איכות חיים של מושב בלב רמת גן

380 צפיות

דמיינו עצמכם מתעוררים בבוקר לצליל ציוץ הציפורים ויוצאים לשתות את האספרסו שלכם אל מול נוף ירוק רחב ידיים, אוויר צלול ושקט נעים.
נשמע כמו חופשה בצימר מרוחק בצפון? לא תאמינו, הסיטואציה החלומית הזו יכולה לקרות לכם גם ממש פה, ברמת גן.

משפחות ישראליות רבות נקלעות לדילמת מקום המגורים, לאחר הולדת הילדים: מצד אחד, כולנו רוצים לגור במרכז, איפה שהכל קורה: אפשרויות התעסוקה במרכז רבות ומגוונות, רמת החינוך גבוהה וכל חיי התרבות והאמנות מתרכזים שם.

מצד שני, אנחנו מעוניינים לחיות בסביבה ירוקה ומרווחת עבורנו ועבור משפחותינו, דבר שכמעט ולא ניתן להשיג בעיר.

עד היום, היה עלינו לקבל החלטות כואבות: לוותר על דיור במרכז התוסס, היכן שהכל קורה או לוותר על איכות חיים ירוקה ואוויר צח.

ובכן, אין סיבה יותר לעשות הקרבות שכאלה, כיוון שנמצא הפתרון האולטימטיבי עבור מי שאינו מעוניין להתפשר: פרויקט קריניצי החדשה. מתחם מגורים שונה מכל מה שהכרתם, בין שכונת קריניצי ברמת גן לבין כפר אז"ר. כלומר, במרכז של המרכז.

מה כל כך מיוחד בפרויקט קרניצי החדשה?

פרויקט "קריניצי החדשה" למעשה משלב בין שני העולמות: חיי מרכז תוססים לצד מגורים בסביבה  ירוקה בעלת אופי "מושבי" בין שטחים גדולים.

הפרויקט נבנה בשיתוף החברות אזורים, אשדר וצמח המרמן, נבנה ברמת גן שזכתה בשנה החולפת לתואר אחת משתי הערים האהובות ביותר על תושביה בארץ (לפי דו"ח הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה), ולפי תכניותיה המתגבשות של העירייה תכלול השכונה פארק ירוק ועצום שישתרע על שטח של 30 דונם ויכיל מתקני שעשועים וספורט חדשניים, בריכות אקולוגיות, מרחבים מוצלים, מגרשי ספורט, מדשאות גדולות ועוד.

השילוב של האורבני והירוק יוצרים למעשה את התגשמות החלום הישראלי: לחיות בטבע אורבני.

הדיירים בפרויקט היוקרתי של שכונת קריניצי החדשה, יהנו מהקרבה לתל אביב ולצירי תנועה מרכזיים אבל גם מאווירת טבע נקייה, פסטורלית ורגועה.

בפרויקט מתוכננות דירות יוקרה אך גם שכונת בתים צמודי קרקע. ניכר כי גם כאן הושקעה מחשבה רבה בתכנון האדירכלי של חללי המגורים ואלה נהנים משטחים גדולים המעניקים תחושות מרווח וחופש.

בהתחשב בנתון כי רמת גן מובילה בשנים האחרונות ברמת החינוך בישראל (לצד רעננה ותל אביב) ומספר המצטיינים בלימודים בה הוא מהגבוהים במדינה, מדובר בסביבת מגורים יוקרתית וכדאית.

[slideshow_deploy id='4444']

ילדים רצים במרחבים- בלב העיר

איתן וענת, שרכשו דירה בפרויקט התחבטו רבות בשאלה היכן לגור "אחרי שהילד השני שלנו נולד היה ברור לנו שצריך דירה גדולה יותר. גרנו אז בצפון תל אביב והמשמעות של לעבור לדירה גדולה יותר באזור היתה לשלם יותר כסף והסכומים נהיו מוגזמים לעומת מה שקיבלת עבורם – דירת 80 מטר לא מאוד מרווחת במצב סביר בלבד" מספרת ענת.

"אני יליד תל אביב" מוסיף איתן "והיה לי עצוב מאוד לחשוב על לעזוב את האזור. אמנם איכות החיים פה לא גבוהה כמו זו שנתקלתי בה בביקוריי אצל חברים במושבים פסטורליים, אבל אפשרויות התעסוקה רבות וחיי התרבות עשירים ומגוונים.

"למרות היתרונות הרבים של המרכז, לאשתי ולי היה ברור שהסביבה שהכי מתאימה לגידול ילדים היא סביבה ירוקה מרווחת. לא הרגיש לנו נכון לגדל אותם בצורה כזו שהם לא יכולים לרוץ במרחבים ירוקים או ללכת לפארק לבד כי אנחנו פוחדים שיפגעו ע"י מכוניות. ביררנו על קנית בתים מחוץ לעיר, פרדס חנה, כרכור, חדרה וסביבה ומקומות נוספים ואני חייב להודות שכל החיפושים נעשו בלב כבד. לצד ההבנה של מה עדיף לילדינו, לאשתי ולי היה מאוד לא פשוט הרעיון של הניתוק מהמרכז".

"להימלט מהטירוף של העיר- לבועה חלומית"

בשלב זה, שמעו איתן וענת על פרויקט קריניצי החדשה "זה הרגיש כאילו מישהי שמע את כל השיחות שלנו בשנה האחרונה ואמר  'הנה הפתרון עבורכם' " אומרת ענת בחיוך "הפרויקט הזה, הוא בעצם בדיוק מה שרצינו: לא להתרחק מהלב של המדינה אבל כן להימלט מהטירוף הקצבי של העיר. אני לא יכולה לחשוב על שילוב יותר אידיאלי בין סביבת מגורים מדהימה ששוחה בירוק אינסופי לבין הפינוק הזה של ההנאות שהמרכז מציע. אנחנו יכולים לצאת בערב, אחרי שהשכבנו את הילדים, למסעדה או לבר במרכז העיר ולחזור בלילה תוך 10 דקות לבועה החלומית והשקטה שלנו".

לסיכום, שלא כמו פעם, היום כבר לא צריך לבחור בין גידול הילדים במרחבים לבין הצפיפות העירונית. אם גם אתם חולמים על איכות חיים אקולוגית של מושב אבל רוצים להישאר במרכז, איפה שהכל קורה, פרויקט קריניצי החדשה ברמת גן הוא לחלוטין מקום המגורים המושלם עבורכם.

צרו קשר עוד היום ונציג מומחה יתאים לכם את הדירה המושלמת


    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך