את המבצע הזה לא כדאי לכם לפספס: התקינו מערכת מובילאיי וקבלו מצלמת דרך במתנה

925 צפיות

היא מתעדת כל רגע על הכביש, "מצילה" אותנו כאשר אנחנו מקבלים דוחות לא הוגנים, מסייעת לנו בבית המשפט במקרים של תאונת דרכים ועל הדרך מצלמת את כל הנוף מהחלון – הכירו את מצלמת הדרך, האביזר שאתם מוכרחים להתקין ברכב שלכם. ואם תרכשו את מערכת הבטיחות של מובילאיי תוכלו לקבל גם מצלמת דרך לגמרי בחינם.כמעט כולנו נתקלנו באירועים לא נעימים על הכביש – בין אם פגעו לנו ברכב מבלי להשאיר פרטים, בין אם קיבלנו דו"ח לא הוגן משוטר ובין אם נקלענו לתאונה שלא באשמתנו והשתתפנו בוויכוח המעייף שמטרתו להבין "מי אשם". בדיוק בגין התסכול הזה, בשנים האחרונות נכנס לחיינו כמה אביזרים שהופכים את החיים על הכביש להרבה יותר בטוחים ונעימים – העיקריים שבהם הם מערכות הבטיחות המתריעות מפני סכנות על הכביש והמסייעות למנוע תאונת דרכים, כמו זו של מובילאיי, וכן מצלמות דרך (או "מצלמות דשבורד") המתעדות את את המתרחש במהלך הנסיעה.

חברת "מובילאיי" הישראלית, היצרנית של מערכת הבטיחות המסייעת למניעת תאונות מהמובילות בעולם, יצאה לאחרונה במבצע חדש ושווה במיוחד. לפי המבצע החדש שתקף בחודש מאי בלבד, אם תתקינו את מערכת הבטיחות של מובילאיי, ובכפוף לתנאי תקנון המבצע תקבלו במתנה מצלמת דרך של חברת Samsonix בשווי של כ-300 שקלים.

מצד אחד, מערכת בטיחות שמספקת לנו "עין שלישית" שפקוחה תמיד ומזהירה אותנו מפני סכנות לפנינו בזמן הנהיגה, ומצד שני מצלמת דרך שמספקת עין רביעית ומתעדת את מה שקורה על הכביש לפנינו, כך שיהיו לנו, במידת האפשר, הוכחות חותכות. כך יוצרים בטיחות והגנה בכל החזיתות!

4 סיבות שיבהירו למה אתם פשוט חייבים מצלמת דרך:

למצלמות דרך יש הרבה יתרונות. הן יכולות לסייע בידנו להוכיח את חפותנו, יכולות לחסוך מאיתנו כספים רבים ואפילו להפוך את הנהיגה שלנו לטובה יותר. איך זה קורה? הנה מגוון סיבות למה מדובר על מוצר שהוא בגדר חובה:

● תיעוד במקרה של תאונות דרכים – מצלמת דרך מראה לנו באופן בהיר את מה שקורה במהלך הנסיעה, וכן במהלך – חס וחלילה – תאונה. גם אם מדובר על תאונה "בקטנה" ונטולת נפגעים, כמעט תמיד יתחילו האשמות בין הצדדים. ניתן להתסייע במצלמת דרך לביסוס טענות והגנה על החפות.
● דוחות שגויים – שוטר עוצר אתכם בצד ורושם לכם דו"ח על אי עצירה בעצור, על אף שללא ספק עצרתם? אולי הוא טוען שנסעתם ברמזור אדום, למרות שזה לא קרה? מצלמת דרך היא זו שתסייע באספקת ההוכחה שאתם מחפשים, במקום להיות חסרי אונים ומתוסכלים מול השוטר.
● הונאות – לצערנו, העולם לא חף מאנשים רעים. לא חסרים סיפורים על הולכי רגל שהתפרצו לכביש במטרה להיפגע בכוונה, וכך לקבל כספי ביטוח ופיצויים. מצלמת דרך מונעת מכם להפוך קורבן להונאות מהסוג הזה.
● סרט דרך – דיברנו על תאונות, דוחות, ביטוחים, הונאות וכל מיני מושגים מבאסים כאלו, אבל הנה פן נחמד יותר למצלמת הדרך: היא – תרתי משמע – מתעדת את הדרך שלנו. אם אתם יוצאים לטיול משפחתי בצפון, לדוגמה, מצלמת דרך איכותית תיצור סרט מהמם מהדרך היפה שעברתם!

רוצים לקבל מצלמת דרך במתנה? התקינו את מערכת הבטיחות של "מובילאיי"

מערכת הבטיחות של מובילאיי היא כבר מזמן סטנדרט בטיחות בעולם הרכבים. לפני שמגיע שלב תיעוד התאונות באמצעות מצלמת הדרך, מגיע שלב ההימנעות, ובזה מערכת הבטיחות של מובילאיי מומחית. המערכת מספקת לנו "עין שלישית" שפקוחה תמיד לקדימה, ומתריעה מפני סכנות בכביש – כמו סטייה לא מכוונת מהנתיב, התקרבות מסוכנת לרכב שמלפנים, התרעה לפני התנגשות ברכב שמלפנים, התרעה לפני התנגשות בהולכי רגל או רוכבי אופניים (באור יום בלבד). המערכת של מובילאיי הוכיחה את עצמה כמפחיתה משמעותית בתאונות הדרכים, ויצרניות הרכב הגדולות בעולם כבר מזמן אימצו אותה ברכביהם.

בואו נודה בזה, אתם כבר מזמן אומרים לעצמכם שהגיע הזמן להתקין את מובילאיי ברכב – ועכשיו זה בדיוק הזמן המושלם לקבל הגנה מקיפה, ולקבל מצלמת דרך איכותית במתנה.

ואם זה לא מספיק, תדעו שעם התקנת מערכת הבטיחות מחכה לכם עוד הטבה משמעותית נוספת – הפעם באגרת הרישוי. משרד התחבורה כבר מזמן הכיר בחשיבות של התקנת מערכת בטיחות ברכב, והעביר את נוהל 151. לפי הנוהל, אדם המתקין ברכבו מערכת בטיחות המתריעה מפני סטייה מהנתיב וכן התרעה מפני התנגשות ברכב שמלפנים (כדוגמת המערכת של מובילאיי), יכול להימצא זכאי, בכפוף לעמידה בתנאי הנוהל להטבה בדמות הנחה משמעותית באגרת הרישוי השנתית. מדובר על הנחה על סך של עד 1,500 שקלים הפרוסה על שלוש שנים – ומה שמדהים הוא שהנחה הזו מכסה כמעט לחלוטין את עלות המערכת עצמה!על מנת להיות זכאים להנחה של משרד התחבורה בגובה של עד 1,500 ש"ח, יש לענות בין היתר על כמה תנאים:

● ברכבכם טרם הותקנה מערכת בטיחות לרכב
● אתם בעלים של רכב פרטי מסוג M1 או מסחרי מסוג N1
● משקל הרכב הכולל אינו עולה על 3.5 טון
● כלי הרכב נרשם לתנועה בישראל בין 1.1.2000 לבין 1.5.2017
● עמידה ביתר תנאי הנוהל

מהרו והתקינו את מערכת מובילאיי עוד היום, וקבלו גם מצלמת דרך במתנה – המבצע בתוקף עד סוף חודש מאי, והמלאי מוגבל >>>

* תוקף מבצע מצלמות הדרך 1.5.19-31.5.19 או עד גמר המלאי לפי המוקדם מבינהם. עד 5 מערכות ללקוח. תקף לרכישה דרך מוקד מובילאיי בלבד, ההתקנה תתבצע בנקודות התקנה מורשות בלבד. בכפוף לתנאי תקנון המבצע.

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך