משקיעי נדל"ן, על פלורידה שמעתם?

326 צפיות

האם אתם נמנים על המשקיעים הישראלים שמחפשים תמיד את ההשקעה הכי חדשנית ורווחית בשוק? אם כן, אין ספק שתחום הנדל"ן הבינלאומי כבר קורץ לכם זמן מה, וכבר שמעתם המלצות ממשקיעים, קראתם כתבות בנושא, ואפילו רחרחתם בתקווה למצוא את הפרוייקט או האזור הכי "חם" כרגע בנדל"ן חו"ל.

האם אתם נמנים על המשקיעים הישראלים שמחפשים תמיד את ההשקעה הכי חדשנית ורווחית בשוק? אם כן, אין ספק שתחום הנדל"ן הבינלאומי כבר קורץ לכם זמן מה, וכבר שמעתם המלצות ממשקיעים, קראתם כתבות בנושא, ואפילו רחרחתם בתקווה למצוא את הפרוייקט או האזור הכי "חם" כרגע בנדל"ן חו"ל. בואו ונתמצת עבורכם את המסקנה החותכת במשפט אחד: הכי חכם להשקיע היום בנדל"ן בארה"ב – ופלורידה בפרט. כיצד ניתן בעצם להרוויח כסף מהשקעה בנדל"ן בארצות הברית, איך עובדת השקעה ולמה בעצם פלורידה היא המקום המועדף כיום להשקעה?

בארה"ב היצע הדירות נמוך מהביקוש

המומחים להשקעות כמו גם החברות הגדולות במשק הישראלי והעולמי הגיעו כבר למסקנה שהשקעות בנדל"ן בארה"ב מניבות ברוב המקרים תשואה מקסימלית בסיכון מינימלי. כיום היצע הדירות והבתים המוצעים להשכרה בארה"ב נמוך מאי פעם, והמספרים מדווחים על מחסור של כ-350,000 דירות. המצב הנתון פתח בשנים האחרונות חלון הזדמנויות יוצא דופן שחברות מסחריות ומשקיעים מוול סטריט מיהרו לקפוץ עליו, וכעת מגיע תורם של המשקיעים והרוכשים הפרטיים.

קיימות היום מספר אפשרויות להשקעה בנדל"ן בארה"ב ביניהן רכישה ישירה של נכס, השקעה בפרויקט, או דרך אג"ח והשקעה בחברות נדל"ן אמריקאיות, שלרוב מושפע מגורמים נוספים. חשוב להבין ששוק הנדל"ן בארה"ב הוא לא הומוגני ולכן השקעה במקום אחד לא בהכרח דומה להשקעה במקום אחר, אולם המחירים הנמוכים והתנאים המעולים קורצים לכל משקיע. כדי לרכוש נכס אין חובה להיות אזרח המדינה או אפילו להיות בעל גרין קארד. עלות הבנייה של בית או דירה בארה"ב זולה משמעותית (בגלל השוני בחומרים) ובשורה התחתונה – וילה ענקית בעיר מרכזית בארה"ב תעלה כמו דירת 3 חדרים בישראל באזור הפריפריה. מישהו מוכן לוותר על כאלו מחירים?

פלורידה היום רווחית מאי פעם

ההשקעה במגרשים באזור פלורידה בכלל ובחוף המערבי בפרט במגמת עלייה ב-3 השנים האחרונות. הסיבות לכך הן:

  • בניגוד להשקעה בדירה או בית, אין הוצאות שוטפות.
  • הגירה חיובית, הגדולה בארצות הברית, דבר היוצר ביקוש גדול לנדל"ן.
  • מחיר המגרשים נמוך כיום והצפי לעליית מחירים גבוהה בשנים הקרובות. 

למשקיעים שביניכם הנתון המעניין הוא כמובן פוטנציאל עליית ערך הנדל"ן – נתון המבוסס על מספר גורמים: מחירי הבתים זולים יחסית, דיני המקרקעין באים לקראת בעל הנכס בכל הקשור לתנאי השכרה, כמות האוכלוסין הולכת וגדלה עם הגירה חיובית לעיר, פוטנציאל התעסוקה גבוה, וקיים שיפור תמידי בתשתיות ובדרכי תחבורה. כל האלמנטים הללו יחד הופכים את פלורידה למכרה זהב פוטנציאלי למשקיעים.

קרקע רשומה על שם הרוכש

חברת פלורידה ישראל מזמינה אתכם להכיר אפיק השקעות חדש ומלהיב המאפשר לכם ליהנות מתשואה גבוהה תוך מספר שנים. החברה מתאימה עבורכם מגרש מופשר עם כל האישורים הנדרשים לבנייה (המגרשים הינם בבעלות החברה כך שאין תשלום דמי תיווך הכרוך בתהליך), המגרשים ממוקמים בלב שכונות מגורים ולאחר רכישת המגרש הוא נרשם על שמכם כחוק, עד אז כספכם מופקד בנאמנות במשרד עורכי דין מוכר בארץ.

יודגש כי שוק הנדל"ן בפלורידה מתאושש במהירות אחרי משבר הסאב פריים, באפשרותכם לרכוש מגרש לבנייה מיידית בעלות אטרקטיבית של כ-15,000 דולר בלבד, אותו מגרש נמכר לפני המשבר ב-2007 במחיר של מעל 60,000 דלור, לכן תוכלו ליהנות מרווח נאה תוך שנים ספורות, כל עוד תבחרו בחברה מקצועית המשווקת קרקעות בבעלותה בשכונות מגורים ליד הים.

הכנסה פאביסית במרחק שיחה אחת. השאירו פרטים, נציג מומחה יחזור אליכם ויתאים לכם מגרש להשקעה. 

    קרקע בפלורידה, הדרך האמיתית להכנסה פאסיבית
    השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך