הוצאות על רכב בישראל הן תיק כבד – אבל דווקא כאן תוכלו לחסוך

195 צפיות

 

במיוחד כשזה מגיע לרכב, בישראל המחירים מאמירים לגבהים שלעתים ממש קשה לשאת • ההוצאות השנתיות שלנו עלולות להגיע לעשרת אלפים שקלים • אבל תשמחו לשמוע שדווקא כאן, משרד התחבורה הולך לקראתכם ומאפשר ליהנות מהנחה מצטברת של עד 1,500 ש"ח באגרת רישוי לרכב • איך זה עובד? כל הפרטים כאן

יוקר המחייה בארצנו הקטנטונת הוא לא דבר חדש. במיוחד כשזה מגיע לרכב, בישראל המחירים מאמירים לגבהים שלעתים ממש קשה לשאת. על ביטוחים יכול ונוציא בין 4,000-5,000 שקלים בשנה, טיפול 10,000 יכול להגיע ל-1,500 שקלים, בכל ביקור במוסך אנו עשויים להיפרד מכמה מאות שקלים שיכולנו לחשוב על דברים טובים יותר לעשות איתם, כך הדבר גם בנוגע לטסט השנתי ורישיון הרכב שעלותו בסביבות 1,600 ש"ח.

החדשות הטובות – דווקא על הטסט אתם כן יכולים לחסוך

יש להניח כי אנו לא שמחים לראות את המעטפה שמזמינה אותנו לעשות טסט לרכב ולחדש את אגרת הרישוי. מדובר בעלות נוספת ומכבידה על ההוצאות השוטפות. אבל כאן דווקא מגיעות חדשות טובות. משרד התחבורה החליט לשים את הבטיחות שלכם בראש סדר העדיפויות, ויצא עם נוהל מס' 151 המעודד התקנת מערכות בטיחות ברכב, כך שמי שמתקין מערכת בטיחות עשוי להיות זכאי להנחה מצטברת של עד 1,500 ש"ח על אגרת רישוי הרכב.

מערכת הבטיחות המשוכללת – שגם עומדת בתנאי קבלת ההנחה: מובילאיי

מעוניינים ליהנות מההנחה המשמעותית על אגרת רישוי הרכב, וגם להתקין ברכבכם את אחת ממערכות הבטיחות המתקדמות והאיכותיות שיש? הגעתם למקום הנכון. אם תבחרו במובילאיי כמערכת הבטיחות לרכב שלכם, תוכלו לנהוג ברכב בידיעה שכעת מערכת משוכללת המצוידת בשלל התרעות, תסייע להציל את חייכם במקרים כגון אי שמירת מרחק מהרכב שלפניכם, סטייה מהנתיב שלכם ואפילו הסטת המבט לילד שיושב במושב האחורי, שלעתים עלולה לעלות ביוקר. הטכנולוגיה של מובילאיי היא מהמתקדמות בעולם בתחומה, ושמה הולך לפניה. לא סתם החליטה ענקית הטכנולוגיה אינטל לרכוש אותה בסכומים של עשרות מיליארדי שקלים.

ובנוסף לכל אלו – התקנת מערכת של מובילאיי מזכה בהנחה על אגרת רישוי הרכב. 

בשורה התחתונה: אם תתקינו מובילאיי ברכב תחסכו כסף!

לסיכום, כולנו שמים בסדר העדיפויות את בטיחות הנוסעים ברכב. עכשיו יש הזדמנות מצוינת להתקין מערכת בטיחות שתשמש מעין "עין שלישית" ערנית ומשוכללת שתלווה אתכם במהלך הנהיגה על הכביש ותתריע בפני סכנות שונות, וגם הזדמנות לחסוך כסף – לא רק על הטסט, אלא גם על ביטח הרכב, מאחר מרבית חברות הביטוח בוחרות להעניק הנחה לנהגים שמותקנת ברכבם מערכת בטיחות, המסייעות בהפחתת הסיכון לתאונות דרכים.

זכאים או לא? אל תחכו, בדקו כבר עכשיו 

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך