השנה נהיה שלמים עם ההחלטות שלנו: הזדמנות להשקעה שלא תרצו לפספס

3,319 צפיות

יותר ויותר אנשים בעלי הון נזיל מתלבטים כיצד נכון להשקיע את הכסף שלהם. מצד אחד, אם הכסף נישאר בבנק הוא צובר ריבית אפסית בלבד, מצד שני, השקעה בנדל"ן מצריכה לקיחת משכנתא ארוכת טווח ומהווה התחייבות לא קטנה. אז איך בכל זאת מומלץ להפוך את הכסף שברשותכם לכזה שיספק לכם תשואה גבוהה ויהפוך למקור הכנסה פאסיבי? יש לנו תשובה מצוינת בדיוק בשביל מי שמתלבט – השקעה ברובע הנחל באשדוד.

למעשה, מדובר בהזדמנות חד פעמית להפוך למשקיעים בנדל"ן, בסכום השקעה נמוך יחסית. אם יש ברשותכם הון נזיל בסכום של 135,000 ₪ ומעלה תוכלו לקנות אדמה ברובע הנחל באשדוד, בקרקע שלפי הצפי תופשר תוך 8-10 שנים, וליהנות מתשואה נאה של כ – 250% בעת המכירה של הקרקע.

אל תהיו מאלה שאוכלים את הלב

שאלתם פעם חברים אם יש משהו בחיים שהם מתחרטים עליו? מעניין לדעת שרוב האנשים עונים שרצו להשקיע, חששו – ובסוף אכלו את הלב כשראו כיצד הערך עלה ועד כמה הפספוס כואב. לרבים מאתנו הייתה הזדמנות כזו בעבר, ניסו לשכנע אותנו להשקיע בביטקוין ואמרנו שאלו שטויות, או לחילופין, חשבנו להשקיע בסטארט אפ קטן, החלטנו לבסוף לוותר, ולא האמנו כשראינו איך הוא נמכר במיליונים. על רגל אחת – זהו בדיוק הסיפור של שוק הנדל"ן. לזהות הזדמנות, להיכנס פנימה ולהרוויח מהעלייה.

נקודה חשובה נוספת לגביי שוק הנדל"ן בארץ – לעומת כל התחזיות השחורות על בועת נדל"ן שעתידה להתפוצץ, בפועל מדובר בשוק יציב ביותר, הנמצא במגמת עליה באופן מתמשך עוד מקום המדינה ומייצר הכנסות קבועות, בסכומים גדולים לכל מי שנכנס אליו. אז, הניחו למי שמנבא שחורות, והיצמדו לעובדות בשטח. השקעה בנדל"ן היא השקעה בטוחה וחכמה שתייצר לכם הכנסות ותניב לכם תשואה מצוינת.

קרקע חקלאית באזור שמשווע לבנייה

אז למה דווקא נדל"ן ברובע הנחל באשדוד?

ברובע הנחל באשדוד יש פוטנציאל גבוה להפוך מאדמה חקלאית לאדמה המיועדת למגורים. למה? משום שאשדוד היא עיר בצמיחה הסובלת מבעיה – זוגות ומשפחות רבות של משפרי דיור חוזרים אליה אחרי שגרו במרכז ונשחקו מהמחירים הגבוהים. אלא שבאשדוד אין תנופת בנייה, והמשפחות הללו חוזרות לעיר שההיצע בה הוא דל, והמחירים מתחילים לעלות בהתאם, בשל הביקוש. לכן, ברובע הנחל צפוי להופיע פתרון שיספק לתושבים החוזרים ולזוגות הצעירים לפחות 10,000 יחידות דיור חדשות בעיר.

חשוב לציין – כרגע הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. הרווח הוא עתידי ותלוי במידת הסבלנות של המשקיעים. אם תהיו סבלנים, תוכלו למכור את הקרקע ברווח נאה.

הסבלנות משתלמת

כמובן, חשוב שתעשו את שיעורי הבית שלכם ותבררו לפני הקנייה איזו חברת נדל"ן משווקת את הקרקעות של המשולש החקלאי באשדוד במחיר המשתלם ביותר. טיפ שלנו – חברות נדל"ן מובילות כמו פדרמן בית השקעות נדל"ן ופיננסים מציעות קרקעות של 100 מ"ר בטאבו פרטי, במחירים כדאיים ללא תחרות, ובפער מחירים שיכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

אז אם יש לכם סכום נזיל של 135,000 ₪ ואורך רוח עבור השקעה בנדל"ן, רוצו לרכוש קרקע ברובע הנחל באשדוד ובעוד כמה שנים תוכלו לחייך לעצמכם בסיפוק, ולהרגיש שעשיתם החלטה נכונה. הסבלנות תשתלם לכם, ובגדול.

מעוניינים להשקיע סכום נמוך וליהנות מתשואה גבוהה? זו ההזדמנות שלכם להשקיע בעסקה מנצחת! השאירו את פרטיכם והתקדמו לעבר עסקת נדל"ן עם פוטנציאל תשואה של מאות אחוזים >>

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך