ההייטקיסטים גילו את אמריקה: הדרך הבטוחה להכנסה פסיבית

728 צפיות

עובדי ההייטק בישראל תמיד מחפשים דרך להכנסה שתיתן להם אוויר, ורכישת נדל"ן בארה"ב היא פתרון אידאלי. איפה הכי משתלם להשקיע ואיך עושים את זה על הצד הטוב ביותר?

למרות התדמית הזוהרת של עולם ההיי-טק, התעשייה בישראל אינה יציבה, חברות קמות ונסגרות בקצב מהיר, ישנה תחלופת עובדים מהירה, ואי ודאות תמידית.

כאשר עובד היי-טק נפלט ממקום עבודתו, גם אם לשם הקמת סטארט-אפ, עליו לדאוג מבעוד מועד ל"אוויר לנשימה" ולמספיק כסף בצד, כדי להתמודד עם יוקר המחיה וההוצאות השוטפות עד לגיוס ההשקעה עבור המיזם, או מציאת עבודה חדשה.

לכן, הייטקיסטים מחפשים אפיקי השקעה משתלמים, אך כאשר הבורסה אינה יציבה והריבית במשק אפסית, עליהם להיות יצירתיים ולמצוא השקעה משתלמת ומניבה. אחת הדרכים אותן גילו העוסקים בטכנלוגיה, שמסתמנת גם ככדאית ביותר, היא רכישת קרקעות להשקעה בארה"ב.

מדוע פחות כדאי להשקיע בנדל"ן בישראל?

שנת 2017, בדיוק כמו השנה החולפת, משאירה את המשקיעים עם שאלות רבות ובעיות מוחשיות, כולם מחפשים פתרון היכן להשקיע את כספם בתבונה, לנוכח הריבית האפסית במשק ואפיקי השקעה בעלי פוטנציאל רווח נמוך.

השקעה בענף הנדל"ן בישראל אינה אפשרית עבור רובנו, מאחר ויש להתמודד עם נטל תשלומי החזר המשכנתא, וגם הסכום הפנוי שעומד לרשותנו, לרוב אינו מספיק כדי להשקיע בדירה למגורים. גם התשואה כיום בנדל"ן מקומי נמוכה ואינה אטרקטיבית.

השקעה בנדל"ן ביעדים נוספים מעבר לים, לרוב מחייבת הון זמין של לפחות 75,000 דולר, ומי שמעוניין להשקיע בנדל"ן בארה"ב בסכומים נמוכים מסכום זה מסתכן, מאחר ויוכל למצוא רק נכסים ישנים ומוזנחים במיקומים שאינם אטרקטיביים.

בנוסף, העניין מצריך עוד "כאבי ראש" כמו התמודדות עם הוצאות שוטפות הנדרשות לתחזוקת הנכס, לדאוג לשוכר אמין ולגבות ממנו תשלומים, ועוד הליכים שעלולים להדיר שינה מעיניכם.

הפתרון האידאלי – רכישת קרקע להשקעה בפלורידה

את הכסף שיושב בבנק, ניתן למנף באמצעות רכישת קרקעות מופשרות לבנייה בלב שכונות מגורים בפלורידה
ארץ השמש הנצחית, זוכה להגירה חיובית וקיים בה ביקוש גבוה לנדל"ן, בעיקר בשכונות הטובות הקרובות לחופי הים. רכישת קרקע מאושרת לבנייה מאפשרת לכל אדם למנף את כספו ולהשקיע בבטחה. חשוב להדגיש כי מדובר בקרקעות מאושרת לבנייה הממוקמות בלב שכונות מגורים אטרקטיביות, הקרקעות צמודות למבנים קיימים וכוללות תשתיות כמו ביוב, כביש, מים וחשמל.

והחדשות הכי טובות, סכום של 15,000 דולר יספיק לרכישת קרקע בפלורידה. ראוי לציין כי מדובר בהזדמנות פז שלא תחזור על עצמה מאחר ומחיר קרקע לבנייה בגודל דונם, לפני משבר הסאב פריים, הגיע לסכומים שבין 60-70 אלף דולר.

בגלל הביקוש הגבוה לנדל"ן מלאי הדירות הפנויות בפלורידה הולך ומצטמצם במהירות, ומחירי הבתים והדירות מאמירים, לכן הצפי של המומחים הוא שמחיר הקרקעות לבנייה יעלה בשיעור ניכר.

כלומר מי שמשקיע כיום, יוכל לממש את השקעתו תוך זמן קצר וליהנות מרווח עצום שיאפשר לו אוויר לנשימה בעת הצורך, ובכסף שיוכל לממש לכל מטרה אחרת, לרבות הגשמת חלומות כמו השקעה בחברת סטארט אפ, טיול ארוך בחו"ל וכדומה. ההייטיקיסטים כנראה יודעים מה הם עושים.

    קרקע בפלורידה, הדרך האמיתית להכנסה פאסיבית

    השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך