נוהג ביונדאי? בוא לבדוק האם מגיעה לך הנחה על רישיון הרכב

300 צפיות

לפי תקנה חדשה של משרד התחבורה, בעלי רכבים שיתקינו מערכת בטיחות מצילת חיים יזכו להנחה באגרת הרישוי • למה כדאי לכל נהג שתהיה ברכבו מערכת כזו • כך תדעו האם אתם זכאים להנחה

רכב זו הוצאה לא קטנה שדורשת מאיתנו לא מעט כסף במהלך השנה. אחת ההוצאות השנתיות הכבדות היא אגרת הרישוי. אז תשמחו אולי לדעת שמשרד התחבורה בא לקראתכם ומציע הנחה משמעותית על אגרת רישוי השנתית לרכב – אם תרכשו מערכת בטיחות המסייעת במניעת תאונות דרכים ויכולה אף להציל חיים.

לפי תקנה 151 החדשה של משרד התחבורה, בעל רכב הרוכש מערכת בטיחות המסייעת למניעת תאונות דרכים, יזכה להנחה באגרת הרישוי שתתפרס על פני שלוש שנים, ושוויה עד 1500 ש"ח (כך שהיא כמעט ומכסה את מחיר המערכת). בשנתיים הראשונות תזכו להנחה של עד 700 ש"ח באגרת הרישוי, ובשנה השלישית עד 100 ש"ח.

כך תדעו האם אתם זכאים להנחה על רישוי הרכב

אם אתם מעוניינים להתקין ברכבכם מערכת בטיחות לרכב ולנצל את ההטבה המדהימה של משרד התחבורה, חשוב שתדעו שההנחה לא ניתנת לכל רכב, ויש לעמוד בכמה תנאים.

ההטבה מתייחסת לנוהל 151 ומיועדת למי שמתקין מערכת בטיחות לאחר התאריך 19 בספטמבר 2017 ומקיים, בין היתר, את התנאים הבאים:

V מיועדת לרכבים משומשים בבעלות פרטית שמשקלם הוא עד 3.5 טון

V רכבים בהם לא הייתה מותקנת בעבר מערכת בטיחות.רכבים ששנת הייצור שלהם החל משנת 2000.

V רכבים שנרשמו בישראל לפני ה-1.5.17.

למה בכלל צריך מערכת בטיחות ברכב?

 לכולנו כבר נמאס לשמוע מתאונות דרכים שמתרחשות על הכביש באופן יומיומי. למעשה, על פי נתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לשנת 2017, ממוצע ההרוגים בתאונות הדרכים בישראל עומד על כ-30 הרוגים בחודש, או במילים אחרות – הרוג אחד ביום. עצוב לשמוע שהרוב המוחלט של התאונות קורות באשמתנו בלבד – כן, טעויות אנוש הן הגורם העיקרי לתאונות דרכים. לצערנו, אנחנו עדיין לא רובוטים ולא מעט דברים מסיחים את תשומת ליבנו במהלך הנהיגה. לכן, מערכת בטיחות לרכב היא חיונית ואפילו קריטית בכל רכב.

טכנולוגיה חכמה מזהירה אותנו מפני סכנות – ועשויה להציל את חיינו

מערכת בטיחות, בניגוד אלינו, היא כמו רובוט, ורובוט שדעתו לא מוסחת ועיניו לא נעצמות. מערכות הבטיחות מסייעות במניעת תאונות באופן יומיומי, בזכות טכנולוגיה חכמה המשלבת מצלמה ושבב מתקדם. המערכת יודעת לנתח סיטואציות שונות על פני הכביש, לקלוט את העצמים בכביש, ולהזהיר אותנו מפני סכנה – כמו למשל התקרבות מסוכנת לרכב שלפנינו או סטייה לא מכוונת מהנתיב – כך שלא נכנס לסטטיסטיקה המצערת של תאונות הדרכים, ונגיע הביתה בשלום בכל יום.

עומדים בתנאים להתקנת מערכת בטיחות? מצוין! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

* לא בטוחים אם אתם עומדים בתנאים? השאירו פרטים ונשמח לבדוק עבורכם

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך