ספיישל עצמאות: אחרי שמובילאיי כבשה את העולם – דווקא כאן ניתן ליהנות מנסיעה בטוחה במחיר משתלם

1,519 צפיות

כיצד מערכת הבטיחות הישראלית השתלטה על העולם, ומה ייחודה • החדשות הטובות: בניגוד למוצרים כחול-לבן, שבדרך כלל דווקא יקרים יותר בארץ – כשזה מגיע למובילאיי, הישראלים יכולים ליהנות ממחירים משתלמים יותר

הכירו את מערכת מובילאיי הישראלית הכובשת את העולם בסערה והופכת למובילה עולמית בתחום הבטיחות בנסיעה. את הטכנולוגיה של חברת מובילאיי, שנקנתה בשנה האחרונה על ידי חברת הענק אינטל, תמורת כ-50 מיליארד ש"ח, תוכלו למצוא היום אצל 27 יצרניות רכב מובילות ברחבי העולם , ביניהן אאודי, BMW, פורד, וולוו, פיאט, סיטרואן, פיג'ו, יונדאי, קיה, ניסן, סוזוקי, שברולט, סקודה ועוד, מה שאומר שתמצאו אותה ברכבם של מעל 21 מיליון נהגים מאירופה, אמריקה, אפריקה, אוסטרליה ואסיה עם טכנולוגיה כחול-לבן, עוזרת להפחית את מספר תאונות הדרכים ברחבי העולם ולשפר את תרבות הנהיגה.

מאיפה נובעת הייחודיות של מובילאיי?

לא לחינם הפכה מובילאיי הישראלית למובילה עולמית, וליצרנית מובילה של מערכות בטיחות לרכב. ההצלחה של מובילאיי נובעת מטכנולוגיה מובילה שפותחה על ידי מאות מהנדסים במשך 19 שנים, וכוללת ראייה מלאכותית מפותחת, שבב ייחודי התומך בעיבוד חזותי אינטנסיבי, וכ-6 מערכות התרעה מאוגדות המהוות חבילה מקיפה של בטיחות ברכב.

החבילה המאוגדת של מובילאיי כוללת התרעה מפני התנגשות ברכב שמלפנים, התרעה מפני סטייה מהנתיב, התרעה מפני הולך רגל או רוכב אופניים, וכן התרעת אי שמירת מרחק וזיהוי תמרורים. מובילאיי מתריעה על סכנות ומהווה מעין עין שלישית על מה שמתרחש בכביש.

מוצר ישראלי? ישראלים בטוחים יותר וחוסכים יותר

מעבר לגאווה שכולנו חשים כלפי חברת מובילאיי, תשמחו לשמוע שבניגוד למוצרים אחרים מתוצרת הארץ, הפעם הישראלים יוצאים ברווח מכל הכיוונים. שינויים שנעשו בשנה האחרונה בחברות הביטוח, הביאו להנחה משמעותית בביטוח החובה אצל רכבים בהם מותקנת המערכת.  

כך תדעו אם אתם זכאים להנחה

המחיר משתלם עוד יותר: הטבה של משרד התחבורה – 1,500 ₪ הנחה

ואם כל זה לא מספיק, גם משרד התחבורה הבין את החשיבות המכרעת של התקנת מערכת בטיחות ברכב, והעביר תקנה חדשה (תקנה 151 לתקנות התעבורה מה-19 בספטמבר 2017) לפיה אדם המתקין מערכת בטיחות ברכבו, יזכה להנחה בגובה של עד 1,500 ₪ שתתבטא בהנחה באגרת הרישוי השנתית.

כמות המערכות שמשרד התחבורה מאפשר להתקין כדי לקבל את ההנחה באגרת הרישוי מוגבלת, ולכן כדאי להתקין כבר עכשיו.

מי זכאי לקבל את ההנחה באגרת הרישוי?

כדי להנות מהטבת נוהל 151 של משרד התחבורה שנכנסה לתוקף ב-19 בספטמבר 2017, יש כמה תנאים בסיסיים שחלקם מופיעים כאן:

  •  רכב בבעלות פרטית או ליסינג פרטי.
  • רישום הרכב התבצע בישראל בין שנת 2000 ל-1 במאי 2017.
  • משקל הרכב עד 3.5 טון ומעולם לא הייתה מותקנת בו מערכת המסייעת למניעת תאונות.

את ההנחה תתחילו לראות בדרישת התשלום לרשיון הרכב חודשיים לאחר התקנת המערכת ברכב. אם התקנתם את המערכת פחות מחודשיים לפני חידוש הרישיון, תהיו זכאים לה רק בשנה שלאחר מכן. בכל מקרה, תקבלו כבעלי הרכב את הנחה של עד 1500 ש"ח בתשלום אגרת הרכב במהלך השנים הקרובות.

ההנחה באגרת הרכב תתפרס על פני שלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה תתקבל הנחה של עד 700 ש"ח בעת תשלום אגרת הרכב, בשנה השנייה הנחה של עד 700 ש"ח בתשלום אגרת הרכב, ובשנה השלישית תינתן הנחה של עד 100 ₪ נוספים.

מספר הרכבים הזכאים מוגבל, ולכן כדאי למהר.

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך