MultiFund – קרן חדשה להשקעה בנכסים מניבים בארה"ב

411 צפיות

שוק הנדל"ן האמריקני בכלל ושוק השכירות בפרט ממשיך להוכיח את עצמו כאפיק השקעה נכון, נבון ואטרקטיבי אשר נהנה מצמיחה ויציבות המבוססת על רגולציה קפדנית. תכירו את קרן MultiFund החדשה: מקסימום רווח במינימום סיכון בהשקעה בנכסים מניבים בארה"ב

שוק הנדל"ן האמריקני בכלל ושוק השכירות בפרט ממשיך להוכיח את עצמו כאפיק השקעה נכון, נבון ואטרקטיבי אשר נהנה מצמיחה ויציבות המבוססת על רגולציה קפדנית. הדבר בולט בעיקר בתקופה של ריביות נמוכות, בה אין הרבה השקעות סולידיות יחסית, שיכולות להתגאות בתשואה שנתית ממוצעת על ההון של 8.4%. זו התשואה ממנה נהנו בשנה החולפת המשקיעים באלפי יחידות הדיור ששווין מאות מיליוני דולרים, אשר מנהלת חברת CityR במתחמי הדיור מסוג MultiFamily ברחבי ארה"ב. עתה משיקה CityR את קרן הפריים שלה -MultiFund.

1 מ-5 גר ב-MultiFamily

אפיק ההשקעה בנדל"ן מניב מסוג MultiFamily ממשיך וצפוי להמשיך להיות אטרקטיבי מאחר ומחירי השכירות בארצות הברית מוכיחים כבר שנים רבות כי הם שומרים על מגמת עלייה (גם בעתות משבר). עליית מחירים זו צפויה על פי ההערכות להמשך גם בשנים הבאות, נוכח הנתונים המצביעים על גידול האוכלוסייה והעובדה שיותר ויותר אמריקאים מעדיפים לשכור מאשר לרכוש את נכסיהם. העובדה היא כי 20%, כלומר 1 מכל 5 מכלל שוכרי הדירות בארה"ב מעדיף להתגורר כיום במתחם מגורים Multifamily בשל יתרונותיו הברורים: איכות חיים גבוהה במחיר בר השגה, אזור ביקוש עם תעסוקה מגוונת, פעילות פנאי ונופש במתחם הדיור ובסביבתו, ויותר מכל – מסגרת בטוחה לילדים ומערכת חינוך איכותית בסביבה הקרובה.

 

עולים על הקרקע
מיקוד שמאפשר התמקצעות

לדברי רועי מרציאנו מ-CityR "מהניסיון הרב שצברנו בשוק ה-Multifamily האמריקני הבנו שהמשקיעים מייחסים חשיבות רבה להשקעה בשוק הנכון ובמוצר הנכון, מאחר ולא כל פעילות בשוק הנדל"ן האמריקאי מהווה ערובה להצלחת ההשקעה. סוד ההצלחה שלנו הוא מנגנון איתור וניהול הנכסים תוך מיקוד שמאפשר התמקצעות. שיטת העבודה שלנו בקרן החדשה מבוססת על עמידה בלתי מתפשרת על עקרונות של מיקוד עסקי בהשקעה במתחמי multifamily וניהול הפרויקט מתחילתו ועד סופו באופן מקצועי. המשקיעים יודעים שהפרויקט בו גם הם וגם החברה מושקעים זוכה לליווי יומיומי צמוד של חברת ניהול אמריקאית תוך פעילות אינטנסיבית ליצירת תפוסה מלאה בנכסים, אשר מובילים למקסום הרווח בכל השקעה אותה בוחרת החברה בקפדנות".
רועי מרציאנו מדגיש כי "השוק הנכון והמוצר הנכון חשובים, אך הכרחי גם להשקיע ביעד המדויק. כלל מנחה ראשון בהליך זה, הינו בחירת מטרופולין צומח שמייצר ביקושים גוברים בדיור להשכרה, להם יש השפעה ישירה על תשואות המשקיעים. הכלל השני, מחייב בחירה מדויקת של האתר עצמו, וכולל סדרה של בדיקות נאותות והערכות שווי שנערכות על ידי גורם חיצוני מוסמך ומעידות גם שבנכס הנבחר קיימת הזדמנות להשבחה".

רועי מרציאנו
השקעה בתנאים מועדפים

קרן הפריים Multifund הינה שותפות מצומצמת הכוללת כ-35 משקיעים וגם את החברה עצמה, ששותפה בבעלות בכל נכס בה משקיעה הקרן, מרציאנו מסביר "מכאן נובעת גם המוטיבציה הגדולה של החברה ליצירת תשואה גבוהה מחד ומימוש מהיר וריווחי מאידך". למעשה למשקיעים הנבחרים להצטרף לקרן הפריים של CityR, בהשקעה שמתחילה ב-200,000 דולר ונמשכת כ-5 שנים, פלוס אופציה להארכתה, מוצעת הזדמנות לקחת חלק באפיק השקעה ייחודי המאפשר מקסום הרווח בנכסים מניבים בארה"ב, תוך מזעור הסיכון, כתוצאה מפיזור ההשקעה על פני מספר נכסים נפרדים. "התנאים המועדפים המוצעים למשקיעים בקרן הפריים שלנו מאפשרים להם ליהנות מהחזר מועדף על סכום ההשקעה הכולל ומחלוקת רווחי הון ביחס משופר".
לאור הנסיון שצברה החברה, הוגדר קריטריון הרכישה של CITYR, המהווה מקבץ של כללים ותנאים שחייבים להתקיים בכל נכס אותו החברה בוחרת לרכוש. כללים אלה מגדירים את סוג הנכס ומצבו, ומשקפים בפועל את רמת הסיכון בהשקעה. מאחר ופרופיל ההשקעות של CITYR מתמקד בנכסים מניבים, עקרי הקריטריון בוחנים את ביצועי הנכס וסביבתו.

רוצים להשקיע במקסימום רווח ומינימום סיכון בנדל״ן בארה"ב? השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

    השאירו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך