הסוף להונאות האשראי! הכירו את הקופה שתשדרג לכם את העסק

241 צפיות

כיום יש יותר מחצי מיליון עסקים קטנים ובינוניים המהווים כ-%99 מהעסקים במדינת ישראל ומהווים מנוע צמיחה משמעותי למשק הישראלי, נתון המופיע בדו"ח משרד הכלכלה והתעשייה. כמובן שיצירת כלכלה חזקה, יצרנית ומשגשגת הפועלת בהגינות מסחרית ועסקית היא אינטרס חשוב לצרכנים, לעובדים ולבעלי העסקים כאחד.בעלי העסקים מתמודדים עם מספר רב של בעיות המונעות עבודה שוטפת יעילה, מהירה, מאובטחת ופתוחה לכלל הלקוחות השונים. אחת מהבעיות המרכזיות שעמן מתמודדים בעלי העסקים הינה אבטחת כרטיסי האשראי, מניעת זיופים והונאות אשראי, אפשרות סליקה במגוון אמצעי התשלום (אשראי, מזומן, צ׳קים וכו'), דו״חות כגון ניהול מלאי, דו״ח הכנסות ועוד.

הפתרון הברור הוא שימוש במערכות מתקדמות וחדשניות, שיציבו את העסק במקום יעיל ומתקדם. פתרונות תשלום שונים ודינמיים, שהאתגר שלהם הוא להתאים את הקופה לצרכי העסק – בין אם אתם זקוקים לקופה ניידת שתטייל אתכם בארץ, ובין אם אתם מעדיפים קופה מסיבית ורצינית שתשב על הדלפק; בין אם אתם מחפשים מערכת מקיפה שכוללת גם אמצעי ביטחון מתקדמים ומסכי     מגע, ובין אם אתם זקוקים לקופה פשוטה בלבד. קופה המתאימה לצרכיו המשתנים של העסק שתדע להסתגל, להתגמש ולהעניק את השירות שאתם זקוקים לו לשיפור הביצועים בעסק שלכם.

כיום אחת הבעיות המרכזיות שמדינת ישראל החליטה לענות עליה, כמו בשאר העולם, היא אבטחת כרטיסי האשראי. תקן EMV הינו תקן אבטחת עסקאות בכרטיסי אשראי שעובד כבר מספר שנים בחו"ל ולאחרונה נכנס לישראל בהדרגה, על פי הוראות בנק ישראל (EMV – Europay Mastercard Visa).

תקן EMV – מה זה בעצם ולמה אתם מוכרחים לשלב אותו בעסק שלכם?

נכון להיום, כאשר אנחנו משלמים באמצעות כרטיס אשראי בחנות, כל שעלינו לעשות הוא להציג את הכרטיס למוכר שמעביר אותו במסוף. לעתים הוא יבקש תעודה מזהה, אך פעמים רבות הוא לא יעשה זאת. התהליך הזה הוא תהליך פרוץ ומסוכן, המגדיל משמעותית את כמות ההונאות, העתקה, הזיוף והגניבה.

תקן ה-EMV הוא תקן אירופאי מתקדם, שפותח על מנת לספק מערך תשלום אחיד ומאובטח ולמנוע הונאות וגניבת מידע. הראשונה להחדיר את תקן ה EMV בישראל היתה חברת וריפון הבינלאומית שמתמחה במתן מערכות תשלום וסליקה לעסקים. אז את כרטיס האשראי המוכר שלנו מוחלף כבר ע״י חברות האשראי בכרטיסים חכמים, שיאפשרו את זיהוי הלקוח בעמדות התשלום באמצעות הקשת קוד סודי ייחודי לבעל הכרטיס. החל מינואר 2019 על פי הנחיית בנק ישראל יופעל מנגנון "הסטת אחריות" לבתי עסק שמחזור העסקאות שלהם מול חברת כרטיס האשראי גדול מ-5 מיליון שקל, עסקים שלא יאמצו את תקן ה-EMV יאלצו לשאת באחריות לשימוש לרעה בכרטיס אשראי בבית העסק. החל מ 1.1.2020 המנגנון יחול על כל בתי העסק.

לכן, על בתי העסק לעבור למערכת חדשה, המאפשרת סליקת כרטיסים חכמים שהונפקו לפי תקן EMV. בישראל ניתן שם למערכת החדשה, ומהיום תכירו אותה בתור "אשראית EMV". ברגע שעמדת התשלום מחוברת למערכת האשראית, היא מאפשרת את הקשת הקוד הסודי והתשלום המאובטח. עסקים שלא יתאימו את העסק שלהם ויאמצו את תקן ה EMV מסתכנים בקנסות ופריצות אבטחה שעשויים לעלות ביוקר.

Carbon 10 – הקופה הניידת שחובה על כל בעל עסק להכיר

Carbon 10 היא מערכת תשלום ניידת מהמתקדמות בעולם. הקופה הזו היא מערכת שלמה המשלבת חומרת קופה ממוחשבת עם מדפסת מובנית ומסוף תשלום חכם בתקן EMV תוכנת קופה ומערכת ניהול מתקדמת בענן המאפשרת קבלת נתונים ודוחות באונליין – הכל במכשיר קטן, קומפקטי ואלגנטי שזועק חדשנות.
אחד הדברים הייחודיים לCarbon 10 הוא צג המופנה ללקוח, ובו ניתן להציג תכנים ייעודיים ומסרים שיווקיים וממוקדי לקוח. הקופה הזו אידיאלית עבור בעלי עסקים המחפשים מצד אחד קופה מעוצבת להניח על הדלפק בחנות, ומצד שני פתרון נייד המאפשר חיוב מהיר ומאובטח גם בדרכים.קצת טכניקה: הקופה עובדת על מערכת הפעלה אנדרואיד, הנפוצה והפופולרית ביותר בעולם, בעלת ממשק פשוט וידידותי למשתמש. הקופה כוללת שני מסכי מגע צבעוניים – מסך בגודל 10.1 אינץ ועשוי זכוכית גורילה עמידה, ומסך צג לקוח בגודל 5 אינץ'. באמצעות הקופה ניתן לקבל כל אמצעי תשלום, לנהל מלאי בצורה חכמה, להפיק חשבוניות ולהדפיס.ל-Carbon 10 כמה יתרונות שהופכים אותה לקופה המומלצת ביותר בשנים האחרונות:

ביטחון – כל המידע שעובר בקופה מאובטח ומגובה בענן, תחת תקני אבטחה מחמירים. כך נחסכות עלויות רכישה ותפעול של תשתית IT .
הכל במערכת אחת – Carbon 10 מאפשר מענה מקיף ושלם המשלב קופה ומסוף, ומאפשר קבלת כל אמצעי התשלום (בין אם כרטיסים מגנטיים, כרטיסים חכמים בתקן EMV או מזומן).
תקן EMV – בעקבות הנחיית בנק ישראל וחדירת תקן ה-EMV למניעת הונאות, נוצרה מגמה חדשה בשוק, המראה עלייה חדה בהתאמת פתרונות התשלום בעסקים קטנים ובינוניים לתקן החדש. מערכת Carbon 10 כוללת מסוף תשלום בתקן EMV
קופת Carbon 10 מאפשרת לבעלי העסקים שליטה מרחוק בנוחות וביעילות תוך תחושת ביטחון מלאה כי העסק בידיים טובות. בעידן הטכנולוגי של היום, אנו כבעלי עסקים זקוקים לפתרונות טכנולוגיים חדשניים ו-Carbon 10 מספקת מענה הולם לצרכי התקופה ויחד עם EMV.

בואו תהנו גם אתם מעבודה יעילה, נוחה ומאובטחת בעזרת מערכת חדשנית מתקדמת>>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך