל רווחים בעסק.

בואו לפגישת יעוץ חינם ותתחילו להרוויח בגדול.


  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  למכור יותר ולהגשים את החלום

  ניר דובדבני, מתמחה בליווי עסקי, החליט בגיל 32 לשנות את חייו, להפסיק לרצות אחרים, לצאת לעצמאות ולהתחיל לרצות את עצמו, והיום הוא בעלים של קבוצת "ניר דובדבני" המציעה הכשרה וליווי עסקי מאנשי עסקים בעלי רקע מוכח. החברה מעסיקה למעלה מ-150 יועצים עסקיים בפריסה ארצית, המלווים אנשים שבחרו בדרך של ניהול עסק עצמאי. דובדבני פיתח שיטת האלפא שמלמדת איך לשבור שיאים בעסקים ובמכירות, איך לא לבזבז זמן וכסף על דברים שלא עובדים בעסק.

  אם אתם כבר עצמאים, או מאוד רוצים לצאת לדרך חדשה של ניהול עסק עצמאי, אל תחכו לרגע שבו תרגישו תקועים וחנוקים, רגע שעלול להיות מאוחר מדיי עבורכם ועבור העסק שלכם.

  לא קל להיות עצמאי ובעל עסק בישראל, והסטטיסטיקה העגומה רק מחזקת אמירה זו – 80% מהעסקים בישראל נסגרים במהלך 7 השנים הראשונות שלהם. אלא שגם להיות שכיר לא קל – מושג ה״קביעות״ חלף מן העולם. קביעות, וגם ותק ארוך שנים במקום עבודה לא מבטיח דבר. לגישתו של דובדבני, הדבר היחיד הבטוח עבורנו הוא היכולות שלנו, המולדים ואלה שרכשנו במהלך חיינו.​ וגם אם אין לכם את היכולות הנדרשות, תמיד אפשר לרכוש אותן בכל גיל ובכל שלב, מתוך בחירה לחיות בעוצמה.

  ניר דובדבני מאמין שהכל מתחיל ונגמר בעבודה על בסיס תבניות הצלחה, ברגע שהעסק מושתת על שיטת עבודה זו, הסיכויים להצלחה גדולים יותר, וכך גם יותר קל לעשות התאמות ולשנות את מה שצריך, כדי להגדיל את הסיכויים להצלחה.

  גם אתם יכולים לשבור שיאים בעסקים ובמכירות:(RND)

  הסדנאות והקורסים שפיתח דובדבני מתאימים לכל עצמאי ובעל עסק, ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק, נוכח העובדה שהפיתוח שלהם הוא פרי ניסיונו האישי בעסקים של דובדבני מחד, וניסיונם של הלקוחות שלו מאידך. הם מותאמים לאתגרים העומדים בפני עסקים בישראל ומקנים מיומנויות עסקיות המבוססות על מציאות יום יומית, ולא דומים למה שמלמדים בבתי הספר לעסקים.

  אם אתם כבר עצמאים, או מאוד רוצים לצאת לדרך חדשה של ניהול עסק עצמאי, אל תחכו לרגע שבו תרגישו תקועים וחנוקים, רגע שעלול להיות מאוחר מדיי עבורכם ועבור העסק שלכם. אתם יכולים ללמוד מאנשי עסקים מנוסים, שיראו לכם את הדרך הנכונה להגשים את החלום העצמאי שלכם.

  בואו לפגישת יעוץ חינם ותתחילו להרוויח בגדול.


   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך