הדרך החדשה למכור את הבית

345 צפיות

שוק הנדל"ן עבר מהפיכה בשנים האחרונות כתוצאה מנוכחותם הדומיננטית של עולם האינטרנט והשיווק הדיגיטלי. עומדים למכור את הבית? השיטות למכירת הבית התקצרו והתייעלו ונוחות תהליך המכירה השתפרה משמעותית.

שוק הנדל"ן לא קיים מאתמול, אבל הוא כן משתנה ללא הרף. כיום בעולם 90% מהאנשים המחפשים לקנות בתים ודירות, פונים ראשית לחיפוש נכסים אונליין, בעולם האינטרנט הבלתי מוגבל. כך, מתאפשר למוכרים למכור את הבית שלהם בעלויות נמוכות יותר, ובמהירות גבוהה מאי פעם. יותר מאי פעם. טרנד שיווק הבתים אונליין הגיע לאחרונה גם לישראל ומוכיח את עצמו כמשתלם ביותר. מאחר והמעבר לאופן השיווק של ביתכם אונליין עלול להיות מעט מלחיץ וחדש לכם, הכנו עבורכם את המדריך הבא אשר יסייע לכם בשיווק ביתכם בעולם האינטרנט המתפתח, בצורה הטובה והרווחית ביותר!

אחוזי הצלחה גבוהים יותר

בחברות אשר עוסקות כיום בשיווק נדל"ן באינטרנט עובדים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, המבטיחים אחוזי הצלחה גבוהים מאי פעם. חשוב לעבוד עם חברת שיווק נדל"ן שלרשותה הטכנולוגיות המתקדמות והמעודכנות ביותר בשוק, ושיודעת לזהות מה עובד בצורה האפקטיבית ביותר. כלומר, חברות ש"שוחות" בעולם השיווק הדיגיטלי ונושמות את התחום.

מחירי מכירה גבוהים יותר

מאחר והקונה הפוטנציאלי שלכם כבר ראה באינטרנט את הבית, עשה בו סיור וירטואלי בווידאו וחקר על השכונה והסביבה הקרובה של הנכס, אחוזי פוטנציאל המכירה שלכם עולים וכך גם מחיר הנכס. קונה פוטנציאלי שמגיע לנכס כבר עבר את שלב הסינון הראשוני ורלוונטי הרבה יותר מקונים שנוטים לעשות סיבובי בתים שטחיים של כמה בתים ביום, מבלי לבדוק אותם כמו שצריך לפני. כך, תמצאו את עצמכם נפגשים עם קונים רלוונטיים יותר שמוכנים לשלם את המחיר שפרסמתם.

מכירה מהירה יותר

מאחר וכל הקונים שיגיעו לביתכם באמצעות הפרסום הדיגיטלי יהיו רלוונטיים לנכס שלכם, תוכלו לחסוך זמן רב בסיורי בית ובעבודה סביב מכירת הנכס. ישנם חברות המציעות למשל ליצור סיור וירטואלי בתוך הנכס באמצעות סרטון וידאו המועלה ליו טיוב ומקודם ברשתות החברתיות. בדרך זו, לא רק שהמתווך חוסך לכם זמן בשטח, הוא גם מקצץ לכם בזמן המכירה ברגע האמת מאחר וקל לו הרבה יותר להגיע ללקוחות הנכונים באינטרנט, בעזרת פילוח קהלים.

פחות עבודה, יותר רווח

באמצעות פרסום ושיווק הנכס שלכם באינטרנט בפלטפורמות הנכונות, תוכלו מצד אחד לחסוך לעצמכם המון כאבי ראש בניסיון למכור את הבית שלכם ומצד שני להרוויח יותר כסף בו זמנית! סוכנויות נדל"ן רבות מציעות כיום לעבוד בשיטת המכירה האינטרנטית והן דואגות לכל האספקטים השונים של פרסום וקידום הנכס שלכם אונליין, בהתאם לקהלים מפולחים וממוקדים. כך יגיעו אליכם רק קונים פוטנציאליים המעוניינים בנכס שלכם, דבר שמוריד משמעותית את הסיכוי לשינוי במחיר המוצע.

שקיפות גבוהה בין המתווך למוכר

כאשר אתם עובדים עם משרד תיווך שעובד בעיקר באינטרנט ישנה רמת שקיפות גבוהה בהרבה, מאשר מול משרדי התיווך הרגילים. הכל חשוף ופתוח באינטרנט ואתם בעצמכם יכולים לעקוב אחר תהליך המכירה בנוחות מביתכם או דרך הסמארטפון שלכם, 24 שעות ביממה.

עם איזו חברה לעבוד?

ישנן כיום בישראל מספר חברות נדל"ן המוכרות בתים ונכסים שונים באמצעות הפלטפורמות הדיגיטליות השונות: למשל חברת "גרין הום", המתגאה בכך שביכולתה להגיע עם הנכס לעיניים הרלוונטיות ביותר וברמת מיקוד שלא נראתה עד היום בשוק הנדל"ן. חברות כאלו הן תוצר ישיר של חיבור אפקטיבי בין ענף התיווך המסורתי, ענף השיווק הדיגיטלי, ניהול משא ומתן, ידע פיננסי ומשפטי, בשילוב חווית לקוח מקסימלית. "גרין הום" עובדים כיום באזור נתניה ולרשותם מערכת שיווק דיגיטלית חכמה שהופכת כל מכירה לקלה ומהנה, עבור כל הצדדים.

רוצים למכור את ביתכם בעזרת חברות כמו "גרין הום" והקמפיינים הדיגיטליים שלהם? השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.
    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך