השקעה בנדל"ן: איך לא לפספס הזדמנות אמיתית לייצר הכנסה פסיבית

194 צפיות

גם לכם יש במשפחה סיפור על עסקת נדל"ן שהתפספסה וכולם מצטערים על כך עד היום? • רכישת נדל"ן בחו"ל לצורך להשקעה וליצירת הכנסה פסיבית – הולכת ותופסת תאוצה • כל הסיבות למה כדאי להשקיע דווקא בארה"ב ואיך עושים את זה בצורה הבטוחה ביותר

כמעט לכל אחד יש איזה סיפור משפחתי היסטורי, על הזדמנות לא ממומשת לקנות דירה במחיר מציאה, במיקום שהיום שווה פי כמה וכמה, וההורים או הסבים פשוט פספסו אותה, כי היה קשה לצפות את עליית ערך הנדל"ן הזה.

ואפילו לא צריך ללכת כל כך רחוק, אנשים רבים שוויתרו על קניית דירה בתל אביב לפני כשמונה שנים, מצטערים על כך מאוד, כי בזמן שחלף מאז, ערכן של הדירות שם האמיר לשיאים חדשים.

אבל היום אנחנו יכולים לשים את החרטות מאחורינו, כי מסתמנת הזדמנות מצוינת לרכוש נדל"ן במחיר שווה לכל כיס, ולהרוויח ממנה באופן פסיבי לחלוטין. מדובר בשטחים במדינת פלורידה שבארה"ב, אזור שמסתמן לאחרונה ככדאי במיוחד להשקעה.

הישראלים זיהו את פוטנציאל הנדל"ן בארה"ב

בשנת 2009, ברשות הבנקים האמריקאים הצטבר נדל"ן רב, אותו נאלצו הבנקים למכור במחירים נמוכים במיוחד. גם הלווים שחששו שלא יעמדו בתשלומים ויאבדו את הנכס לטובת הבנק, ניסו למכור את דירותיהם.

כל זה גרם למשבר חמור בשוק הנדל"ן בארה"ב, אך היו גם השלכות אחרות. מחד, ניסו הבנקים, להיפטר מהנדל"ן שנצבר, ומאידך הוחמרו תנאי מתן המשכנתאות ללווים ונמנעה לקיחת משכנתאות מאלו שלא עמדו בתשלומים בעבר.
כתוצאה מכך, רכישת הנדל"ן נמנעה מתושבים רבים ונוצרה הזדמנות מצוינת למשקיעים מחו"ל.

הישראלים, שזיהו את פוטנציאל המחירים הנמוכים החלו לרכוש מגרשים בארה"ב, מתוך ידיעה שזוהי הזדמנות לתשואות גבוהות יחסית להשקעה.

לעולם בעקבות השמש: העתיד המזהיר של פלורידה

איך הפך החוף המערבי של המדינה השמשית והשמחה, לאחד האזורים הנחשקים להשקעה?
המגרשים ממוקמים בשכונות מגורים איכותיות, בהן הביקוש למקרקעין הינו גבוה, ומשנת 2011 אוכלוסיית המדינה צומחת במהירות, בעיקר הודות לאקלים הנוח ועלייה באיכות התושבים. 

הגידול באוכלוסיה בעשורים האחרונים הוא דרמטי: בשנות השבעים מנתה אוכלוסיית פלורידה כ-6 מיליון תושבים, ואילו היום רשומים כ-21 מיליון תושבים. 

שווי המגרשים בשכונות מגורים בפלורידה היה 60-70 אלף דולר ב-2005, וכיום הם בשפל ונמכרים סביב ה- 15,000 דולר, ולפי המומחים, מגמת עליית מחירי הנדל"ן שם תימשך.

בנוסף, כמות השטחים למכירה בפלורידה הולכת ומצטמצמת בשנים האחרונות, מה שיתורגם בעתיד כתשואה יפה להשקעות.

עם זאת, כדאי לדעת כי חלון ההזדמנויות לרכישת קרקע בפלורידה, הולך ומצטמצם עקב התאוששות הבניה המהירה, ומי שמזדרז לרכוש נכס בתקופה זו יכול למצוא מגרש במחיר צנוע ולזכות בתשואה של מאות אחוזים – כאשר מחירי הנדל"ן ימשיכו לעלות.

איך לבצע את המהלך – גם אם אנחנו לא מבינים בתחום?

לרובנו, אין ניסיון או הבנה מעמיקה בתחום רכישת ומכירת קרקעות, ובוודאי שלא במדינה זרה. לכן, צעד כזה עלול לעורר חשש.
בתהליך רכישת דירה בארה"ב, הנסיעות עלולות להיות ארוכות ויקרות, בחירת הנכס ומיקומו צריכה להיעשות תוך כדי הבנה מעמיקה של האזור והשוק ובנוסף, תמיד צצים קשיים הכרוכים הבנת החוק, המיסוי, הרגולציה ובחוסר ההיכרות עם גורמי המימון המקומיים בארה"ב.

כאן נכנסות חברות הנדל"ן העוסקות במכירת מגרשים בארה"ב. ברגע שתפקידו את התהליך בידיהן, יהיו לעסקה הזו "אמא ואבא", ותוכלו להיות בטוחים שהכל מתנהל באופן המיטבי, ולישון טוב בלילה, תוך כדי שאתם מייצרים לכם הכנסה פסיבית אידאלית.

הכותב קינן בר עוז, מנכ"ל פלורידה ישראל, חברה המתמחה בשוק הנדל"ן בארה"ב  

    קרקע בפלורידה, הדרך האמיתית להכנסה פאסיבית
    השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך