עוד לא התקנת מובילאיי באוטו? אולי מגיעה לך מתנה מהמדינה!

429 צפיות

מי שימהר להתקין ברכב מערכת בטיחות מצילת חיים – יזכה בהנחה משמעותית ממשרד התחבורה, כך קובעת תכנית חדשה ● איך משיגים את ההנחה ולמה כדאי להזדרז?

משרד התחבורה הגביר הילוך בכל הנוגע לנושא הבטיחות בדרכים, והעביר בימים אלו תכנית חדשה המעודדת התקנת מערכת מצילת חיים ברכב. ההוראה החדשה מקנה לבעלי הרכבים הנחה של כ 1,500 ₪ באגרת הרישוי וזאת בתנאי שהרכב אכן מתאים לתנאים המתבקשים. ההנחה תתפרס על פני שלוש שנים; בכל אחת מהשנתיים הראשונות תקבלו הנחה של 700 ₪ בתשלום אגרת הרישוי, ובשנה השלישית תקבלו 100 ₪ נוספים.

על-פי התכנית, אתם זכאים להטבה אם:

בבעלותכם רכב פרטי או ליסינג פרטי או רכב מסחרי עד 3.5 טון, שנרשם לתנועה בין התאריכים 1.1.2000 – 1.5.2017. בנוסף – ברכבכם הותקנה מערכת הבטיחות בטיחות מצילת חיים לאחר התאריך 19.9.2017. כלומר – אם נכון להיום טרם התקנתם את מובילאיי ברכב שלכם, אתם זכאים לקבל את ההטבה.

כמות הזכאים להנחה מוגבלת – מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי 

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  איך עוד תוכלו לחסוך כסף באמצעות מערכת בטיחות?

  מלבד ההנחה על סך 1500 ₪ הניתנת ממשרד הרישוי למתקינים חדשים של מערכת בטיחות מצילת חיים, התקנת המערכת תחסוך לכם כסף גם בהוצאות ביטוח הרכב. חברות הביטוח השונות מעניקות כיום הנחות שנעות בין עשרות שקלים עד מאות שקלים בחודש בביטוח החובה.

  במידה ורכבכם לא היה מעורב בתאונת דרכים במשך מספר שנים, ככל הנראה גם מגיעה לכם הנחה נוספת של עשרות אחוזים גם בביטוח המקיף. התקנת מערכת עשויה לחסוך לכם כסף רב מאוד, ולהעניק לכם רמת בטיחות טובה יותר על הכביש. מה צריך יותר מזה?

  הצטרפו ל-40 מיליון בעלי רכבים הנוספים שהמשתמשים בטכנולוגיה של מובילאיי ברחבי העולם! 

  אם טרם התקנתם מערכת בטיחות לרכב והחלטתם להתקין אחת כזאת סוף-סוף, כדאי שתכירו את מובילאיי, מערכת הבטיחות מצילת החיים הנפוצה ביותר שמותקנת כבר בלמעלה מ 32 מיליון רכבים ברחבי העולם לרבות בציי הרכב של צה״ל ומשטרת ישראל.

  הטכנולוגיה של מובילאיי מאגדת בתוכה 5 התרעות אמינות ומקצועיות, שישמרו עליכם, ויתריעו בין היתר מפני:

  טכנולוגיה ישראלית – הכרה בינלאומית 

  מובילאיי הינה חברה ישראלית בעלת 18 שנות ניסיון, המפתחת טכנולוגיות מתקדמות כחול- לבן. מערכת הבטיחות מיוצרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כך שלמעלה מ-27 יצרניות רכב עולמיות דוגמת BMW, פולקסווגן ועוד, בחרו להטמיע את המערכת בכלי הרכב המיוצרים על ידם.. בחודש מרץ 2017 דווח כי אינטל, ענקית הטכנולוגיה הבינלאומית רכשה את מובילאיי בסכום עתק של מעל 50 מיליארד ₪, מה שגם מקנה לה את התואר היוקרתי – האקזיט הישראלי הגדול ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל.

  כמות הזכאים להנחה מוגבלת – מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

   ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
   השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך