למה הכסף שלך עדיין תקוע בפק"מ?

358 צפיות

גם לכם יש את החבר המצליח הזה, שבכל פעם שאתם נפגשים הוא מספר לכם בהתלהבות איך "הכסף עובד בשבילו" במקום שהוא יעבוד קשה בשביל הכסף? בסדר, מותר לכם לקנא קצת. השאלה שאתם בוודאי שואלים את עצמכם בלב, זה איך גם אני יכול להיות עשיר בקלות? מה אני צריך ללמוד ואילו השקעות נכונות עליכם לעשות, כדי שכסף יתחיל לזרום לחשבון הבנק שלכם מדי חודש, בלי שתעבדו קשה מדי.

בטח שמעתם על המושג הכנסה פאסיבית-הכנסה כזו שנובעת ממקורות אלטרנטיביים שלא דורשים עבודה בפועל על מנת לקבל את הכסף, השאלה איך ואיפה?

יש את מי שמשקיע בשוק ההון, במניות בישראל או בחו"ל, במט"ח, קרנות, אג"ח ועוד. אם אתם לא חובבי סיכונים מושבעים אפיק זה  ממש לא בשבילכם, וייתכן שלאחר זמן מה תפסידו חלק ניכר מכספכם אם לא את כולו.

תוכלו להשקיע בחברת סטארט-אפ, אפליקציה, או מיזם כלשהו שנראה לכם מבטיח. כאן הסיכון גבוה פי שתיים כי סטארט-אפים קמים ונופלים וסביר להניח שתצטרכו להמתין בסבלנות שנתיים שלוש לפני שבכלל תראו פירות כלשהם מההשקעה. אז איפה כן חכם לשים את הכסף?

השקעה פופולרית שכולם אוהבים תמיד לדבר עליה, היא עולם הנדל"ן.
"קניתי דירה בנצרת עלית לפני 15 שנה ב-50,000 ₪ והחודש מכרתי אותה בחצי מיליון." או "קניתי שטח בכפר יונה לפני 8 שנים והשנה מכרתי אותו ליזם בפי 6 כסף ממה שקניתי." אלו סיפורים יפים, חלקם נכונים, רובם מוגזמים. בכל מקרה שוק הנדל"ן הנוכחי בישראל אינו דומה ולו בקצת למה שהיה כאן בשנות התשעים והשמונים, הצמיחה האטה, הפשרת קרקעות תקועה, ומחירי הדירות זינקו. היום, כדי להרוויח כסף בנדל"ן בארץ ולרכוש דירה להשכרה תאלצו להיפרד מראש מסכום כסף גבוה, לקחת משכנתא נוספת, לשפץ את הנכס, לתחזק ולנהל אותו באופן שוטף, להתעסק מול שוכרים, והתשואה… לא בשמיים. מיואשים? אל דאגה, קיימת אלטרנטיבה אחרת בשוק.

ההשקעה שבימים אלו תופסת תאוצה ומוכיחה עצמה כדרך נוחה ואפקטיבית להשיג תשואה נאה – השקעה בנדל"ן אמריקאי. השוק האמריקאי עבר תהפוכות בשנים האחרונות מאז המשבר בשנת 2008, וחלה בו התאוששות מהירה ששינתה לטובה את פני המשחק, במיוחד למשקיעים ממדינות אחרות כמו ישראל. שם המשחק היום נקרא "מולטיפמילי" – מתחמי דיור גדולים המציעים לדיירים סטנדרט מגורים גבוה, וממוקמים בשכונות הכי שוות בערים הנחשבות בארה"ב. מתחם מולטיפמילי כולל מספר רב של דירות גדולות ומעוצבות, עם פסיליטיס – חניה צמודה, בריכת שחייה, מכון כושר פרטי, ואב בית צמוד שמטפל ברווחת הדיירים ותחזוקת המבנה. את הדירות ניתן להשכיר במחיר גבוה והביקוש להן נמצא תמיד בשמיים, כמו גם שערך הנכס בעלייה מתמדת והתשואה שתשיגו עליו רק צומחת ועולה. תוכלו להיכנס לרכישה בקבוצת משקיעים בעזרת הון עצמי נמוך יחסית, החל מ-80 אלף דולר, ותוך ארבע-חמש שנים, גם להנות מדיבידנדים כל 3 חודשים המגיעים מדמי השכירות וגם בתום ההשקעה מהמכירה של הנכס שעבר השבחה

החיוך מתפשט על פניכם ואתם כבר רואים את הדולרים זורמים, אך המתינו. אם אתם רוכשים נכס בארה"ב עשו זאת באופן חכם היום ניתן לעשות זאת בעזרת חברת השקעות מקצועית המתמחה בתחום זה. הם מאתרים את מתחמי המולטיפמילי הטובים ביותר, ייסעו בשבילכם לחו"ל, ישיגו את האישורים הדרושים, יטפלו בענייני מיסוי, ישכירו עבורכם את הנכס, ואף יאגדו מספר משקיעים כדי שההשקעה שלכם לא תהיה גבוהה ותוכלו לעמוד בה. זהו, כעת אתם מוכנים להיות עשירים תוך כמה שנים בצורה שקולה ובטוחה, השקעה שעובדת בשבילכם.

תתחילו להרוויח תשואה גבוהה מהשקעה בנדל"ן Multifamily בארה"ב!