איך מובילאיי חוסכת לך כסף?

2,128 צפיות

היא רק רצתה להגיע לעבודה בזמן, ובסך הכל נסעה במהירות לא גבוהה מדי ביחס לרכבים שסביבה. עד שעצר אותה שוטר בצד על מהירות של 122 קמ"ש בכביש שבו המהירות המותרת היא עד 80 קמ"ש. קרה גם לכם פעם ושילמתם על כך ביוקר? לא עוד! גלו איך


נחזור לנהגת המדוברת. נכון, לא מדובר פה בנהגת שודים או בעבריינית סדרתית. לכל אחד מאיתנו זה עלול לקרות. בשורה התחתונה: הנהגת שלנו קיבלה קנס של 750 ₪ ו-8 נקודות. הטעות התמימה עלתה לה ממש ביוקר.

כאן המקום לציין: עם מערכת בטיחות מותקנת ברכבה – יש מצב שהיא היתה חוסכת מעצמה את כל זה.כשתקראו את זה תתחילו להרגיש עשירים

ברכות! אם התקנת מערכת בטיחות ברכבך, לא רק שהתקנת מערכת מצילת חיים – אלא ככל הנראה גם חסכת הוצאה של אלפי שקלים השנה. למה הכוונה? זה פשוט.

נתחיל מנתון בסיסי: על פי מרכז המידע והמחקר של הכנסת, בשנים 2016-2012 המדינה צברה למעלה מ-900 מיליון (!) שקלים מדוחות תעבורה בלבד. נדגיש כי לא מדובר כאן רק בדוחות חנייה, שמהווים 22.4% בלבד מהסכום, אלא על עבירות תנועה אחרות כגון מהירות מופרזת, אי ציות לרמזור, עקיפה שלא כחוק ועוד.

כלומר, האזרח הקטן משלם ובגדול – אבל לא אתם! כך מובילאיי חוסכת לכם כסף ומונעת מכם עבירות תנועה: אם, למשל, הגעתם למעבר חציה בו חוצים כרגע הולכי רגל ולא נתתם להם לסיים את חצייתם כי לא שמתם לב אליהם, תשלמו על כך 500 ש"ח קנס. נהגתם במהירות מופרזת? תשלמו בין 250 ₪ ועד ל-1,500 ₪ בהתאם לרמת המהירות ולדרך. לא שמרתם מרחק מהרכב שלפנים? אולי תקבלו קנס של 250 ₪ ו-4 נקודות.

אז איך תמנעו מכל הקנסות האלו? פשוט מאוד: התקינו מערכת בטיחות ברכב. ההתרעות של מערכת הבטיחות ברכב שלכם יתריעו בפני סכנות בכביש, ובכך יוכלו למנוע רבים מהקנסות המיותרים האלה, לשמור על בטיחותכם ולחסוך לכם כסף, עצבים וכאבי ראש.


  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך


  אפשר לבנות על תחנונים, לא? לא.

  אז נכון, ישראלים רבים בונים על הטיעונים המשכנעים שלהם בצירוף קורטוב כריזמה כדי לשכנע את השוטר שיוותר להם "רק הפעם". לצערנו (ובעיקר לצערם), כנראה שרוב הסיכויים שלא תצליחו לשכנע את השוטר לוותר לכם ולהמיר את הקנס לאזהרה. ובכל מקרה, כדי שידונו בבקשה כזו עליכם להיות בעלי רישיון נהיגה במשך שבע שנים לפחות ובתנאי שבחמש השנים האחרונות לא ביצעתם שום עבירה.

  גם כאן מערכת בטיחות לרכב יכולה לעזור לכם, כך שגם אם תתפסו על עבירה כלשהי, סיכוי טוב שהרקורד שלכם יהיה נקי מעבירות. ככה זה כשיש מי שמזהיר אתכם מראש, ממש בתוך הרכב. במידה ותהיו קשובים להתרעות של מערכת הבטיחות ברכב שלכם, תוכלו להמנע מסכנות בכביש, וייתכן שגם מדוחות ומקנסות שיעלו לכם גם בכסף וגם בנקודות.

  החיסכון מתחיל ברגע ההתקנה

  החדשות הכי טובות – מובילאיי חוסכת לך כסף עוד לפני הנסיעה הראשונה עם המערכת! על פי הגדרות נוהל 151 החדש של משרד התחבורה שנכנסה לתוקף ב-19 בספטמבר 2017, תינתן הנחה מצטברת של 1,500 ₪ במשך 3 שנים לכלי רכב פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון שנרשמו לתנועה מיום ה-1.1.2000 ועד ליום 1.5.2017, וזאת בתנאי שבכלי הרכב הותקנו החל מתאריך (ולא לפני) 19.9.2017 מערכת הבטיחות של מובילאיי.

  ההנחה באגרת הרישוי בגובה של עד ל-1500 ש"ח תתפרס על פני תקופה של שלוש שנים, כאשר בשנה הראשונה תינתן הנחה של 700 ש"ח באגרת הרישוי לרכב, בשנה השנייה תינתן הנחה של 700 ש"ח באגרת הרישוי, ובשנה השלישית 100 ש"ח הנחה באגרת הרישוי. ממש ככה:

  מתי בפעם האחרונה קיבלתם תשלום כספי כלשהו מהמדינה במקום שזה יהיה ההפך? עם מובילאיי זה אפשרי.

  היא תשמור עליכם בכל נסיעה, תחסוך לכם נקודות וגם לא מעט כסף | לקבלת פרטים על זכאותכם למערכת מובילאיי השאירו לנו פרטים >>

   ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

   השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך