כל מה שאתם צריכים לדעת על עדשות מולטי-פוקליות

690 צפיות

הצורך במשקפי קריאה בדרך כלל מתעורר בגיל 40 והילך, כאשר אנשים מתחילים לראות פחות טוב מקרוב ומתקשים בקריאת האותיות הקטנות בעיתון או בפלאפון הסלולרי שלהם.

פעם היינו צריכים לקנות זוג משקפיים לכל מטרה למרחק, למחשב, לשמש, לקריאה וכ"ו. זה היה יקר, לא נוח ומורכב בתחזוקה. היום, בזכות העדשות המולטיפוקליות אנחנו יכולים להסתפק בזוג משקפיים אחד לכל היום, וכך גם לחסוך את ההתעסקות סביב משקפי הראייה שלנו.

עדשות מולטיפוקליות הן עדשות בעלות מספר מוקדים שונים החוסכים בצורך להחליף משקפיים בכל שתי דקות. העדשות הללו הן הפתרון האולטימטיבי עבור אנשים שצריכים להרכיב יותר מזוג משקפיים אחד (לקרוב ולרחוק) אבל לא רוצים להתעסק בזה יותר מידי. עדשות מולטיפוקליות מיוצרות בהתאמה אישית ולכן יכולות לספק את כל צרכי הראייה שלכם, בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

shutterstock_262964918
כבר לא רואים מקרוב?

הצורך במשקפי קריאה בדרך כלל מתעורר בגיל 40 ואילך, כאשר אנשים מתחילים לראות פחות טוב מקרוב ומתקשים בקריאת האותיות הקטנות בעיתון או בפלאפון הסלולרי שלהם. לתופעה עצמה קוראים פרסביופיה קוצר ראייה למרחקים קרובים, והיא למעשה מהווה את לקות הראייה הנפוצה ביותר בעולם.

עבור אנשים בעלי קוצר ראייה לרחוק זה מתחיל בדרך כלל בגיל 45 ובקרב אנשים הרואים טוב מרחוק, זה מתחיל בסביבות גיל 40. מהרגע שזה מתחיל, הקושי מתפתח וכך גם המספר שתצטרכו במשקפיים, עד גיל 65 בערך כאשר זה נעצר.

כיצד תוכלו לבדוק אם אתם צריכים משקפיים לראייה מקרוב?

במידה ויש לכם כבר משקפיים לראייה מרחוק, הבדיקה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות לבד בבית היא הרמה והורדה של המשקפיים מהפנים לגמרי או "על המצח" או "במורד האף" ולנסות לקרוא טקסט מקרוב. כך, תקבלו זווית ראיה משופרת במצבים השונים.

לעיתים קרובות אפילו קריאת עיתון, ספר או תפריט במסעדה (בייחוד בתאורה חלשה) יכולה להפוך למשימה קשה ביותר. דרך נוספת לבדוק היא לשים לב איך אתם מרגישים אחרי שאתם קוראים ספר או כתבה בעיתון; במידה ואתם חווים קושי בקריאה מקרוב או בטווחי הביניים כמו במחשב למשל, אתם כנראה צריכים משקפיים לראייה מקרוב וכדאי לכם לשקול מעבר לעדשות מולטיפוקליות.

shutterstock_403830031

 כיצד מטפלים בקוצר ראייה מקרוב ומרחוק יחדיו?

במידה ואתם כבר מרכיבים משקפיי ראייה לראייה מרחוק וכעת גיליתם שאתם צריכים גם משקפי ראייה לראייה מקרוב, ישנם 2 פתרונות:

 1. קניית זוג משקפיים נוסף עם עדשות חדמוקדיות לראייה מקרוב

 2. הפתרון הטוב יותר; לקנות זוג אחד של משקפיים אשר ישרתו את שני צרכי הראייה שלכם, לקרוב ולרחוק, עם עדשות מולטיפוקליות.

בעדשות חד מוקדיות ישנו מוקד אחד בלבד; או לראייה מקרוב או לראייה מרחוק ולכן הן מצריכות שימוש בשני זוגות משקפיים בהתאם – לרחוק ולקרוב. בעדשות הרבמוקדיות או המולטיפוקליות ישנם מספר מוקדים שונים, לכן תוכלו לעבור בין העדשה לרחוק והעדשה לקרוב מבלי להחליף משקפיים. עדשות מולטיפוקל MULTIVISION נחשבות לפורצות דרך.

שימוש בעדשות מולטיפוקל MultiVision מאפשר:

 • התאמה אישית לסגנון החיים ולנוחות מיטבית.

 • עדשות דקות 1.76 בשקיפות מקסימלית של 99.5%.

 • לראשונה: תחושה דומה לעדשות חדמוקדיות.

 • מקדם השבירה הגבוה ביותר, למראה טבעי ואסתטי.

 • מולטיפוקל MV בליטוש ייחודי על פני כל שטח העדשה.

 • מולטיפוקל NST בליטוש דוצדדי (קדמי ואחורי).

 • טכנולוגיה חדשנית המבוססת על ניתוח גלי המוח.

 • אפשרות לעדשות מחליפות צבע הטובות בעולם.

 • החלפת צבע מהירה פי 3 מהמקובל בתחום.

 • התאמה גם למרשמים גבוהים ומורכבים / צילינדר.

 • פיתוח וייצור בלעדיים לקליניקת אופטיקה נובה.

מאיפה קונים עדשות מולטי-פוקליות?

ישנם מספר רב של מקומות מהם תוכלו לרכוש עדשות מולטיפוקליות. אופטיקה נובה למשל, הוא אחד הספקים המומלצים לעדשות מולטיפוקליות בישראל. אופטיקה נובה מציעה פתרונות יוצאי דופן עבור אלו המחפשים לקנות עדשות איכותיות עם טכנולוגיית המולטיפוקל המתקדמת של עדשות מולטיויז'ן.

העדשות מותאמות במיוחד עבור הלקוח לאחר בדיקה מקיפה הכוללת טופוגרפיה ו-Wavefront של הקרנית בקליניקת אופטיקה נובה בתלאביב, הידועה בהתמחותה בעדשות מולטיפוקליות, בסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר. הבדיקה משלבת שירות לקוחות יוצא מן הכלל, יחד עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם; באופטיקה נובה תוכלו לרכוש מסגרות ועדשות "סופר דקות" המבטיחות שביעות רצון במועד האספקה, ולקבל שרות אמין ואיכותי. כמו כן, בקליניקה מציעים התאמה אישית לעדשות שמש "ניו פולר" מקטבות המונעות בוהק והתאמה מקצועית עבור ספורטאים במסגרת "OpticSport".

באופטיקה נובה משתמשים בציוד ההיקפי המתקדם מסוגו להתאמת העדשות המולטיפוקליות. לרשות הצוות עומדים מומחים בתחום העדשות המולטיפוקליות. בנוסף על כך, באופטיקה נובה מציעים תורים מתואמים בשעות שנוחות ללקוח, חניה צמודה, בדיקה באווירה נעימה ונינוחה והכי חשוב התאמת העדשות על פי אורח החיים האישי של כל לקוח ולקוח.

אופטיקה נובה – מומחים בפתרון בעיות ראיה מורכבות

עדשות מולטיפוקל MULTIVISION בהתאמה אישית הינן בלעדיות לקליניקת אופטיקה נובה ומיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, המותאמת בלעדית למרשם המבוקש. אופטיקה נובה היא קליניקה יחידה מסוגה בישראל בהתמחותה בהתאמת עדשות מולטיפוקל. התאמת עדשות מולטיפוקל מהווה מוקד פעילות עיקרי ומרכזי באופטיקה נובה. הקליניקה מנתבת את כל יכולותיה ומשאביה האנושיים והטכנולוגיים לתחום מורכב זה. ההצלחה היומיומית להגיע לשיעור התאמה מעל 99.5% בעדשות מולטיפוקל, מדברת בעד עצמה. אלפי לקוחות מטופלים בקליניקה לשביעות רצונם, לאורך שנים רבות.

לאופטיקה נובה למעלה מ-25 שנות ניסיון בפתרון בעיות ראייה מורכבות, ואלפי לקוחות מרוצים מהחברות והארגונים המובילים בישראל

ומה עם מסגרת?

לרשות לקוחות הקליניקה אלפי מסגרות מרשימות ואופנתיות במלאי, מהמותגים מובילים באופטיקה, בהתאמה מושלמת לעדשות המולטיפוקל שנבחרו.

מה תקבלו מאופטיקה נובה?

 • בדיקה מקיפה למולטיפוקל ללא התנייה של רכישת עדשות.
 • בהזמנת זוג עדשות מולטיפוקל MULTIVISION תקבלו זוג עדשות מולטיפוקל נוסף במתנה. תוכלו להשתמש בזכאות גם לבן/בת הזוג שלכם או לקבל זוג עדשות מולטיפוקל שמש.

 • בהזמנת זוג עדשות מולטיפוקל MULTIVISION תקבלו זכאות לבחירת מסגרת מקולקציות של המותגים והמעצבים המובילים בעולם ; מסגרות ב-299-499 ש"ח בלבד (לעומת מחיר רגיל למסגרות אלו הנע בין 799-1,899 ש"ח).

זה הזמן לקבוע תור לבדיקת התאמה למולטיפוקל מולטיויז'ן. חינם וללא התחייבות!  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך