44.3% שיפור מצטבר במצב השיער. מכשיר הריג'ן קלאסיק הוא גאווה ישראלית מוכחת!

1,568 צפיות

מחקר מדעי חדש קובע: "הצלחתו של מכשיר הריג'ן קלאסיק בהצמחת ועיבוי שיער באחוזים ניכרים – מוכחת מדעית!"

לחברת דימדיקו טכנולוגיות רפואיות בע"מ יש סיבה ענקית לגאווה – מכשיר ההריג'ן קלאסיק שהיא משווקת זכה לשבחים במחקר מדעי שפורסם בכתב העת המדעי הנחשב Madridge שבו נקבע: תוצאות הטיפול בהריג'ן משקפות שיפור של למעלה מ-40% בכמות ועובי השיער אצל 289 מטופלים (נשים וגברים) אשר נכללו במחקר.

הריג'ן קלאסיק מוכח מדעית כיעיל

מחקר הצמחת השיער של הריג'ן קלאסיק: רקע, שיטות ותוצאות

רקע: המחקר בדק את יעילותו של של מכשיר ההריג'ן קלאסיק על תופעת אלופציה אנדרוגנית: תופעה נפוצה הפוגעת בצמיחת השיער ומאיצה את תהליך הנשירה אצל גברים ונשים כאחד. המכשיר מבוסס על מחקרים רפואיים מתחום הדרמטולוגיה, שמעידים כי הסיבה העיקרית לאובדן שיער בקרב גברים ונשים נובעת מרגישות זקיקי השיער להורמון הדיהידרו-טסטוסטרון (DHT).

איך עובד ההריג'ן קלאסיק?

מכשיר ההריג'ן קלאסיק הוא פיתוח טכנולוגי של הסטארט-אפ הישראלי בשם פילוג'יקס, אשר בראשו עומד פרופ' דב אינגמן. זהו מכשיר ביתי ופשוט לשימוש יומיומי המבוסס על 3 מנגנוני טיפול: עירור חשמלי, עירור ביוכימי ועירור פיזי-מכני. מטרתן של הפעולות הן:

1. לבלום את ניוון זקיקי השיער

2. להגביר את אספקת ההזנה והחמצן לזקיקים באמצעות המרצת זרימת הדם

3. לשפר את "תנאי המחייה" של השיער על ידי שיקום ועיבוי עור הקרקפת וכלי הדם

המכשיר נועד למצות את פוטנציאל השיקום של כל אחד ואחת על פי המצב ההתחלתי של שיערו עם תחילת השימוש במכשיר, ומעורר זקיקי שיער רדומים בעלי פוטנציאל שיקומי לגדילה מחודשת. הטיפול נעשה בתדירות יומיומית, מספר דקות כל פעם, ופועל באופן ישיר ומקומי על הקרקפת, כדי ליצור תגובה מהירה.

שיטת המחקר: השימוש במכשיר ההריג'ן קלאסיק נבחן על קבוצת מטופלים אשר אובחנו כסובלים מדלילות שיער והתקרחות, לאורך תקופה של 20 שבועות בממוצע (16-25 שבועות). הנחקרים ביצעו את הטיפול בביתם על-פי פרוטוקול טיפול שנקבע למחקר וקובע כי הצלחת הטיפול והבטחת הביצועים מותנים בשימוש קבוע ונכון במכשיר בהתאם להוראות היצרן.

תוצאות המחקר: תוצאות המחקר התבססו על 289 מטופלים בסך הכול (243 גברים ו 46 נשים) והראו תוצאות חד משמעיות בנוגע ליעילותו של מכשיר ההריג'ן קלאסיק: תוצאות בדיקות הטריקוסקאן במטופלים הראו שיפור של 23.2% בכמות השיער ושיפור של 21.1% בספירת שיער טרמינלי. יחד – מדובר על שיפור ממוצע מצטבר של 44.3% בכמות ובעובי השיער.

יעילות גבוהה יותר נמדדה בגילאים המתקדמים (הגיל השלישי) ולא דווחו תופעות לוואי.

דימדיקו מתחייבת לשיפור של 30% בתוך 4 חודשי שימוש במכשיר – או שתקבלו את כספכם בחזרה

המחקר המדעי חיזק את מה שלקוחות דימדיקו כבר ידעו מזמן – הטיפול בהריג'ן קלאסיק עובד ומעודד את שיפור מראה השיער וצפיפותו. יעילותו המוכחת של המכשיר הביאה את חברת דימדיקו להתחייבות בפניה לקוחותיה: היה ועשיתם שימוש תקין של 80% לפחות במכשיר בהתאם להוראות היצרן ולא זכיתם לשיפור מצרפי של 30% ומעלה? – כספכם יוחזר במלואו. ככה מתנהלת חברה הוגנת שבוטחת במכשיר שלה ורוצה לשפר את איכות חייהם של מטופליה.

עכשיו זה מוכח: מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך