השקעה בנדל"ן מסחרי בארה"ב היא המפתח להכנסה פסיבית גבוהה וקבועה

1,095 צפיות

אם אתם יודעים כי השקעה בנדל"ן מסחרי היא הסוד לרווח יציב וקבוע – המשיכו לקרוא. אם אתם מתפתים להבטחות על תשואות של עשרות אחוזים והחזר השקעה תוך חודשים ספורים מנדל"ן מגורים, הכתבה הזאת לא בשבילכם.

לכסף שלכם מגיע הטוב ביותר. אחרי הכול – עבדתם קשה מאוד להשיג אותו ולשמור עליו בחיסכון. נהוג לומר שאם אתם אוהבים משהו, שחררו אותו לחופשי, עכשיו הגיע הזמן לשחרר את הכסף שלכם לחופשי – במטרה שהוא יחזור אליכם ויביא עמו רווח נוסף. השקעה בנדל"ן מסחרי היא הסוד לכך.

השקעה בנדל"ן מסחרי = השקעה בנדל"ן מניב. מה זה בעצם?

נדל"ן מסחרי, כפי שמעיד עליו שמו, הוא נדל"ן המיועד לצרכים מסחריים – בנייני משרדים, חנויות, בתי מלון, חניונים וכיו"ב. היתרונות המשמעותיים של השקעה בנדל"ן מסחרי, נעוצים בעיקר בביטחון שהמשקיע נהנה ממנו. נדל"ן מניב הוא נכס בעל יכולת לייצר תזרים של רווח בזמן החזקתו ולהניב תשואה שנחשבת לגבוהה יותר יחסית לנדל"ן המיועד למגורים. אמנם גם דירה להשקעה נכללת בהגדרה הטכנית, אך נהוג יותר להתייחס במושג לנכסי נדל"ן שאינם למגורים.

בנוסף, ההשקעה בנדל"ן מניב מתאימה במיוחד עבור משקיעים ללא הון עצמי גבוה במיוחד, כיוון שלא חייבים לרכוש את הנכס. עם זאת, היא מאפשרת להם ליהנות מהכנסה פסיבית back to back ולהבטיח לעצמם את הפנסיה, הלימודים של הילדים וחיי רווחה באופן כללי.

למה משקיעים רבים קופצים על ההזדמנות להשקיע בנדל"ן מסחרי שמיועד להפוך לנדל"ן למגורים?

במקרים מסוימים, ההשקעה בנדל"ן מניב הופכת לרווחית ממש, אם הנכס המניב מיועד להפוך ביום מן הימים לנכס המיועד למגורים. כך המשקיעים מרוויחים פעמיים – עלות הכניסה להשקעה היא נמוכה יחסית, לעיתים אפילו נמוכה מ-80,000 דולר, ותוך כמה שנים הנכס יכול להכפיל ואף לשלש את ערכו כתוצאה מהשכרתו או מכירתו לצורך מגורים.

ויש גם את אלה ששיחק מזלם להשקיע בבניין היסטורי, ויכולים ליהנות גם מהטבות מס עתידיות, או את אלה שהשקיעו בנכסים מסחריים ונהנים מהכנסה נוספת ממשרדי פרסום שמשתמשים בהם לצרכי שילוט. אבל איפה מוצאים נכסים מסחריים עם כל כך הרבה פוטנציאל רווחי? בקליבלנד שבאוהיו, ארה"ב.

השקעה בנדל"ן מסחרי בארה"ב

ההזדמנות שלכם להשקיע בנדל"ן מסחרי שמיועד למגורים במיקום בעל הצמיחה המהירה ביותר כיום בארה"ב

בזכות ההזדמנות הזאת, התואר "גאון" הוא לא הדבר היחיד במשותף שיהיה לכם עם לברון ג'יימס.

בדאון טאון קליבלנד צומח אזור עסקים חזק שנהנה מביקוש גבוה למשרדים ובנייני משרדים, תעסוקה בתפוסה של 93%, ונציגות של החברות הגדולות בעולם, ביניהן מקדונלד'ס וחברות מובילות בשוק העולמי. בנייני משרדים רבים הושכרו על-ידי בעליהם לשוכרים בדירוג האשראי הגבוה ביותר בארה"ב, כך שהם נהנים מהכנסה פסיבית בטוחה, קבועה – וגבוהה. ואלה לא החדשות המשמחות היחידות.

המשקיעים שהשכילו לבצע השקעה בנדל"ן מסחרי שמיועד להשבחה, יהנו מהכנסה פסיבית גבוהה הרבה יותר בתום השיפוץ, כשהנכס יושכר בעלויות גבוהות יותר. ככה קליבלנד עובדת – על פי הנתונים הסטטיסטים, משנת 2017, עלו מחירי השכירות בעיר (ביניהם גם שכירות של נכסים מסחריים) ב-30%! כלומר – אם יש לכם הזדמנות להשקיע בנכס מניב שמיועד להפוך לנכס למגורים בדאון טאון קליבלנד, אתם תרוויחו מהצמיחה המסחררת בעיר.

 

ההזדמנות הזאת קיימת! תמורת השקעה של 75,000 דולר בלבד אתם יכולים להפוך לסיפור הצלחה וליהנות מהכנסה פסיבית שיכולה רק לצמוח בזכות נדל"ן מניב בדאון טאון קליבלנד.

מה ההשקעה כוללת ומה אתם מקבלים ממנה?

תרצו להצטרף לרשימת המשקיעים שביצעו השקעה בנדל"ן מסחרי עם התנאים הטובים ביותר? זו ההזדמנות שלכם. תמורת השקעה מינימלית של $75,000 בלבד ועם אפשרות למימון חלקי, תוכלו להשקיע בנדל"ן מסחרי בפריים לוקיישן הטוב ביותר שארה"ב יכולה להציע ובמחיר נמוך בהרבה ממחיר השוק.

אתם תקבלו בתמורה הכנסה פסיבית קבועה וגבוהה מנכס היסטורי מסחרי הנועד להשבחה ונועד להעלות את ערכו בכמה עשרות אחוזים ב-3 השנים הקרובות במטרה להפוך אותו לבניין מגורים בסוף התקופה ולהעלות את ערכו בשוק.

משך ההשקעה הוא 36 חודשים בלבד, ואחריהם לא רק שיגידו שאתם גאון כמו לברון, גם תוכלו לעשות אקזיט מהעסקה כמנצחים.

השאירו את הפרטים, נציג מומחה ממתין לכם! 

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך