"הבנתי שאני חייב אוטו חדש, אבל התעצלתי לאתר את הרכב המתאים – ואז גיליתי את השירות הזה"

762 צפיות

הבנתי שאני חייב רכב, אבל ברגע שהתחלתי לחפש – הרגשתי כמו במבוך אינסופי של כאבי ראש • זה מתחיל בחיפוש באתרים שונים וממשיך בשיחות טלפון במטרה להבין האם הפרטים שכתובים במודעה אכן נכונים • ואז גיליתי שיש שירות מאצ'ינג שגם מאתר עבורך את הרכב המתאים וגם מסדיר את המימוןכמו ישראלים רבים בגילאי ה-30, גם החיים שלי עמוסים מאוד. אני אבא לשני קטנטנים, גר בחיפה, עובד כמנהל רכש בחברת ציוד רפואי, ומנווט בין התחנות השונות בכל יום. לפני שהתחלתי לעבוד שם, חשבתי שאסתדר עם תחבורה ציבורית, אך ברגע שהתחיל העומס של המטלות והעבודה עד שעה מאוחרת, הבנתי שאני חייב למצוא דרך לחסוך זמן. על שעות עבודה לא יכולתי לוותר, בכל זאת צריך לממן את עצמי איכשהו, לכן החלטתי לקנות מכונית.

מי שלא חיפש רכב לקנייה – לא ידע כאב ראש מימיו

הבנתי שאני חייב רכב, אבל ברגע שהתחלתי לחפש – הרגשתי כמו במבוך אינסופי של כאבי ראש. חשבתי שאוכל לקנות מכונית כדי לחסוך זמן, אבל החיפושים, הבדיקות וחוסר ההבנה בתחום גרמו לי להרגיש שאני רק מבזבז את הזמן שלי.

אני לא יודע אם התנסיתם בחיפוש מכונית, אבל אני יכול להגיד לכם שמדובר בתהליך ארוך ומתיש. זה מתחיל בחיפוש באתרים שונים ובקבוצות פייסבוק, וממשיך בשיחות טלפון במטרה להבין האם הפרטים שהיו כתובים במודעה אכן נכונים . בשלב הבא מתאמים פגישה עם המוכר, או נוסעים למגרש כדי לראות את הרכב. אתם תנסו להשוות מחירים ולהבין האם מצבו המכני של הרכב תקין, ולכו תדעו האם העסקה משתלמת והאם המחיר הוגן בכלל. לכל זה תתלווה תחושה מוזרה, ופחד מתמיד שמישהו מנסה לעבוד עליכם.רגע לפני שהתייאשתי – גיליתי שיש שירות  שחוסך לך את כל הבלגן

הבנתי שאני חייב רכב חדש, אבל התהליך הארוך והמתיש הזה נראה לי כמו משימה בלתי אפשרית. רגע לפני שהתייאשתי, גיליתי שיש שירות שחוסך לך את כאב הראש של החיפושים ומסדיר עבורך את המימון.

שירות המאצ'ינג הזה הוא למעשה "one stop shop" – אתם מתקשרים למוקד ונציג אחד דואג לכל הדרוש. החלטתי לנסות ויצרתי איתם קשר. הנציג בירר איזה רכב אני צריך ומה גובה המקדמה שאני מסוגל לספק, ונתן לי תחושה שעכשיו אני בידיים טובות. לאחר זמן קצר, יצרו איתי קשר מסוכנות רכב שעובדת איתם, וכיוון שכבר היה מאוחר, תיאמו איתי פגישה למחרת בבוקר.

הגעתי למגרש – ושם כבר חיכה לי הרכב המתאים ביותר

במגרש הרכב חיכה לי איש המכירות, שהציג לי מספר אפשרויות. לא חיפשתי מכונית נוצצת או מיוחדת, אלא מכונית פרקטית שתתאים לי כאבא לשניים, שחי בשכירות ועובד בעיר. מכונית שמתאימה ליכולות הכלכליות שלי ותסייע לי לעבור בקלות בין עבודה לשאר מטלות היומיום – וכך לחסוך זמן, ושתהיה בטיחותית. השברולט ספארק האדומה צדה את עיני, וגם המחיר שלה היה בטווח שקבעתי לעצמי.

כדי לסגור את נושא ההלוואה נעזרתי ביועץ המימון שנמצא במגרש. היועץ התאים לי הלוואה על פי היכולת שלי, עם פריסה נוחה וריבית נמוכה ולי נשאר רק ליצור קשר עם הבנק כדי לשחרר את הכסף שהיה דרוש לי בשביל המקדמה.בקיצור, התפניתי לעבודה ולעיסוקי – ותוך יומיים האוטו החדש היה אצלי

כשהחלטתי לקנות מכונית הרגשתי שזה ממלא לי את היום ולא נותן לי מנוח. המחשבות, החיפושים, הטלפונים והבדיקות – כל אלה העמיסו עליי ולא אפשרו לי להתמקד בדברים החשובים באמת. הפנייה למימון ישיר אפשרה לי לחזור לעבודה ולענייני תוך ידיעה שיש מי שמסייע לי למצוא פתרון.

אחרי הביקור במגרש הרכב ובחירת המכונית החדשה יכולתי לחזור לעיסוקי בראש שקט, ובתוך יומיים האוטו החדש היה אצלי. עכשיו אני נוסע בקלות בין התחנות השונות בחיי, מספיק לעבוד, לבלות עם הילדים, להגיע למכון הכושר פה ושם, ואפילו מוצא זמן לבלות עם חברים.

מחפשים רכב? יש מי שיעשה זאת עבורכם, וגם ידאג להסדרת המימון!

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך