נתונים מדאיגים: 30% מהנהגים הודו שנרדמו במהלך נסיעה – איך תוכלו לשמור על עצמכם מהם?

929 צפיות

אסור לעצום עיניים: התופעה של הירדמות בזמן נהיגה • כמות הנשאלים שהודו ש"ניקרו" תוך כדי נהיגה גבוהים ממה שאתם חושבים • הגורם האנושי הוא הגורם העיקרי לתאונות דרכים • יש מה לעשות בנידון – להתקין מערכת בטיחות שתסייע בהצלת חיים • למה עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתקין מובילאיי ברכב

על פי סיכום מחקרים של משרד התחבורה האמריקני מ-2017 [NHTSA)  National Highway Traffic Safety Administration) 1] על הירדמות בזמן נהיגה:

ארגון (AAA Foundation for Traffic Safety (2015 בארה"ב מציג במדד  2014 Traffic Safety Culture Index ש-41% מהנשאלים טוענים שהירדמות בזמן נהיגה הוא איום רציני בנסיעה, 81.3% טוענים שזה לחלוטין לא מקובל, ולמרות זאת 29.4% הודו שנירדמו בזמן נהיגה בחודש האחרון שקדם לביצוע המחקר.

ב-2017, נתונים אלה אף גדלו, כך ש-87.9% מהנשאלים טוענים שהירדמות בזמן נהיגה הוא איום רציני בנסיעה, 95.2% טוענים שזה לחלוטין לא מקובל, ולמרות זאת 30.8% הודו שנירדמו בזמן נהיגה בחודש האחרון שקדם לביצוע המחקר.

כדי לטפל  בסכנה הטמונה  בהירדמות בזמן נהיגה משרד התחבורה האמריקאי  אף ממליץ לעודד, בין היתר, התקנה של טכנולוגיות למניעת תאונות ברכב[1] .

הגורם האנושי – הגורם מספר 1 לתאונות קטלניות

אתם נוהגים ברכב, אחרי יום ארוך בעבודה, והעייפות מתפשטת בכל איבר בגוף. איכשהו, בלי שאפילו הבנתם מה קורה, הרכב מתחיל לסטות מהנתיב. נשמע מוכר? כנראה שלא תופתעו לשמוע שהגורם האנושי הוא האחראי למרבית תאונות הדרכים שמתרחשות באופן יומיומי על הכביש, ולצערנו – זה יכול לקרות לכולנו. אבל יש מה לעשות בעניין הזה.

יש מי שישמור עלינו בכביש

מערכות הבטיחות לרכב החלו לצבור פופולריות בשנים האחרונות – ולא בכדי. המערכות האלו מסייעות במניעת תאונות הנובעות מהגורם האנושי, ומספקות לנו מעין "עין שלישית" שלא נרדמת, לא מתעסקת בילדים, ולא סובלת מתשומת לב מוסחת.

בניגוד לגורם האנושי הנתון להשפעות חיצוניות – היא לא מתעייפת או מאבדת ריכוז, לא מורידה את הראש לרדיו, ולא מסובבת את הראש לכיסא האחורי. היא נמצאת שם כל הזמן, ערנית ומתריעה מפני סכנות.

למעשה, ה"עין" הזו תמיד פקוחה ומרוכזת, כשהיא סורקת את השטח שלפנים הרכב באופן תמידי ומזהירה את הנהג מפני סכנות.

עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתקין מובילאיי: ניתן ליהנות מהנחה מצטברת של עד 1500 ש"ח באגרת רישוי הרכב

הודות לטכנולוגיה מתקדמת במיוחד – מערכת הבטיחות של מובילאיי זכתה לפופולריות רבה ברחבי העולם, ששמה הוא שם נרדף לאיכות וקדמה. לא סתם נמכרה מובילאיי בעשרות מיליארדי שקלים לענקית הטכנולוגיה אינטל.

מעבר לפונקציה של המערכת הזו לסייע במניעת תאונות דרכים על הכביש – עכשיו יש סיבה נוספת להתקין את מערכת בטיחות מובילאיי ברכב שלכם: לפי נוהל 151 של משרד התחבורה, תוכלו להימצא זכאים ליהנות מהנחה מצטברת של עד 1500 שקלים באגרות רישוי הרכב במשך 3 שנים, בכפוף לתנאי הנוהל. עם זאת, כדאי למהר, מאחר וכמות הרכבים הזכאים להנחה – מוגבלת.

לבדיקת זכאותכם ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונציג מטעם מובילאיי יחזור אליכם עם המידע הנחוץ

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך