מהי הקרקע בעלת פוטנציאל התשואה הגבוה ביותר בישראל ביחס להשקעה כיום?

479 צפיות

אתם מתכננים לרכוש נכס כבר שנים? לפני שאתם הולכים לבנק לחתום על משכנתא, יש לכם אפשרות להשקיע הרבה פחות כסף וליהנות מתשואה של מאות אחוזים. אתם רק זקוקים לסבלנות – השאר יסתדר מעצמו


במתחם רובע הנחל באשדוד עתיד לקום בשנים הבאות פרויקט מגורים עצום שיכיל בין 10,500 ל-15,000 יחידות דיור בבנייה רוויה. מרבית השטח הזמין לבנייה מיועד למגורים ושירותי ציבור לטובת התושבים והוא ממוקם על קרקעות אטרקטיביות שמושך אליו משקיעים גדולים וקטנים כאחד.

החדשות הרעות – הקרקעות לא זמינות לבנייה מידית וזמן ההמתנה מוערך ב-10-8 שנים. החדשות הטובות מאוד הן שאם תצליחו לרכוש את אחת מהקרקעות המוצעות למכירה, אתם עשויים ליהנות בעתיד מתשואה מדהימה של מאות אחוזים.על איזה פרויקט מדובר?

ברוכים הבאים לפרויקט "רובע הנחל" באשדוד, עליו יבנה יום אחד פרויקט מגורים עצום ויוקרתי. רובע הנחל הוא גם עתודת הקרקע האחרונה באשדוד, שסובלת מזה שנים ממצוקת דיור ומהיצע דל של דירות ובתים למכירה.

לפי תוכנית מתאר ארצית תמ"א 35, מתחם רובע הנחל מוגדר לפיתוח עירוני/מרקם עירוני, כלומר – השטח יוקדש לבינוי של בניינים גבוהים במרכז השכונה ובינוי נמוך בחלק המזרחי והמערבי, תוך שמירה על תוואי נחל לכיש. יחידות הקרקע המוצעות למכירה הן של 100 מ"ר בטאבו פרטי.

מה זה אומר? המון דירות חדשות בביקוש עצום, מה שהולך להעלות את ערך הקרקע לאין שיעור. חשוב לציין כי עתודות הקרקע אינן זמינות לבנייה מידית אלא יופשרו במהלך 8-10 השנים הקרובות. מי שסבלנות ואורך רוח היא הצד החזק שלו, יוכל ליהנות מאקזיט מכובד – כיום קרקע באזור ניתנת לרכישה ב-135,000-179,000 ש"ח (באחריותכם לוודא שהצלחתם למצוא את המחיר הטוב ביותר) והצפי למכירתה הוא 700,000 ש"ח כשהקרקע תהיה זמינה לבנייה.

עם זאת, מכיוון שמדובר בקרקע חקלאית שתשמש לבניית פרויקט שמקודם על ידי העירייה ומשרד השיכון, שלא לדבר על שיתוף הפעולה עם הותמ"ל שאם ייצלח, יביא להכפלת כמות התושבים באשדוד בדרך להפיכתה לעיר השלישית בגודלה בישראל. האם אתם תקחו חלק בכך?

אילו הזדמנויות עומדות לרשותכם ברכישת הקרקע?

לא צריך להסביר למה אשדוד אהובה כל כך על התושבים שלה ולמה היא מושכת אליה יותר ויותר אנשים שעוברים אליה מאזור גוש דן. יש בה הכול – חופים מטופחים שנחשבים לנקיים ביותר בישראל, פארקים ירוקים לכל המשפחה ואינטגרציה חברתית מופלאה שמביאה לחיי קהילה עשירים. מחירי הדירות נחשבים עדיין לזולים יחסית לאלה באזור המרכז והקירבה למוקדי תעסוקה באזור הדרום והשפלה מאפשרים לנהל בה חיי משפחה.אבל (לא חשבתם שלא יהיה כאן אבל, נכון?), האפשרות לרכוש בה דירה הולכת ופוחתת במהירות עקב נסיקת המחירים שלא פוסחת על אף אזור בארץ וגם בגלל שהיצע הדירות והבתים למכירה בעיר קטן מאוד.

מדובר בחדשות לא מזהירות עבור התושבים שלה, אך בחדשות טובות מאוד למי שזיהה את הפוטנציאל שטמון בביקוש הרב לבנייה חדשה בעיר ובעתודת הקרקע האחרונה בה.

זיהיתם את הפוטנציאל בקרקע של "רובע הנחל" ויש ברשותכם הון נזיל של 135,000 ש"ח? אלה היתרונות והאתגרים שמצפים לכם בדרך לאקזיט:

רכישת קרקע – הרבה יותר בעד מאשר נגד

יתרונות:

+ צפיפות האוכלוסין בישראל מביאה לבנייה לגובה, שמעלה מדי שנה את ערך הקרקעות בצורה משמעותית.

+ מקרי הצלחה של קרקעות בגוש דן ובשרון שהופשרו לטובת בניית מגדלי מגורים יוקרתיים הביאה להתייקרות בשווי הקרקעות באזור המרכז. באזור אשדוד המחירים עדיין לא הושפעו מכך וזו הזדמנות נדירה לרכוש קרקע בעלות מינימלית של 135,000 ש"ח בלבד.

+ התכנון ההתחלתי למספר יחידות הדיור הוא 10,500 בשלב א' של הבנייה בפועל יהיו הרבה יותר דירות – דבר שישפיע בצורה חיובית על שווי הקרקע.

+ מדובר בהשקעה שלא מצריכה הלוואות מהבנק, הון עצמי או לקיחת משכנתא בתנאים דרקוניים. גם אם יש לכם הון התחלתי נמוך יחסית, אתם עדיין יכולים להשקיע.

+ קרקע, בניגוד לדירה להשקעה, לא מאבדת מערכה ככל שהשנים עוברות, אינה מתבלה, ולא צריך להשקיע בה מאות אלפי שקלים עבור שיפוץ אחת ל-10 שנים. בנוסף, קרקע רק מעלה את ערכה והיא גם זו שמשפיעה על עלייה בערך הנכס הנדל"ני.אתגרים:

– הקרקע עדיין לא זמינה לבנייה והצפי המשוער לתהליך הוא 8-10 שנים. מי שמעוניין בדירה על קרקע זו יצטרך להמתין מספר שנים. עם זאת, בעלי הקרקעות במתחם יהנו מאקזיט גדול עוד לפני הבניה – הן בשלב ההפשרה והן בשלב היתרי הבניה. נקודת הזמן הזו, היא האיזון הנכון עבור משקיעים קטנים.

– הקרקעות נמכרות בפערי מחירים שעשויים להיות משמעותיים במשרדי נדל"ן שונים. מחובתכם לבדוק האם אתם רוכשים את הקרקע במחיר הטוב ביותר! מבדיקה שלנו מצאנו כי המחיר הזול ביותר המוצע בשוק כיום הינו 135,000 ש״ח על ידי חברת פדרמן גרופ, מתמחה בהשקעות נדלניות ומשווקת את הקרקעות האקסקלוסיביות ביותר בישראל, דוגמת "רובע הנחל" באשדוד ו"חוף התכלת" המשתרע בין המרינה הרצליה לצפון תל-אביב, שהפשרתן תניב רווח של מאות אחוזים לבעליהן.

– רכישת קרקע, כמו כל עסקת נדל"ן, היא עסק שמצריך זמן, אנרגיה והבנה כדי שתצליחו ליהנות מתשואה כמה שיותר גבוהה. מעטים האנשים שיכולים להתמודד עם העסקה בכוחות עצמם. אבל בשביל זה אנחנו כאן.

מי אנחנו?

אנחנו פדרמן נדל"ן, חברה המתמחה באיתור, שיווק ויזום השקעות נדל"ן ופרויקטים בעלי פוטנציאל כלכלי גבוה בלבד, במיקומים האסטרטגיים ביותר בישראל. אנחנו מנוסים בזיהוי ורכישת קרקעות בעלות פוטנציאל עסקי שיחזיר את התשואה הגבוהה ביותר ללקוחות שלנו.

אם אתם בעלי הון התחלתי ומעוניינים לבצע השקעה כדי לממש את ההזדמנויות המרגשות שנקרות בדרככם – אנחנו כאן עבורכם. לא כל משקיע יודע לאתר את ההשקעה הטובה ביותר, לבדוק את שלל התכניות שחלות על הקרקע שהוא מעוניין בה או לרדת לעומקם של ההנחיות הרגולטוריות, חישובי הכדאיות ופוטנציאל ההשבחה והתשואה של ההשקעה.

אתם זקוקים למומחה שילווה אתכם עד לביצוע המוצלח – ואנחנו בפדרמן גרופ נשמח לצרף אתכם למועדון הלקוחות האקסקלוסיבי שלנו.

לרכישת קרקע בעתודת הקרקע האחרונה של אשדוד ב-135,000 ש"ח בלבד, השאירו את פרטיכם כבר עכשיו, ההזדמנות הזאת לא תחזור על עצמה >>

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך