לא ייאמן: המלגות המתגמלות ביותר כיום הן במסלול הכשרת אקדמאים להוראה

1,055 צפיות

איזה מסלול לימודים מוכן לשלם לכם עד 42,000 ש"ח כדי שתסיימו אותו עם תואר שני, תעודת הוראה ומקצוע לחיים? | בואו לבדוק האם אתם מתאימים לאחד מהמסלולים היוקרתיים והמתגמלים ביותר בישראל נאמ;לק לכם כבר עכשיו:

אם אתם שוקלים לעשות הסבה מקצועית ולהפוך למורים, כדאי שתתחילו להתרגל לשם M.Teach – מדובר במסלול ותיק ויוקרתי של המכללה האקדמית בית ברל, שנועד להכשיר אקדמאים להפוך למחנכים ולמורים תוך שנתיים בלבד, ומוכן להשקיע בתלמידי המסלול הרבה מאוד כדי להפוך אותם לטובים ביותר בארץ בתחומם.

האם אתם מתאימים למסלול הזה?

התכנית מיועדת לאנשים שמחפשים את הקריירה השניה שלהם בתחום ההוראה, והם בעלי רקע אקדמי, ערכים ושאיפות לחנך למצוינות את הדורות הבאים. תלמידי המסלול יקבלו בסופו תואר שני, תעודת הוראה ואף הסמכה ללימודים ברמת 5 יח"ל והגשת התלמידים לבחינות בגרות (במסלול העל-יסודי),

תכנית M.Teach לתואר שני ותעודת הוראה מתאימה לכם אם:

– אתם אקדמאים בעלי תואר ראשון או ניסיון מקצועי בתחומים המבוקשים ביותר כיום – מתמטיקה, אנגלית ומדעים – או בתחומים רלוונטיים אחרים, וזאת למטרת הוראה והכנה לבגרויות בבתי ספר על-יסודיים.

– אתם בעלי תואר ראשון במקצועות כגון היסטוריה, תקשורת, גיאוגרפיה וכיו"ב או בתחום מדעי הרוח, החברה, המדעים המדויקים ומדעי החיים, למטרת הוראה בבתי ספר יסודיים.

– אתם בעלי ידע ומסוגלות להצמיח תלמידים במגוון גילים, היבטים רגשיים, חברתיים וקוגניטיביים, לצד לימודיים.

– אתם רוצים לקחת חלק בתפקיד משמעותי ומעצב ולחולל שינוי של ממש בהישגי התלמידים, שיכולים להביא גם להישגים לאומיים ובינלאומיים. לדברי ד"ר אביבה קליגר, העומדת בראש התכנית: "עלינו להכשיר מורים שיעוררו את הסקרנות, המוטיבציה ואת אהבת המקצוע בקרב התלמידים, דבר שיוביל לבחירתם במקצועות אלה כמקצוע לעתיד. כך נשבור את מעגל החסר: יותר מועמדים מתאימים יפנו ללימודים בתחומים אלה במוסדות אקדמיים ויפנו הן לתחומי המחקר והפיתוח באקדמיה ובתעשייה והן להוראה, וכך נזכה למורים איכותיים במקצועות אלה".מלגות ותמריצים במסלול M.Teach

במכללה האקדמית בית ברל לא מאמינים בסיסמאות ריקות מתוכן. לא מספיק לקרוא לאנשים האיכותיים ביותר בארץ ולצפות מהם לעשות הסבה אקדמאית לתחום שאחראי על הישגיה העתידיים של ישראל. כדי להבטיח איכות יש לדאוג לרווחתם של הסטודנטים – וזו מתחילה במענקים הכספיים המוצעים.

לסטודנטים של המסלול ממתינות מגוון מלגות*, החל מ-50% הנחה על שכר הלימוד, תמריצים בגובה של עד 10,000 ש"ח למסלול הוראת מדעים ומלגה בגובה 14,000 ש"ח לשנת לימודים אחת (לכל אחד מהמסלולים). סכום המלגה המקסימלית לשנה אחת יכול להגיע ל-21,000 ש"ח לשנה ולחסוך לכם 42,000 ש"ח לשנתיים.

בנוסף, תלמידי המסלולים זוכים ליהנות ממגוון יתרונות אקדמיים ברורים הייחודיים למכללה האקדמית בית ברל:

  • העמקת הידע הדיסציפלינרי והאינטרדיסציפלינרי של הסטודנטים במגוון נושאים.
  • התנסות ייחודית בבתי ספר נבחרים עם מדריך פדגוגי צמוד.
  • שילוב טכנולוגיות מתקדמות בהוראת המקצוע.
  • הכשרה מעשית בדגמים ייחודיים, במהלכה יתנסו הסטודנטים בתחקירנות מדעית בתעשייה.
  • בוגרים מצטיינים של התכנית יוכלו להשתלב בהמשך בהוראה, במחקר ופיתוח של תכניות לימודים או בהדרכת מורים אחרים בארגונים העובדים בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית, בהתאם לצרכים.

בואו ללמוד כיצד חולל שינוי – ולשמור על איכות החיים תוך כדי הלימודים

אם אתם מחפשים את הדרך שלכם לקריירה חדשה ומשמעותית שיכולה לחולל שינוי של ממש בדור הבא של ישראל, בעלי רקע אקדמי ומעשי במקצועות המבוקשים ביותר כיום ומוכנים לעשות את התפקיד העוצמתי והמעצים ביותר שיש לשוק להציע כיום, מקומכם עימנו.

* בכפוף להחלטת משרד החינוך

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך