גם לכם יש הזדמנות ליהנות מהנחה על מערכת בטיחות לרכב

517 צפיות

הנה כל מה שצריך לדעת על התקנת מערכת בטיחות ברכב • איך תדעו האם אתם זכאים להנחה? • למה כדאי לכם לבחור בטכנולוגיה המתקדמת של מובילאיי • מספר המערכות המזכות בהנחה של עד 1500 ש"ח ברישיון הרכב מוגבל ולכן כדאי להזדרזאם עברה בראשכם המחשבה שהגיע הזמן להתקין מערכת בטיחות ברכב שלכם, אז ראשית – המחשבה נכונה ומוצדקת בהחלט, ושנית – זהו בדיוק הזמן לעשות זאת, מאחר ותוכלו ליהנות מההטבה המיוחדת של משרד התחבורה, המקנה הנחה מדהימה על התקנת מערכת בטיחות ברכב.

מהי למעשה ההנחה על מערכת הבטיחות, שמשרד התחבורה מציע?

לפי נוהל 151 של משרד התחבורה, אדם המתקין מערכת בטיחות ברכבו יהיה זכאי להנחה של עד 1,500 ₪ באגרת הרישוי לרכב. הסכום של ההנחה יתפרס על פני שלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה תתקבל הנחה של עד 700 ש"ח בעת תשלום אגרת הרכב, בשנה השנייה תתקבל הנחה נוספת של עד 700 ש"ח בתשלום אגרת הרכב, ובשנה השלישית תינתן הנחה של עד 100 ₪ נוספים.
בנוסף, חשוב לציין שהחל משנה שעברה, מוענקת הנחה גם בביטוח החובה לנהגים שברשותם מערכת בטיחות לרכב.

מי זכאי לקבל את ההנחה באגרת הרישוי?

כדי להנות מהטבת נוהל 151 של משרד התחבורה, יש כמה תנאים בסיסיים שחלקם מופיעים כאן:

 • הרכב צריך להיות בבעלות פרטית.
 • משקל הרכב צריך להיות עד 3.5 טון.
 • הרכב צריך היה להירשם בישראל בין שנת 2000 ועד ה-1 במאי 2017.
 • ברכב מעולם לא הותקנה מערכת המסייעת למניעת תאונות.
 • התקנת המערכת רק אחרי כניסת הנוהל לתוקף ב-19/9/2017.

מאחר וכמות המערכות שמשרד התחבורה אישר לקבלת הנחה מוגבלת בכמות, כדאי להזדרז ולהתקין כבר עכשיו. במידה והתקנתם את המערכת חודשיים לפני חידוש רישיון הרכב, תהיו זכאים להנחה הזו כבר השנה. אם התקנתם את המערכת פחות מחודשיים לפני חידוש הרישיון, תהיו זכאים לה החל מהשנה שלאחר מכן. בכל מקרה, תקבלו כבעלי הרכב את ההנחה במלואה במהלך השנים הקרובות.

למה בכלל צריך מערכת בטיחות ברכב?

מערכת בטיחות לרכב הופכת למרכיב חשוב מאין כמותו, וכיום ותוכלו למצוא אותה כבר ברכבים רבים. הסיבה לכך טמונה בכך שמערכות התרעה מסייעות למנוע תאונות דרכים על הכביש באופן יומיומי, בעזרת טכנולוגיה חכמה שמספקת לנו עין שלישית, סורקת את השטח שמלפנים ומתריעה בפני תרחישים העשויים להפוך לקטלניים ומסוכנים.

ההנחה של משרד התחבורה אמנם ניתנת לכל מערכת בטיחות שמתריעה בעת סטייה לא מכוונת מהנתיב ולפני התנגשות פוטנציאלית ברכב שלפנים, אבל מערכת בטיחות מקיפה תדע להתריע גם מפני סכנות נוספות שאנו נתקלים בהן ללא הפסק על הכביש – כמו הולכי רגל או רוכבי אופנועים שעלולים להתפרץ לכביש.למה כדאי לכם לבחור בטכנולוגיה המתקדמת של מובילאיי

מערכת בטיחות מקיפה כזו היא מערכת מובילאיי הישראלית. מערכת מובילאיי היא המתקדמת מבין המערכות בשוק, ומאגדת בתוכה שש מערכות התרעה אמינות.

התרעות המערכת השונות:
 • סטייה לא מכוונת מהנתיב.
 • התנגשות ברכב שמלפנים.
 • אי שמירת מרחק מהרכב שמלפנים.
 • פגיעה בהולכי רגל או רוכבי אופנוע.
 • המערכת יודעת לקרוא תמרורי מהירות כדי להתריע מפני מהירות מופרזת.
 • כמובן שהמערכת של מובילאיי עונה על דרישות משרד התחבורה לפי נוהל 151.


מובילאיי כובשת את העולם – ועכשיו היא גם בהישג היד שלכם

מובילאיי נקנתה השנה על ידי חברת הענק אינטל בסכום עצום של מעל 50 מיליארד ש"ח, והטכנולוגיה שלה נמצאת כיום ברכבם של מעל 21 מיליון נהגים בארץ ובעולם. את מובילאיי תוכלו למצוא ברכבים בישראל, אירופה, אמריקה, אפריקה ואסיה, ואצל יצרניות ענק כמו פורד, וולוו, BMW, יונדאיי, פיג'ו, סיטרואן, קיה, אאודי, שברולט, הונדה, סיטרואן, יונדאי, הונדה, רנו, פיאט ועוד.

הטכנולוגיה המובילה בה בחרו יצרניות הרכב העולמיות – יכולה להיות שלכם, וייתכן שאף במחיר משתלם יותר. כעת, לא רק שתוכלו לדאוג לבטיחותכם ולבטיחות היקרים לכם, אלא גם ליהנות מהנחה משמעותית.

  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך